Ankara'daki Falcılar

Faldan hangi ara pavyona düştünüz .
Benim meslegim psikopatlik müdahale edeyim mi

Kusura bakma erVa bana özel yazmışsın zannettim msjı bir daha okuyunca Anladım, senide"klişe avukatlardan biri zannettim"tam anlamadan Cv yazdım. ÖZÜR DİLERİM. Sana yazdığım kaba cevapta ötürü. Hakkını Helal Et canım.

ay sordum mu daha önce bilemedim de sorduysam affola kaca bakıyor bu derya fatoştan cayıp ona mı gitsem :KK70: ya resmen artık fala da inanmıyorum falcılığı da ama koydum aklıma sınav sonrası gidicem deli miyim neyim kendi kendimi zorlayarak gidiyorum tee allam :KK14:

Bendr fatostan daha başarılıydı ki tersi olsaydı fatos iki gidişten sonra bi daha gitmedim ama deryaya her gün gittiğim bile oluyor. Terapi gibi aynı. Desteği bende bambaşka. Canım kahve 25. Kahve tarot 50ye bakıyor.

Forumlar>...>Burçlar, Tarot ve Astroloji>

Ankara'daki Falcılar

Konu Takip İptal< Önceki1←15691570157115721573157418 dakika önceKonu Sahibi : mondschein_x

DigniteÜyeÜye

baldankabak dedi: ↑İyi gunler size. Hayatta basarilar. Yazdigimdan anladiginiz sey uzerine konusmamiz yersiz olacak zira anlayislarimiz birbirinden farkli.Bir laf var bilir misin yazını az önce bir arkadaşa
Faldan hangi ara pavyona düştünüz .
Benim meslegim psikopatlik müdahale edeyim mi
Sana altta bir özür mesajı yazdım kusura bakma açıp okuyunca işte dedim Klişe bir avukat daha oradaki ince espriyi kaçırmışım tekrar özür dilerim.

Forumlar>...>Burçlar, Tarot ve Astroloji>

Ankara'daki Falcılar

Konu Takip İptal< Önceki1←15691570157115721573157418 dakika önceKonu Sahibi : mondschein_x

DigniteÜyeÜye

baldankabak dedi: ↑İyi gunler size. Hayatta basarilar. Yazdigimdan anladiginiz sey uzerine konusmamiz yersiz olacak zira anlayislarimiz birbirinden farkli.Bir laf var bilir misin yazını az önce bir arkadaşa

Sana altta bir özür mesajı yazdım kusura bakma açıp okuyunca işte dedim Klişe bir avukat daha oradaki ince espriyi kaçırmışım tekrar özür dilerim.

Klise avukaylardan biri lafi banaysa ki anlasilan bana, klise avukat degilim, has avukatim. Yapilan seyler yorum bildirmektir bakarsaniz Misscherry size ilimli yaklasirken siz olayi tartismaya surmussunuz. Ne sizi tanirim ne Cherryi ama buradan gorunen tartisma boyutuna siz suruyorsunuz ve burayi takip eden bizler de okuyoruz. Yorum yapma hakkimiz var ve bu avukatlik degildir. Daha fazla insanlari rahatsiz etmeyelim lutfen. İyi gunler.

Klise avukaylardan biri lafi banaysa ki anlasilan bana, klise avukat degilim, has avukatim. Yapilan seyler yorum bildirmektir bakarsaniz Misscherry size ilimli yaklasirken siz olayi tartismaya surmussunuz. Ne sizi tanirim ne Cherryi ama buradan gorunen tartisma boyutuna siz suruyorsunuz ve burayi takip eden bizler de okuyoruz. Yorum yapma hakkimiz var ve bu avukatlik degildir. Daha fazla insanlari rahatsiz etmeyelim lutfen. İyi gunler.
Has avukat işi gücü bırakıp bu forumdaysa iyi bir avukat olmadığını kesin. É. Ö. MÜSÜN YOKSA BİR AVUKAT DUYDUM BÜTÜN REFERANSLARI MEDYUM BÜYÜCÜ FALCI KENDİLERİ YUVA YAKIN TİPLETDENMİŞ. Her neyse biliyor musun avukat hanım iki kişi tartışırken üçüncüye bişey yemek düşer ama söylemiyeyim burda .

Ayrıca tartışmalara açarım SA NA NE. DEDİM YA SEN ÜÇÜNCÜSÜN BURADA

Aramızda değişik kişiler var gibim sanki. Hatta birileri iyi dalga geçiyor.
Yok dalga falan değil, hiç öyle bir niyetim yok biri bireyden bahsetmiş yanıt verdim mesajlaşırken avukat hanım işin içine girdi bu kadar uzamazdı aslında uzatmaya da sevmem. Ama kimseyle dalga geçmem kimse kimseden üstün değil çünkü. Ama anlattığım o avukat hikayesi doğru arkadaşımın başından geçti

O zaman ankara Pavyonu yazsaydınız ayrıca ben hiç gitmedim ama siz gitmişsiniz işte siz bana AntakyadA ki restoran Pavyonu adını bir vermeniz. Haa bu arada restoran var denen yerler var içki içilir yemek yenen yerlere restoran bar deniyor sebebine yemeğini yerken iyiyim içilebilir demek mesela rakı balık gibi. Eskiden pavyonda bar denirdi sonra avrupada kullanıldığı şekli bar oldu pavyon ise dizilerden başınızı kaldırıp araştırırsanız aydınlanırsınız. Aman Ha eğlenmek ya da yemek yemek ve aynı zamanda iyiki içmek için Ankaranın pavyonlarına gitmeyin benden Size tavsiye. Hala gülüyorum restoran+Pavyonu yazık ya.

Hanımefendi sizin kafanız yerinde mi? Saçmaladıkça saçmalamışsınız. İlk mesajımda yazdığım bir cümleden yola çıkarak zırvaladıkça zırvalamışsınız, ben de kimseyi gücendirmek nşyetinde olmadığımı zaten yazdım , uzatıp konuyu başka yerlere çekmişsiniz. Konu pavyon kltürüne gelmiş alakasız bir şekilde, ben size Türkçe'de kullanılan bir deyimi ve neden gücenmenize gerke olmadığını zaten yazdım, siz ne yazmışsınız ?! Bir de alttan alttan sen pavyonda çalışıyorsun herhalde gibi rezil cümleler de yazmışsınız, görmedim sanmayın. Cahil , okuğunu anlamayan ve terbiyesiz bir insansınız. bana edecek lafınzı varsa özel mesaj atın burdaki sayfaları kirletmeyin lütfen. Burası fal topiği, geçen 3 sayfa sizin yazdığınız çöplerle dolu, lütfen daha fazla öteye beriye laf yetiştirme işini burda yapmayın.

Hanımefendi sizin kafanız yerinde mi? Saçmaladıkça saçmalamışsınız. İlk mesajımda yazdığım bir cümleden yola çıkarak zırvaladıkça zırvalamışsınız, ben de kimseyi gücendirmek nşyetinde olmadığımı zaten yazdım , uzatıp konuyu başka yerlere çekmişsiniz. Konu pavyon kltürüne gelmiş alakasız bir şekilde, ben size Türkçe'de kullanılan bir deyimi ve neden gücenmenize gerke olmadığını zaten yazdım, siz ne yazmışsınız ?! Bir de alttan alttan sen pavyonda çalışıyorsun herhalde gibi rezil cümleler de yazmışsınız, görmedim sanmayın. Cahil , okuğunu anlamayan ve terbiyesiz bir insansınız. bana edecek lafınzı varsa özel mesaj atın burdaki sayfaları kirletmeyin lütfen. Burası fal topiği, geçen 3 sayfa sizin yazdığınız çöplerle dolu, lütfen daha fazla öteye beriye laf yetiştirme işini burda yapmayın.
Sen önce yazdıklarını bir oku bilmediğin lafları kullara kötü söz sahibinindir iade ederim. Restoran pavyon Yarıyılı iyi yapıp ondan sonra kullanın. Ayrıca sanıyorum siz söylemiştin antakya pavyonlarına ünlü bir yer diye ben bilmiyorum siz herhalde gittiniz de mi iyi biliyorsunuz demişim. Sen o kadar kültürünün ki bana cahil diyebilirsin

X