Ankara'daki Falcılar

Kure cafe tarot cafe yada gırgır da onereceğiniz biri var mı Acil yorum

Evet ikisi ayni ezgi cidandayken cok giderdim ben o zamanlar dedikleri cok cikardi bana sonra kayboldu ortaliktan simdi geri geldi ama geldiginden beri iki kere denedim hicbiri cikmadi hatta subatta kotu bi olay olacagini soylemisti cok sukur cikmadi:)

Küre cafe de bir erkek falcı var adını hatırlamıyorum ama Mustafa değil bilen var mı denemiş olan

ben onu eskıden cok begenırdım cokta savunurdum sonra ortadan kayboldu sımdı tekrar bakmaya baslamıs bu ıkıncı gıdısım ama asla eskısı gıbı degıl bıdaha gıtmem
toliinn bu eskiden gittiğimiz ezgi mi cidan daki....
küt saçlı gözleri irice esmer bi bayan, şimdi nerde bakıyo?

kızlar aranızda figen in dedikleri çıkan var mı bana biraz fazla sallıyor gibi geldi

kızlar aranızda figen in dedikleri çıkan var mı bana biraz fazla sallıyor gibi geldi
cidan daki figen ise,
canım ben 2,5 sene önce gitmiştm, ona kalsa eski sevgilimle ben evleniyoduk :) ev arkadaşımın evden ayrılcağını bildi sadece, onun dışında hiç bi dediği çıkmadı, sallıyor dediğin gibi

kızlar biri gülsüm'ü soruyordu sürekli, baya iletişimiz tuttu diyordu kimdi o ya?

Anda çok beğenmistim kendisini ama dediği hicbirsey çıkmadı bana arada ben de gitsem mi diye düşünmüyor değilim
aynen figene çok baktıranlardandım anda çok iyi ama bana herkesin olumlu cevap verdiği şey tam figen ablanın dediği gibi olumsuz çıktı dediği şekildede isabet etti o konuda hakkını yiyemem fakat bunun dışında başka bişeyi tutmadı henüz. ama kadında başka bişey var rahat mutlu ayrılıyosun yanından.

merhaba ben de fal deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

ilk defa 2009 yılında bahçelievlerdeki dajavu cafeydi yanlış hatırlamıyorsam gül hanıma baktırmıştım. çook kızmıştım.
üstüne eyüle gitmiştim. çok olumlu şeyler söylemişti. özellile iş konusunda kafam da çok karışıktı. ve bilmişti de. ama sanırım ben kendimi şartladım ve kendi kendimi engelledim. sonuçta her şey onun dediği gibi olabilirdi. çok da süper olurdu.
sonra figen hanıma gittim 4 veya 5 kere . o kadar rahatlardım ki. gerçekten anı geçmişi ve saklıyı bilir ve ben söylemeden iş konusunda iyi şeyler söylemişti.kendisine terapi için gitmiş gibi olurdum.
figen hanımın olmadığı bir gün tesadüfen yanlış hatırlamıyorsam zeynep veya zehra hanım bakmıştı.
gerçekten süperdi. biraz zaman aldı ama gerçekleşti.
şimdi şunu söylemek istiyorum her şey gül hanımın dediği gibi oldu uzun vadede. ama geçmişe baktığımda fal baktırdığım bu kişiler gerçekten beni olumlu yönlendirmişler. ama ben kendim engellemişim gibi geliyor. özellikle iş şehir gibi konularda.

acaba bahsettiğim zeynep hanım nerede bilen var mı? çok nokta atış yapmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…