Ankara'daki Falcılar

Ufaklik sen hani fali birakcaktin, ne oldu ? :confused::confused: Herifi de bosvermistin yanlis hatirlamiyorsam, simdi niye baktircaksin ?:KK74:
ya onu cidden bosverdim kafam cok rahat masallahim var resmen gitmesini bekliyormusum :KK70: Fali da online atmiyorum epeydir,pazar sinavim var bitince gdicem hak ettim artik sinavi isi misi yeni aski sorariz fena mi :KK70: Ama saniyorum ise baslayinca online sahalara geri donucem oyle bir his coktu bana :-)

bunu diyen çok oldu. eskiden de bana olumsuz çizmezdi ama mesela şey derdi, eskiden derken beş sene once falan. şunu derdi: bu adamla bi kez daha görüşceksin ama senle bi geleceği yok derdi. gerçi yakın zamanda bi kadını çok üzdüğünü hatırlıyorum falının. belki bize bu ara denk gelmemiştir olumsuzluğu.

eylül'e tarot baktır bidaha gidersen. ben hep kahve tarot baktırdım. ama bizim ucu kaçtı artık, eylül benim geleceği de hep bilmiştir, tarihine kadar bilmiştir. ama şu an ilişkime o kadar hakim ki, eskisi kadar odaklanamıyorum. hani eylül bizi tanıyor o yüzden boyle diyor, diye düşünüyorum.
canım ben eylüle gittim herseye olumlu yorum yapıyo sahiden tuhaf geldi çocu beni terketti diyorum çok kararlı evlilik niyetiyle geliyo diyo vs :S hep tozpembe

bunu diyen çok oldu. eskiden de bana olumsuz çizmezdi ama mesela şey derdi, eskiden derken beş sene once falan. şunu derdi: bu adamla bi kez daha görüşceksin ama senle bi geleceği yok derdi. gerçi yakın zamanda bi kadını çok üzdüğünü hatırlıyorum falının. belki bize bu ara denk gelmemiştir olumsuzluğu.

eylül'e tarot baktır bidaha gidersen. ben hep kahve tarot baktırdım. ama bizim ucu kaçtı artık, eylül benim geleceği de hep bilmiştir, tarihine kadar bilmiştir. ama şu an ilişkime o kadar hakim ki, eskisi kadar odaklanamıyorum. hani eylül bizi tanıyor o yüzden boyle diyor, diye düşünüyorum.
tatlım eylüle gittim ben çok toz pembe seyler söylüyo ya çocuk beni terk etti her yerden engelledi diyorum çok kararlı evlilik niyetiyle geliyo diyo :KK70: vs toz pembe şeyler çok tuhaf geldi :S

tatlım eylüle gittim ben çok toz pembe seyler söylüyo ya çocuk beni terk etti her yerden engelledi diyorum çok kararlı evlilik niyetiyle geliyo diyo :KK70: vs toz pembe şeyler çok tuhaf geldi :S

bilmem bende hiç öyle olmuyor. ben de terk etti diye gittim iki gün içinde barışacaksınız dedi hakikaten öyle oldu. o yüzden bana toz pembe çiziyor diyemiyorum. hani ilişkim bi kötü bi iyi olduğu için, iyi bişi deyince de çıkıyor:)

Emirgan cafeye zeynep diye biri gelmiş denesem mi diye düşünüyorum çok kararsizim

X