Ankara'daki Falcılar

Tat
Canım yiğit bey nasıl bakıyor nerde ve ne kadara nur dan îyimî mesela

Yigitle elmirayi nasil buldun peki

Hani bi zehra vardi burda. Kimi reklam dedi kimi cok begendi ee ustunden epey zaman gecti evet dedigi cikti ya da cikmadi diyen var mi

Yigitle elmirayi nasil buldun peki
ikisi aynı doğrultuda şeyler söylüyor. çelişen hiçbişi yok. elmira 75e tarot, 100'e tarot ve su bakıyor; yiğit 50'ye bakıyor.
elmira çok daha uzun bakıyor tabi.

elmira'ya seneler önce baktırmıştım, harfi harfine yaşamıştım dediği şeyleri ; ki pembeci değildir.
bu adamla ayrılacaksınız falan demişti. ayrılmıştık da sonra.

ikisi de iyi kısacası; elmira bende bi tık ötede

Ikisine de ara ara baktiriyorum ben de. Yigit toz pembeci mi diye korkuyorum. Elmira evet acitan gercekleri de soyluyor ama ikisinin de tarihleri geldi gecti hala bekliyorum

Bi de genelde fal bakanlar acaba falimizi not ediyo mudur sizce. Cunku bazen aa hatirladi beni diye dusunuyorum. Not alip onu mu aktariyolar diyorum cunku hep ayni oluyi soyledikleri. Tabi bu istikrarli olduklarini da gosterir

Bi de genelde fal bakanlar acaba falimizi not ediyo mudur sizce. Cunku bazen aa hatirladi beni diye dusunuyorum. Not alip onu mu aktariyolar diyorum cunku hep ayni oluyi soyledikleri. Tabi bu istikrarli olduklarini da gosterir
elmira'ya üç sene once falan baktırmıştım. belki daha fazla :) not etmiş olamaz.ya.

Elmirada mi telefonda bakiyor

Telde baktirmayi ben de denemek istiyorum ama karar veremedim buradan yiğit gülsüm bi de elmirayi duydum. Baktiranlar var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…