Ankara'daki Falcılar

postane hesabı, banka hesabı ve telefon kontör seçenekleri sundu bana... yazık daha önce çok kandıran olmuş yani baktırıp para yatırmayanlar o yüzden yattıktan sonra bakıyor haklı olarak

sıfırbeşyüzotuzdörtyediyüzyetmişüç elli otuzyedi valla kendiniz görüşüp anlaşın ben karışmayayım daha fazla dün kendisini arayıp teşekkür ettim ve bilgisini paylaşma konusunda izin aldığım için yazdım gerisi size kalmış

biraz zaman geçti tam hatırlamıyorum ama tabii ya 20 bir 20 bir gönderdim toplamda 40 tl olmuş oldu iki parça olduğu için aklımda öyle kalmış yanlış bilgi verdim kusura bakmayın şimdi gönderim kayıtlarına baktım

anı biliyomu peki tespitleri nasıl??

ben baktırdığımda söylediklerinden çok bir şey anlamamıştım bir de bahsettiği ve gerçekleşen olay tamamen imkansız diye düşündüğüm bir şey olduğu için üzerinde durmamıştım. evet anla ilgili de yorumlar yapıyor tabii kişinin beklentisi doğrultusunda değil kendi gördüğü şekilde tam anlatamıyorum çünkü şu ana kadar alışageldiğim tarzın dışında ... ne desem yanlış olur bende tuttu yani daha sonra yorumladığımda aa evet dedim zaten kısa bakıp sorulara geçiyor sizin sorularınız doğrultusunda baklaları atıp (bakla sesleri telde geliyor) anlatıyor soruda limit yok

dediğim gibi ben deneyimimi paylaştım karar sizin baktırdığımda burdan çok da olumlu olmayan bir yorum yazmıştım ama gerçekleşince kendimi sorumlu hissettim yazdım ... herkes rakamın az yada çok olduğuna tutup tutmadığına kendisi karar verecek

birkaç sayfa önce ben de paylaşmıştım gülsüm bende de iyiydi diye. anda çok iyiydi; çok basit şeyleri de anlatıyor. mesela bu adam iki iş arkadaşıyla kavga edecek diyor falan. onlar hep çıkmıştı. ama çok basit diye umursamamıştım. istikrarlıydı bende.
ama artık eski falcılarım hiç bana yaramıyor. yiğit'e yine baktırdım, elmira, gülsüm... ankaradakiler... benim hayat çok stabil, akmıyor. biraz ara verdim.

bence 3 -4 ay ara vermelisin tatlım

bence 3 -4 ay ara vermelisin tatlım
bu ay bi tek yiğit'e baktırdım, geçen ay da elmira... aya bir iki fal düştü bende. çok haklısın. artık inanarak dinlemiyorum. "he he olur" diye dinler olmuşum.

gülsüm'e ilk baktıran benim, tam hatırlayamadım da 50 ya da 30 liralık kontor atmıştım ilk seferde. ikincide 50 idi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…