Ankara'daki Falcılar

Kızlar burda birisi arva diye bi falciyi yana yakila arıyordu söylediği şeyleri yaşadım diye. Ben buldum bu kişiyi nerde olduğunu biliyorum kim arıyordu bu kişiyi adres verebilirim

gün geçmiyor ki sen Ankara'da yeni bir falcı bulma Buna nerede denk geldin, nasıldı nerede bakıyormuş

tamamen dediklerine katılıyorum

ben avra mi arva mi ismini tam bilmiyorum ilk ben Angelo cafedeyken baktirmistim 50 tl idi kötü olsa sanırım 2.ciye tekrar gitmezdim bu kadar pahaliyken üstelik. 2 kere gitmiştim 2013 yılında pembe tablocu değil. suan fiyati ne bilmiyorum limon bazarin üstünde 4.katta gidin gitmeyin demem ama burda bi üye çok aradı onu ona hitaben yazdım bu msJi bu abla Tarotu iyi yorumluyodu bi dua okuyo o okurken gözlerinden gözünüzu ayırmamanizi falan istiyordu. Olmayacak şeye olur demez.

Tamamen tesadüf tü asansorde o bna bakti ben ona seni taniyo gibiyim dedim oda ayni sekilde falciymis anam. artık bıraktım bu işleri çünkü param tükendi

valla ben de sıkıldım ama ilk fal krizimde drdigin ezgiyi denicem ucuzmus nasilsa :) Bu kadin iyi miymis asansordeki ? Nerede ne kadara bakarmis ?

Kizlar mustafa eylul cafeden ayrilmis, selanik 2 de taksim kafede bugun baktirdim yine fal krizime yenik dustumm. Genelde iyidir. mustafanin dediklerinin bir kismini yasarim. bende %50 oraninda tutuyor onun fali

bu hangi yasemin kısa saçlı zayıf olanmı yoksa uzun kumral saçları olan güzel bayanmı

of ya o da mı gol değil, denicektim ben onu, ay neye elimi atsam kuruyor dedikleri günlerdeyim
ben onu eskıden cok begenırdım cokta savunurdum sonra ortadan kayboldu sımdı tekrar bakmaya baslamıs bu ıkıncı gıdısım ama asla eskısı gıbı degıl bıdaha gıtmem

Dedigi hicbirseyden anlamadigim falcidir. Birkere gitmisligim var ama fal bittiginde,(bayada uzun bakmisti) hicbirsey anlamamistim. Bir ara burda cok adida gecmistir onun

valla ben cafe falcılarına fazla baktırmadım ama ezgiyi denemek istemiştim, neyse takipteyim topiği bulursak birini giderim

kızlar ezgı yalan olmus hıc bosa gıdıpte 10 lıranızı kaptırmatın
panpa niye yalan olmuş çıkmadımı dedikleri yoksa senmi beğenmedin. 20 ye 30 bakanlardan anladığımdan daha çok şey anlıyorum ezgiden o an anlamasamda bişeyler çıktığında anlıyorum iddia etti maaşına zam verilecek diye imkansız bu dedim ocakta yapıldı tekrar bidaha ne zammı dedim hiç bugüne kadar böyle bişey olmadı dedim ve çok saçmaydı ayın 1 rinde olan maaşımı fazla alıp sorduğumda patronum işlerimiz çok iyi gidiyor yeni maaş düzenlemesi dedi ve bunun gibi bi kaç şey daha isabetli oldu. ama tabiki benim beklediğim olay tutarsa işte o zaman çok iyi diyeceğim zaten fal baktırmıyorum artık tarihlere ve olaya göre birine iyi diyeceğimm.... tolin yalnız mrk ettiğim daha önceden cidanda ezgi varmış ben hiç bilmiyorum o ezgiyle bu aynımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…