Ankara'daki Falcılar

Kizlar ben daha gulsum'un no falan paylasmam. Hosuma gitmedi bu bagirsak vs hikayeleri. Forumda uyeligimi yakacak bisi degil. İyi niyetle paylastim herkese baglayalim demis. Baska falci aramaya devam, gerci baktirmicam bu ara. Bir sey degismiyor duzelmiyor zaten.
Canim senin ne sucun var tamamen iyi niyetinle verdiginden eminim ben sahsen.. ama baksana kadin sadece bana degil bi kac kisiye de benzer seyler demis.. ben uzak durmaya karar verdim Gülsüm hanimdan büyü falan korkunc seyler hic isim olmaz.. sen paylasimlarna devam et yani senin ki sadece oneri herkes kendi hür iradesine gore o gulsum hanma uyar yada uymaz...

Gülsüm hanım hakkında net bi yorum îstiyorum kızlar yani dedîkleri çıkıyor mu çıkmıyor mu? Büyü falan denildi ama fal olarak bakarsak biliyor mu yoksa her falcının klasik şeyleri gibi bi kaç şeyi mi tutturuyor ??

Ben birine baktırmıştım telefondan. Ayşe adını kullanan bir bayana kendisi çok sevimli, üç kızını da eşi bakmadığı halde sahip çıkmış okutmuş biri.
Paragöz biri de değildi. İlk baktırdığımda çok beğenmiştim ama ikinci de hiçbir şey tutturamamıştı nişan felan görmüştü 40 gün içinde istemeye gelenler vardı hahah.
Bu bayanı duyan var mı?

kızlar birini deneyeceğim demiştim, ankara'da değil telefonla baktırıyorsun.
konuşması falan inanılmaz şiveli. benim kilit her şeyimi döktü, direkt öyle başladı zaten.
ama şimdilik numarasını vermek için izin alamadım, aslında almak istiyorum çünkü paraya ihtiyacı var gibi.
öyle para düşkünü biri değil, ne koparsa atıyorsun tadında.

he diğer baktırdığım ayla, hoca, eylül ve yiğit'le birebirdi yine.
sanırım artık durmalıyım. aynı şeyleri duyup duruyorum ama bir şey de gelişmedi hala.

Ö
kızlar birini deneyeceğim demiştim, ankara'da değil telefonla baktırıyorsun.
konuşması falan inanılmaz şiveli. benim kilit her şeyimi döktü, direkt öyle başladı zaten.
ama şimdilik numarasını vermek için izin alamadım, aslında almak istiyorum çünkü paraya ihtiyacı var gibi.
öyle para düşkünü biri değil, ne koparsa atıyorsun tadında.

he diğer baktırdığım ayla, hoca, eylül ve yiğit'le birebirdi yine.
sanırım artık durmalıyım. aynı şeyleri duyup duruyorum ama bir şey de gelişmedi hala.
Sevgili prenses bana da tel nosunu star mısın.adı Sabiha mı

.
kızlar gülsüm'den izin aldım (ismini de yazabilirim artık)

ama önce test ettim, en yakın arkadaşıma baktırttım telefonda.
kıza öyle detaylar verdi ki. ki kızla çok falcıya gittim, bana tuttururlar ama ona bilemezler.
ben şok etkisiyle yazıyorum şu an öyle diyeyim.
sen esmer kıvırcık saçlı, uzun boylu bir adamla ilişki yaşamışsın, tek ilişkin buymuş demiş. ki doğrudur. bu adam senin peşine düşecek, sürekli arayacak demiş.

ailesiyle ilgili her detayı anlatmış ki kızı etkileyen bu oldu aşk falan derdinde değil.

abi telefonu kapattılar, onbeş dk geçmeden o kıvırcık adam aradı kızı.

ben de kadını aradım demin, seni birkaç arkadaşıma önereceğim dedim. tamam, ihtiyacım var falan dedi. paraya ihtiyacı var ama paracı değil. arkadaşım için para ödemedik mesela. ben yarın ararım seni para yollarım dedim, boşver falan diyor.

no verebilirim artık özelden, birileri denesin, beğenen olursa yayalım.

ama bu bildiğin büyü falan filmindeki çingenelere benziyor. küçümsemek gibi algılamayın, konuşması vs. çok tuhaf hissettim.
Lütfen bsna da verir misin numarayı prenses.çok ihtiyacım var

Birisi Sabiha diye bir falcıdan bahsetmiş Ankara'ya geldi Almanyadan filan diye. Bu büyücülük yapan ve üç koca değiştiren ve memurluk yapan Sabiha Eker aynı zamanda falcılık yapıyor şimdi ek iş olarak demek. Yalanlarıyla para kazanmaya devam ediyor, inanmayın.
Eker değil soyadı memurluk da yapmıyor bildiğim kadarıyla zaten Ankara'da değil.siz bir şeyler yaptırdınız mı. Sizi kandırdı mı

Lütfe
işin ilginç tarafı ne biliyo musunuz, ben aradım kadını dünden önceki gün gece. 12 gibi aradım.
adımı anne adımı sordu, bilgisayarda müzik açacaktım içeriden annem duymasın konuşmamı diye.
kadın ilk iki cümlede öyle net şey söyledi ki, müziği falan bıraktım camın önüne geçtim.

laakin bana sadece adamla ilgili konuştu. sanırım tek derdim bu olduğundan.
ne aile ne iş hiçbişi.
adamın adı anne adını verdim, ona da baktırdım.
n bana da verir midiniz tel numarasını.çok ihtiyacım var .özelden bana da atar mısınız numarayı

Al
yavrular ben aradım bu hanımı. bana büyü filan demedi daha doğrusu dua filan gerekirse yardımcı olayım kızım dedi, ben de teyzecim kaderimde biri varsa nasılsa bir gün gelip beni bulur, bulamazsa da yokmuş demek ki dedim, haklısın yavrum dedi konu kapandı. yani öyle para göz bir hatun değil yahu, bildiğin anadolu annesi işte... bana 2 dileğin var, 2 si de olacak dedi. ailemle ilgili konuştu hep. zaten bu aralar gönül meselem olmadığından mantıklı geldi.. bana hisleri güçlü gibi geldi, taşlarla bakıyor bence. çünkü taş sesleri geliyor arkadan.

ama şunu eklemek isterim, gerçekten saf- iyi niyetli bir teyzeye benziyor, lütfen bakım yaptırıp da parasını yatırmamazlık etmesin kimse. ben sevdim insan olarak, kanım kaynadı diyebilirim :) akıl da verdim :) dedim teyzecim sen iban nosu bulbir yerden, öyle ptt filan insanlara güven olmaz.[/QUOTEAllah rızası için biriniz numarasını bana da özelden atabilir misiniz

Birisi Sabiha diye bir falcıdan bahsetmiş Ankara'ya geldi Almanyadan filan diye. Bu büyücülük yapan ve üç koca değiştiren ve memurluk yapan Sabiha Eker aynı zamanda falcılık yapıyor şimdi ek iş olarak demek. Yalanlarıyla para kazanmaya devam ediyor, inanmayın.
Hatice siz bu kadına bir şeyler yaptırdınız mı ,i ya da yakınlarınızdan biri yaptırdı mı.nasıl kandırdı lütfen bana özelden yazar mısınız.yaptığı şeyler olmuyor mu . Parayı alıp kandırıyor mu

X