Ankara'daki Falcılar

şimdi tarottaki eylül değil mi anlattığın canım? Bende gittim Mayıs ayında yeni biri olacak dedi bekliyorum

şimdi tarottaki eylül değil mi anlattığın canım? Bende gittim Mayıs ayında yeni biri olacak dedi bekliyorum

tarot'taki.
ben ankara'da eylül'ün müdavimiydim. günü gününe tutuyordu tarihlerine kadar bana, 4-5 yıl önce gitmiştim ilk. çok gittim sonra. sonra taşındı geri geldi, kafe değiştirdi, kaybettik bulduk vs. sonrasında da genel hatlarıyla çizdikleri hep çıktı. belki ben tarihe takılmadım ondan.
ama şunları demişti, "üç gün içinde barışacaksınız, bi gün bile fazla değil" demişti mesela ikide barışmıştık. tabi bu son örnek.
ilk örnekte "sen bu adamla olmayacaksın ama 21 gün içinde görüşeceksiniz" dediğinde, ihtimal bile yokken 20. günde falan görüşmüştük, çiçekli böcekli odada. tuhaftı yani. belki inanç meselesi. ben çok güvenerek giderdim.

aysu'yu beğendim; zira adamla bir aya yakın ayrıydık, 3-5-7 gün içinde görüşeceksin, barışacaksınız ve ona çok ilginç, istediğin bir şey yaptıracaksın demişti. o da oldu.

telefonda bakan yiğit'i de beğenirim, onun da tarihleri tutar bana.

Yok direk kendisi tarot açtı zaten.
Yani adam gibi bişey dedi desem,yok. Elle tutulur bişey yok yani. Söylediklerini ben zaten biliyordum ya da bunu bana herkes söyleyebilirdi. Fincana bakmadı bile nerdeyse. 2 harf verdi bıraktı fincanı.
Yani dedimki,bu da son falım olsun daha da degmezmis..

Ay yavrum çıktım kafeden,sinirim bi bozuldu. Ya olumsuz konuşması bi yana,adam gibi bişey söylemedi bile. Yani tamam bu adamla olmıcaksınız dedin eyvallah ama hiç mi başka olumlu bişey yok. Başkasını görmüyosun vs vs. Habire vazgeç,olmıcak,öyle böyle dedi durdu ya.
Eylül'ün dediklerinin tam tersini dedi resmen.

Eylül'ün hakkını yiyemem kişilik analizleri,yaklaşımı on numara. Zaten öyle bi kahve falı bakan görmemiştim ben.
Sadece tarihe takıldığım için sanırım "çıkmadı yaaaaaa"tribindeyim. Çünkü 2.falda verdiği süre dün bitti ama olayla ilgili en ufak olumlu gelişme yok.
İlk falı hep tek tek çıkmıştı ama..

Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim

kahveye bakardı yaw, önce genel tarota bakıyo sonra kahveyi açar gördüklerini söyler sana kart çektirirken, biraz atmış gibi geldi başından, ben böle falcılara uyuz oluyorum, kimisi güzelsin die falına doğru düzgün bakmaz, kimisi saçma sapan takılır, emeğinin karşılığıbi ücret alıyosun sonuçta vicdanı rahat mı bu insanların bilemiyorummm...

Bana da uyduruk geldi biraz. Bi de 40 lira yaptık falı dedi. Sanki dört dörtlük bakmış gibi bi de 40 lira istedi.

Cnm bu

Cnm bu gulsum kim? Nerde bakiyor ve kaca bakiyor?
Muğla'da ben telefonla baktırıyorum iki kere enteresan bir şekilde tutturdu üçüncü de de imkansız dediğim bir sey söyledi çıkmasını umuyorum yani olmasını istediğim bir sey için olumlu dedi

Muğla'da ben telefonla baktırıyorum iki kere enteresan bir şekilde tutturdu üçüncü de de imkansız dediğim bir sey söyledi çıkmasını umuyorum yani olmasını istediğim bir sey için olumlu dedi
Tesekkurler tatlim. Memnun kaldiysan telini yollarmusin

Eylül'ü de mi denesem.. şimdi nerede bakıyor?? Bu ara Taynat Meryem gittim çok detay veremedi ana yönelik bazı bildikleri oldu ama beklediğim gibi değildi. Olumsuz konuştu yine moralim bozuldu

Eylül'ü de mi denesem.. şimdi nerede bakıyor?? Bu ara Taynat Meryem gittim çok detay veremedi ana yönelik bazı bildikleri oldu ama beklediğim gibi değildi. Olumsuz konuştu yine moralim bozuldu
Meryem benim de moralimi bozmuştu..
Eylul sakaryada tarot cafede bakıyor

İlk baktığı gibi baksa eylül é giderim ama eski performansı cidden yok. Çıkarken paran açıyorsun bunama verdim şimdi parayi diye. Batikentteki bayanı öneren yazmadı bi daha? Giden olursa giderim

İlk baktığı gibi baksa eylül é giderim ama eski performansı cidden yok. Çıkarken paran açıyorsun bunama verdim şimdi parayi diye. Batikentteki bayanı öneren yazmadı bi daha? Giden olursa giderim
Kesinlikle katiliyorum. Gecen yaz eylulun tekrar fal baktigini duyarduymaz fala kostum ama tam anlamiyla hayal kirikligi yasadim eski eylul gibi bakmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…