Ankara'daki Falcılar

Eylül'ü de mi denesem.. şimdi nerede bakıyor?? Bu ara Taynat Meryem gittim çok detay veremedi ana yönelik bazı bildikleri oldu ama beklediğim gibi değildi. Olumsuz konuştu yine moralim bozuldu
burda bas bas bagırıyorum söyledigi şeylerin tam tersinin çıktıgını ama yine paranıza acımıyosunuz. meryem fos eylül hepten fos eylüle öldüm geberdim deseniz süslüyor boşa umut eylüle göre herşey güllik gülistanlık ama hiçte öyle olmuyor. paranıza yazıkkkk nur eylül meryem gitmeyin ya

Ya bi falcı önerin kızlar yok mu kimse

Sude cafedeki neslihan nasıl? Baktran oldu mu ona?
neslihan aslıhan kardeşlere çok gidiyodum hisleri güzel anı güzel diye ha oldu ha olacak derken baktırdım ama her defasında pat pat patladı yani dedikleri çıkmıyor ama karşının düşüncelerini falan iyi söylüyo tabi bunada burçları sorarak

kizlar eylule hic gitmedim tavsiye eder misiniz ne kadara bakiyor ve nasil baktigiyla ilgili ayrintili bilgi istiyorum

Sekerim bizler yaziyoruzda sanirsam okumuyorlar. Acik acik cikmiyir diyoruz hatta ben sunuda ekliyim kizilayda iyi fal bakan yok hepsi patladi bende

X falcisinin baktigi fal bir arkadasimiza cikmis olabilir ama onemli olan geneldir yani bir iki kisiye tutturuyor geriye kalana tutturamiyorsa o falci bilmiyordur. Bozuk saat bile 24 saatte iki kere dogruyu zamani gosteriyor

Sekerim bizler yaziyoruzda sanirsam okumuyorlar. Acik acik cikmiyir diyoruz hatta ben sunuda ekliyim kizilayda iyi fal bakan yok hepsi patladi bende

Kızlar hala eylül soruyorsunuz iyi okusaniza millet bilemiyo diye bas bas bağrıyo kizilayda iyi bakan yok !!!! Ha çok paramız var diyosaniz gidin çöpe atmış olursunuz

Sude cafedeki neslihan nasıl? Baktran oldu mu ona?
neslihan abla benim favorimdir, sık sık giderim; kendisini de ayrı bi severim;
şehrimizin insanı iyi tiyatro oyununu bile eleştirir, sanatçılar,ankara seyircisi zordur derler, birisine çıkan fal ötekine çıkmıyor, ama neslihan ablanın bende ince detayları bildiği zamanlarda oldu, gelecekle ilgili, zaten gelecek kararlarımıza göre değişir, benim için önemli olan çok uzak olmayan, yani yakın zamanı bilmesi, ki o da genelde tutturuyor :)

kizlar eylule hic gitmedim tavsiye eder misiniz ne kadara bakiyor ve nasil baktigiyla ilgili ayrintili bilgi istiyorum
prenses eylülü çok seviyor, dediklerini yaşamış baya; ben 1 kere gittim, uzun uzun kahve ve tarot bakmıştı, geçmişi iyi biliyor karakter analizi vs. süperdi; ama gel gör ki bende gelecek için çıkan şeyleri
  • eskiden görüşmediğin bi arkadaşından haber alıcaksın ve şaşırıcaksın dedi, hatta o sana ilşkisini vs anlatıcak dedi, ki bununla ilgili bi soru sormamıştım 1 gün sonra arkadaşım aynen msj attı buluşalım dedi ve yeni başladığı ilşkisini anlattı bende tanıyodum çocu fikrimi aldı
  • bir de söylemeden adli bi olayınız var demişti babam birini mahkemeye vericek vs dedi, bizim de öyle adliolaylarımız olmaz yani klasik bi hayat düzeni vardır, emlakçıda verdiğimiz kaporayı alamadık baya yüksek bi tutardı 3 500 civarlarında ve babam gerçekten mahkemeye verdi, bunlar 8 ay sonra gerçekleşti baktığında, lehimize sonuçlandı olay onu da söylemişti
  • o zamanlar eski manitam geri dönsün die fal baktırıyodum, eylül geri dönücek zaten uyumlusunuz,aşık seviyo vs alladı pulladı, ama verdiği tarih tuttu şimdi hakkını yemeyim, ama olaylar tam tersi oldu birbirimize girip kavga ettik o tarihte, barışcağımız varsa olmazdı yani :)
bunlar dışında eylül de benim merak edip sorduğum hiç bişey çıkmadı, 1 saat fal baktı, bi sürü şey söylemişti sadece bunlar tuttu
dediğim gibi başkalarına tutuyo denemek sana kalmış

Kızlar hala eylül soruyorsunuz iyi okusaniza millet bilemiyo diye bas bas bağrıyo kizilayda iyi bakan yok !!!! Ha çok paramız var diyosaniz gidin çöpe atmış olursunuz
aynen canım defalarca milyonkez söyledimm ama yokkk herkes bi enerji meselesi tutturmuş ne alaka ya o zmn doktorlarda bazı hastalara tanı koyamasın enerjimiz tutmadı hastanın hastalıgını bilmiyorum desin. avukat ben bu kişiyi savunamam enerjim tutmadı desin yok böyle bi kavram. sana çıktı bana çıkmadı degil sen bunu yaşayacakmışsın zaten olacagı varmış. geçmişinizi dinlemek ve ekonomiye can katmak istiyosanız gidin dilimde tüy bitti fal manyagı oldum bi falcıya tek degil 3 4 kere gittim ertesi günü tutturamıyo ve şunu araştırın sorun sizinle her iddiaya girerim kahve falı 1 vadeyi geçmez hani 5 6 ay sonra oldu tuttu diyoruz ya hayır efendim tutmadı olacagı varmış. bi falcı 1 vade içinde bu en fazla 1 ay tabi size tarih veripte tarihide boşver,şu olay olacak diyosa ve oluyosa işte o tuttu. EYLÜL FİGEN NUR MERYEM digerlerini söylemiyorum bunlar popüler olanlar ertesi günü bile yorumlayamıyorEYLÜL e diyorumki yarın ya hemen yarın fazla bi zamanda sormuyorum şu olay gercekleşirmi hayır katiyen benim adım eylül degil diyo eger gercekleşirse diyo ama olay gerçekleşiyo. NUR kuran çarpsın bak ablam ben bu işi bırakırım eger olmazsas diyo olmuyoo eeeee sonuca bakarsak eylülün adı hala eylül NURUDA ne kuran çarptı nede işi bıraktı tercih sizin. an geçmiş iyi bu kişilerde e sizde para çok diyosanız ekonomi canlansın diyosanız bize laf düşmez. saglıcakla kalın.

Son düzenleme:
AYNEN ÖYLE kıyısındsan köşesinden yanından az buçuk geçenler vare o kadar fal baktırıyoz az bişeyde tesadüfler olabilir. ama kesinlikle hiç bişey o falcıların dedigi gibi olmadı olmıycakta. boşverelim gitsin

Bas bas bağırıyorsunuz sağolun uyardığınız için, ama biz de bir süre sonra unutuyoruz kim kimmiş sonra falımız gelince yakın yorumlara bakıp aklımız karışıyor kimi iyi diyor vs.sonucunda baştan sona okumuyoruz burada yazanları hatta kendi baktırdıklarımı bile unutuyorum bir süre sonra aradan zaman geçiyor çünkü. Sadece bilen ya da hiç bilmeyen kötü olanlar aklımda kalmış gerisi muallak. Taynat Meryem'e gittim ana yönelik bazı bildikleri oldu ama olumsuz konuşunca etkilenmiştim şimdi çıkmıyor dediniz rahatladım Eylül ise bir kaç yıl önce gittim sanki hayal meyal hatırlıyorum anı bilmişti ama gelecek olmadı. zaten aslında geleceği kimse bilemez. ve gelecek bazı gelişmeler ile değişe de bilir Allah'ın takdiri. Kısaca ana yönelik kafadaki soruları adam gibi bilen olsa yeter bir de moral bozmasınlar boşu boşuna işin özü Kızılay'da fal bakabilen yok kızlar, bizlere taze kan lazım özellikle de suya bakabilen.

arkadaşlar öncelikle merhaba kulübe yeni katılmış biri olarak 1674 sayfayı okumak çok zor geldi =)
Yıllar önce Sakarya da hostanın yanındaki balıkçının ikinci katında Nisan diye bir kadın vardı. Kız kardeşiyle birlikte fal bakarlardı. Ben onu arıyorum baya bir zamandır. yerini izini bilen var mı acaba?
ve son olarak önerebilceğiniz falcı bacı varmıdır Nisandan başka??

nisanı medyum nisan diyip facede aratırsan bulursun. kendi ofisini açmıştı en son ama 2 seneden beri haberim yok.. 200 tl ye baktığı filan yaızılmıştı ama değmez o paraya bence

yeni biri varda ben yeminliyim artık fal baktırmamaya bari baktıranlar yorum yapsında nefsimiz körlensin turuncudaki sineme baktıran varmı masadan kalkanlar pek bi degişik tedirginlikle kalkıyolardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…