Ankara'daki Falcılar

EYLUL ankara cafeden ayrilmis demissiniz kizlar da .simdi nerde calisio nerde bulabilirm???adres yazar misiniz...

10 a bakanlar pek iyi olmuyo ya

Haklısınız ama şu an öğrenciliğim bitti kredim yok işten cıktım maaşım yok yani ancak 10 liralıklarla idare edebilirim o yüzden öneri varsa alıyorum ama kimse de önermiyor :)

Zaten MissCherryBlossom MissCherryBlossom u dinleyeceğim. Sadece bir canlı bir sanal fal baktırıp sadece forumda takılacağım. Sözünü dinleyeceğim Cherry :KK39: Belki arada derede bir iki kaçamak yapabilirim sadece o kadar :oops:

Haklısınız ama şu an öğrenciliğim bitti kredim yok işten cıktım maaşım yok yani ancak 10 liralıklarla idare edebilirim o yüzden öneri varsa alıyorum ama kimse de önermiyor :)

Zaten MissCherryBlossom MissCherryBlossom u dinleyeceğim. Sadece bir canlı bir sanal fal baktırıp sadece forumda takılacağım. Sözünü dinleyeceğim Cherry :KK39: Belki arada derede bir iki kaçamak yapabilirim sadece o kadar :oops:
Karanfilde 5 liralik falcilar var

bi yandan tüm umudu kaybettim, fallara da inancım kalmadı tabi. bi yandan da eylül'e gitsem mi diyorum.
bildiğin kurumuş halde oturuyorum, kolumu kıpırdatıcak halim yok.

hani güzel günler geliyordu falan, noldu bi anda.

princesss princesss ben seni çok seviyorum. Amma ve lakin umut etmeden yaşamak da imkansız. Olsun güzel günler bizi bekler :KK66:

tam oldu sanıyorum, olan bir şey yok oluyor. kafayı yemek üzereyim. nur'a mı gitsem diye de düşündüm aslında. eylül her şeyimi biliyor çünkü. gidersem sana da haber veririm.

tam oldu sanıyorum, olan bir şey yok oluyor. kafayı yemek üzereyim. nur'a mı gitsem diye de düşündüm aslında. eylül her şeyimi biliyor çünkü. gidersem sana da haber veririm.

yavrum nura gidersen yüzde bir milyon hayır diyecek gerekçelerini de ben sana başka zaman anlatırım. çünkü o farklı bi mantıkla yaklaşıyor. bak ben nura bi kere gittim ama beni çok iyi bilir. hala da olmayacak der.

Su zeynebe biri gitsin yaaaa ben mi fazla etkilendim emin olalım :) biri feda etsin kendiniii

1 aydır fala gitmiyorum. En son özleme gittim ve verdiği tarihte dediği oldu. Bunun üzerine de başka bi arkadaşıma tavsiye ettim ona da bir dediği çıkmış. Benimki aşk üzerineydi. Arkadaşıma dediği para üzerine.
Şu ara deli gibi fal baktırasım geldi. Nur mu? Eylül mü? Veyahut başka kim olabilir? Özleme gitmekte aklımın bi ucunda ama bilirsiniz falcılar daha cok 1-2 kullanımlık. Sonra ölüyolar :KK53:

X