Ankara'daki Falcılar

Bu arada bana hem böyle söyledi hem de sana bağlayım mı onu gözü senden başkasını görmesin falan filan ister misin dedi bende Hayır ben öyle şeylere inanmam da yaptırmamda dedim nasıl bişey yapacaksınki dedim işte dua mua dedi bende yok istemiyorum dedim o da tamam o sana nasıl olsa gelecek dedi. Burda bişey çelişiyor madem gelecekse niye yapma gereği duyuyor geç gelecekte erken gelmesini mi sağlayacak yanii ne diyorsunuz ??????

ben bunu başka bir hocadan biliyorum.
bana şunu demişti, "ben bunu sana bağlarım ama ben bağlasam da gelir bağlamasam da. ben sadece yıldızını yumuşatırım daha erken gelir" demişti.

Ben baktırdım :) herkesin kolayca bilmediği bir şeyi direk bildi ailemi aşık olduğum adamı söyledi. Bi kaç günlüğüne veya günü birlik biyere gitmeyi düşünüyorduk kuzenimle onu bildi şok oldum. Ve mutlu son evleneceksiniz dedi ama o beni istemiyor sevmediğini söyledi dedim erkekler öyledir söyler öyle falan dedi ama bilmiyorum genel olarak anı cok iyi bildi hele hanemi sanki içindeymis gibi anlattı. Yıllar sürmez dedi sen başkasını da sevsen o başkasıyla da evlense siz birbirinizi unutamazsiniz birleseceksiniz dedi tam bi tarih söylemedi ama yıllar sürmez en gec bir yıl içinde dedi
ödemeyi nasıl yaptın canım? bana mesaj atan arkadaşlar soruyor da ben bilemedim

kızlar gulsum hep ıyımı konustu acaba ben supheye dustum sımdı:KK61::KK61:

yok bana öneren arkadaşıma mevcut erkek arkadaşı için "bu herif seni ağlatacak, yanınızda üçüncü bi kişi varken. sen kaçıp gideceksin, sonra bu adam başkasıyla evlenecek demiş." bunu diyeli çok çok oluyor, adam şu an başkasıyla nişanlı. (not: adam da arkadaşım)

yok bana öneren arkadaşıma mevcut erkek arkadaşı için "bu herif seni ağlatacak, yanınızda üçüncü bi kişi varken. sen kaçıp gideceksin, sonra bu adam başkasıyla evlenecek demiş." bunu diyeli çok çok oluyor, adam şu an başkasıyla nişanlı. (not: adam da arkadaşım)
ay ıyı barı princess bıraz rahatladım gercı banada işle alakalı olumsuz konustu bak sımdı hatırladım:)

işin ilginç tarafı ne biliyo musunuz, ben aradım kadını dünden önceki gün gece. 12 gibi aradım.
adımı anne adımı sordu, bilgisayarda müzik açacaktım içeriden annem duymasın konuşmamı diye.
kadın ilk iki cümlede öyle net şey söyledi ki, müziği falan bıraktım camın önüne geçtim.

laakin bana sadece adamla ilgili konuştu. sanırım tek derdim bu olduğundan.
ne aile ne iş hiçbişi.
adamın adı anne adını verdim, ona da baktırdım.

Muğla fethiyenin postanesine yatiricam tc sini verdi. Bu arada tek bi şey saçma geldi şimdi aklıma geldi şuan için o kadar saçma ki tamam anı bildi falan ama bilmiyorum ya ya ben umidimi gerçekten kestim o yüzden artık fal falan beni tatmin etmiyor. Hepsi hemen hemen aynı şeyi söylüyor ama sonuç fos. Yani ben geleceğine inanmıyorum gelse se hoş ben de artık kabul etmek istemiyorum o yüzden kendimi kandırmak da istemiyorum. Sadece anı ve ne yaşadığımı çok iyi bildi demek daha mantıklı

ben de baktırdım gülsüm hanıma. öncelikle kesinlikle paragöz olmadığını söyleyebilirim. genel olarak başarılıydı. zaman da verdi, ama sanırım çoğunluk gibi bana da olumlu konuştuğu için bilemedim şimdi...

Ya kızlar bu fallar bana şüpheli geliyor yarın bir gün dayanamayıp baktırabilirim ama baska varlıklarla uğraşıyordur bence yoksa bu kadar net nasıl küt küt söylüyor. Ya olumsuz cok kötü şeyler söylerse ay bilemedim ben korkuyorum galiba canlar o_O

kızlar parayı postaneye filan mı yatır diyor :KK43: neden banka değilll :KK43:
Evet canım postane. Banka yok. 50 tl gibi bi tutar istedi benden ama. Şimdi bi de okuma işi çıktı okuyum üfleyim 2-3 güne sonuç alırsın inşallah dedi of bilemedim normalde hayatta inanmam böyle şeylere ama nedense bi denemek istedim ya ters teperse diyorum

Evet canım postane. Banka yok. 50 tl gibi bi tutar istedi benden ama. Şimdi bi de okuma işi çıktı okuyum üfleyim 2-3 güne sonuç alırsın inşallah dedi of bilemedim normalde hayatta inanmam böyle şeylere ama nedense bi denemek istedim ya ters teperse diyorum
Duaları bilmiyorum ama büyü gibi bir şeyse sakın yapmayın. Fal baktırmak başka bir şeydir ama birinin iradesiyle oynamak başka bir şey. Bırakın size ait olan dönecektir zaten.
Tabi bu benim görüşüm en iyisini siz bilirsiniz.

Duaları bilmiyorum ama büyü gibi bir şeyse sakın yapmayın. Fal baktırmak başka bir şeydir ama birinin iradesiyle oynamak başka bir şey. Bırakın size ait olan dönecektir zaten.
Tabi bu benim görüşüm en iyisini siz bilirsiniz.
Ben büyü mü diye açıkça sordum ama bana dua dedi. Ama yinede korkutuyor bu beni sonuçta ne yaptığını ben göremiyorum

Kızlarrrrr Nuran diye biri geçti ... bi yerde bu renkli gözlü zayıf orta boylu nuran mı.. bahçelideydi bi ara.. lütfen lütfen çok önemli eğer oysa şuan nerde olduğunu bilen var mı?

X