Ankara'daki Falcılar

lugge kim diğer telefonda bakan?
ben ayla, yiğit , elmira, gülsüm'e baktırdım telefonda bugüne kadar.

hepsi de iyiydi. ayla da daha ucuzdu ama iyiydi. ama ulaşmak zor oluyor ona biraz. yani kendi sebeplerinden dolayı ulaşamıyorsun, yoğunluk diil.

lugge kim diğer telefonda bakan?
ben ayla, yiğit , elmira, gülsüm'e baktırdım telefonda bugüne kadar.

hepsi de iyiydi. ayla da daha ucuzdu ama iyiydi. ama ulaşmak zor oluyor ona biraz. yani kendi sebeplerinden dolayı ulaşamıyorsun, yoğunluk diil.
Aylanin telini verit misiniz bi sansimi deniyim. Ya aslinda umraniyede didem diye biri vardi onun ustune gercektenn gormedim ama kadin 2 kere ceb degistirdi kayboldu gitti kimse ulasamiyor

Kızlar ben bi kaç sene öncesi için bahcelievlerde nermin die bi kadının olduğunu duydum ama şuan kadını hicbiyerde bulamıyorum bu kadına daha oncede fal baktrmadm hic ama çok övdüler şuan nerde oldugundan haberi olan varmı yada onun kadar iyi fal bakan birini tavsiye edebilirmiisnz ?

Kizlar bi falci aslinda herkeste ayni frekansi gosteremiyo frekans meselesi biraz gulsum bana baya iyiydi o tlfda bakan diger bayanda dilek yani fiyatina gore baya iyiydi baskasina nasil bakarlar bilemem

Aylanin telini verit misiniz bi sansimi deniyim. Ya aslinda umraniyede didem diye biri vardi onun ustune gercektenn gormedim ama kadin 2 kere ceb degistirdi kayboldu gitti kimse ulasamiyor
Cnmm aylamı sakın sakınn o kadın gercekten ıyı deıl tavsıye etmıyorum

Gulsumu denedim. Sanirim enerjimiz tutmadi. Yani sadece ayrilik buyu dedi. Baska bi cumle gecmedi . Enerji meselesi olabilir detaya girememesi

Gulsumu denedim. Sanirim enerjimiz tutmadi. Yani sadece ayrilik buyu dedi. Baska bi cumle gecmedi . Enerji meselesi olabilir detaya girememesi
Ben de gülsüme baktirmayi dusunuyodum ama hic ayrintili bir sey soylemiyo mu. Bildikleri falan oldu mu

Ben de gülsüme baktirmayi dusunuyodum ama hic ayrintili bir sey soylemiyo mu. Bildikleri falan oldu mu
Belki baskalarina cok ayrintili bakmistir haksizlik etmek istemem tabii ama bana bir kac sey disinda baska bisi soylemedigi icin bilemiyorum. Yani evet bu tuttu o halde bu da tutar diyemiyorum

Kızlar falı çıktı dediginiz birileri var mı? Şöyle bi baktim da bir senedir hicbirininki çıkmamış hemen hemen. Kızılayda gitmedigim falcı kalmadı. Iliskim konusunda söyledikleri çıkanlar var ama is kariyer para anlaminda hiçbiri çıkmadı.
Kızılay taynat cafede Meryem abla var önceden arayip randevu alman gerekiyo ama bana daha söylediği hiçbir şey sekmedi basit örneklerle de anlatabilirim

Kızlar dikmende yasemin diye bir kadin vardi onun numarasini yada ev adresini bilen var mi ozelden yazsa da olur

X