Ankara'daki Falcılar

Ben mesrutiyet caddesinde madonun ustunde falim kahve evinde fal baktirdim medyum yasemin ve medyum ahsen var ikisinede baktirdimcok memnun kaldimsasirdigim seyler olsu tavsiye ederim :)

Ben evim cafede yasemin hanima fal baktirmistim cok memnun kalmistim sonra ordan ayrildigini ogrendim tesadufen mesrutiyet caddesinde madonun ust katinda sanirim ucuncu katta idi falim kahve evine gittim tesadufen gitmistim medyum yasemin hanimi orda gorunce cok sevindimbirde ahsenhanim vardi onada fal baktirdim bence ikiside cok iyi bakiyor tavsiye ederim :))

Ben evim cafede yasemin hanima fal baktirmistim cok memnun kalmistim sonra ordan ayrildigini ogrendim tesadufen mesrutiyet caddesinde madonun ust katinda sanirim ucuncu katta idi falim kahve evine gittim tesadufen gitmistim medyum yasemin hanimi orda gorunce cok sevindimbirde ahsenhanim vardi onada fal baktirdim bence ikiside cok iyi bakiyor tavsiye ederim :))

Tamam canım biz seni arıcaz:))))

Ben
arkadaşlar öncelikle merhaba kulübe yeni katılmış biri olarak 1674 sayfayı okumak çok zor geldi =)
Yıllar önce Sakarya da hostanın yanındaki balıkçının ikinci katında Nisan diye bir kadın vardı. Kız kardeşiyle birlikte fal bakarlardı. Ben onu arıyorum baya bir zamandır. yerini izini bilen var mı acaba?
ve son olarak önerebilceğiniz falcı bacı varmıdır Nisandan başka??

AHSENE HİÇ BİŞEY BİLEMİYO, hayatım da bu kadar saçma bi fal baktırmamıştım

allita kafe mi neydi, dostun karşısında orda gitmiştim yazın, bi de seneler önce cidandaydı o zaman teyzem götürmüştü geçmişi bilmişti, gelecek çıkmamıştı kahve baktırmıştım, yazın da az sorulu tarot ve kahve baktırdım bu kadar saçma bi fal olmamıştı, en azından ilk baktığında olayları tarif etmişti, 2. si tam bi felaketti...

hahqhahhahahahaha aynen dün ahsenin yanındaki bey kulübe üye oldunmu diye soruyordu. bizi arkadaşa fal baktıracaktık bizzat ahsen yazdı o övgü msjını .yalnız ahseni geçelimde evimden turuncuya geçen yasemin şuan orada

kendilerinin reklamını yapan falcıları direkt eleyelim. bence evim kafe'yi tercih etmeyelim arkadaşlar...

iyiyse zaten namı yürüyor bir falcının.

kendilerinin reklamını yapan falcıları direkt eleyelim. bence evim kafe'yi tercih etmeyelim arkadaşlar...

iyiyse zaten namı yürüyor bir falcının.
tatlım evim kafenin reklamı yapılmıyor ki, yeni açılan bi yerin reklamını yapıyorlar
prenses sen kimi önerirsin eylül, dışında kendini başarılı bulmuyorum

tatlım evim kafenin reklamı yapılmıyor ki, yeni açılan bi yerin reklamını yapıyorlar
prenses sen kimi önerirsin eylül, dışında kendini başarılı bulmuyorum
aysen evim'de sandım ben:)

aysu bende güzel tutturmuştu, mantıcı aysu diye bakıyordu eskiden mantıcıyı kapatmışlar evde bakıyor.

bende mevcutla ilgili iyiydi de. net olarak hatırladığım erkek arkadaşın 3-5-7 gün içinde dönecek, ve istediğin her şeyi yapacaksın, düzelecek demişti. (imkansızdı. uzun süredir görüşmüyorduk da.) 7. gün içinde döndü. boş bi kadın değil bence. ama kısa bakmıştı bize çok. 50 lira için değmez demiştik. ama boş bi vaktiyse uzun bakar sanırım.

ama kızlar şu net: ankara'da artık kimse kesmiyor beni. hani ezberlenmiş sözler. telefondakiler de kesmiyor bakmayın. ben de o kadar bakabilecek kıvama geldim. adamın yaşını sorup oradan yürümek o kadar da zor değil sanırım.

hani problemi olmayan insan fal baktırmıyo zaten. al sorunlardan yürü...
daha dün telefonda burak'a baktırdım, ı ıh. tutmadım. yani ben söyledikçe açılabildi. sohbet gibi düşün.

2aflkwz.jpg

Kızlar burda birisi arva diye bi falciyi yana yakila arıyordu söylediği şeyleri yaşadım diye. Ben buldum bu kişiyi nerde olduğunu biliyorum kim arıyordu bu kişiyi adres verebilirim

Kızlar burda birisi arva diye bi falciyi yana yakila arıyordu söylediği şeyleri yaşadım diye. Ben buldum bu kişiyi nerde olduğunu biliyorum kim arıyordu bu kişiyi adres verebilirim
ucretı ne kadarmıs birde telı varmı sen baktırdınmı?

X