Ankara'daki Falcılar

ayla tam tarih vermedi ama olacak demişti,
eylül-derya üç hafta demişti, telefonda bakan yiğit de ocağa kadar düzelecek demişti. gülsüm de çok yakın zaman demişti.

biraz beklediğim şey oluyor gibi, o doğrultudayız.

sırf şu gereksiz forum karıştırma işi bitsin diye falcılarla ilgili yazdım ya:)) konuyu dağıtayım.

ayla tam tarih vermedi ama olacak demişti,
eylül-derya üç hafta demişti, telefonda bakan yiğit de ocağa kadar düzelecek demişti. gülsüm de çok yakın zaman demişti.

biraz beklediğim şey oluyor gibi, o doğrultudayız.

sırf şu gereksiz forum karıştırma işi bitsin diye falcılarla ilgili yazdım ya:)) konuyu dağıtayım.
Tatlim deryayi denedinmi

yok fatoş'u hiç denemedim, çok da övülen biri değil bildiğim kadarıyla. yoksa denerdim:))

Eylul'e en son Agustosta gittim galiba, kahve baktirdim. Ne dedigini tamamen hatirlamiyorum, ama ana fikri hatirliyorum. Zaman vermemisti , bu ada seni arayacak demisti.

Eylul evlendiginden beri biraz pembe tablocu mu olmus ne ?

bunu diyen çok oldu. eskiden de bana olumsuz çizmezdi ama mesela şey derdi, eskiden derken beş sene once falan. şunu derdi: bu adamla bi kez daha görüşceksin ama senle bi geleceği yok derdi. gerçi yakın zamanda bi kadını çok üzdüğünü hatırlıyorum falının. belki bize bu ara denk gelmemiştir olumsuzluğu.

eylül'e tarot baktır bidaha gidersen. ben hep kahve tarot baktırdım. ama bizim ucu kaçtı artık, eylül benim geleceği de hep bilmiştir, tarihine kadar bilmiştir. ama şu an ilişkime o kadar hakim ki, eskisi kadar odaklanamıyorum. hani eylül bizi tanıyor o yüzden boyle diyor, diye düşünüyorum.

bunu diyen çok oldu. eskiden de bana olumsuz çizmezdi ama mesela şey derdi, eskiden derken beş sene once falan. şunu derdi: bu adamla bi kez daha görüşceksin ama senle bi geleceği yok derdi. gerçi yakın zamanda bi kadını çok üzdüğünü hatırlıyorum falının. belki bize bu ara denk gelmemiştir olumsuzluğu.

eylül'e tarot baktır bidaha gidersen. ben hep kahve tarot baktırdım. ama bizim ucu kaçtı artık, eylül benim geleceği de hep bilmiştir, tarihine kadar bilmiştir. ama şu an ilişkime o kadar hakim ki, eskisi kadar odaklanamıyorum. hani eylül bizi tanıyor o yüzden boyle diyor, diye düşünüyorum.
Bencede nekadar iyi olsalar bile ikinci gitmeye bozuyorlar

valla saniyorum forumdakiler begenmiyor. Ama bir arkadasim ilginc sekilde soylediklerini yasiyor. Ki arkadasim fala filan gitmez inanmaz bana kixar oylesine gitmisler inanmayan kiza cikti fallari. Ben gitsem cikmaz :KK70:

Ufaklik sen hani fali birakcaktin, ne oldu ? :confused::confused: Herifi de bosvermistin yanlis hatirlamiyorsam, simdi niye baktircaksin ?:KK74:

X