Ankara'daki Falcılar

Kızlarrr,Gülsüm e az önce bakım yaptırmış biri olarak ki ilk deneyimimdi biraz korkarak sonuçta kimdir necidir falan kaygısıyla fikirlerimi sunuyorum: isim anne adı veriyorsun ki biz bunu online falcıların özel su fallarında da veriyoruz.. nokta atışı yaptı geçmişe ilgili.. hatta ben karşı tarafın ismini de verdim onla ilgili de doğruydu söyledikleri... şuan biraz garibim.. ne biliyim gecenin bi vakti olduğundan mıdır.. yoksa duyduklarımın etkilerinden midir.. bilmiyorum.. tarih vermiyor sadece sonucu ve durumu söylüyor..

evet bana da bağlamaktan falan bahsetti yok dedim.. zaten sevdiğim adamı karşı taraf hacı hocalarla bağladığını düşündüğüm ve bunu hissedip kendi mutsuzluğuna dönüştüğünü görünce o kadının yani sevdiğimi elimden alanın,yok dedim bana yapılanı ben başkasına yapmam.. Allah a havale edince,adaletin değirmeni yavaş dönüyor ama iyi dönüyor..

Canm hayvan bagirsagini alip baglayacakmis ki bana bağlı kalsın diye. Ben korktum acikcasi sizden yorumlarnizi bekliyorumm
Bana bağırsaktan falan hiç bahsetmedi ya özel dualar dedi. Neyse en iyisi o konu kapansın gitsin böyle şeyler sıkıntı yaratır her zaman. Şimdiye kadar böyle şeylere hep karşı olmuşumdur ama bu kadın okusa mı bi acaba diye düşünmüştüm şimdi ise vazgeçtim çok saçma. Onu bize getirecek olan allah nasıl istiyorsa öyle getirsin eğer gelecekse. Sonuçta kadının gerçekten ne yaptığını bilmiyoruz in midir cin midir hiç gerek yok. Bu arada fal ücreti ne konustunuz acaba

Bana bağırsaktan falan hiç bahsetmedi ya özel dualar dedi. Neyse en iyisi o konu kapansın gitsin böyle şeyler sıkıntı yaratır her zaman. Şimdiye kadar böyle şeylere hep karşı olmuşumdur ama bu kadın okusa mı bi acaba diye düşünmüştüm şimdi ise vazgeçtim çok saçma. Onu bize getirecek olan allah nasıl istiyorsa öyle getirsin eğer gelecekse. Sonuçta kadının gerçekten ne yaptığını bilmiyoruz in midir cin midir hiç gerek yok. Bu arada fal ücreti ne konustunuz acaba
gonlunden ne koparsa dedi bana 30 40 tl postaneye yatr ddi bağlamak icin de 100 istedi. Ama yatrmcam Alkah dan korkarm büyü falan Allah korusun

Dua ayagina para alip buyu yapar falan aman kizlar dikkat edin allah muhafaza ggerçekten . duanizi kendiniz yapin . İyi geceler :)

yavrular ben aradım bu hanımı. bana büyü filan demedi daha doğrusu dua filan gerekirse yardımcı olayım kızım dedi, ben de teyzecim kaderimde biri varsa nasılsa bir gün gelip beni bulur, bulamazsa da yokmuş demek ki dedim, haklısın yavrum dedi konu kapandı. yani öyle para göz bir hatun değil yahu, bildiğin anadolu annesi işte... bana 2 dileğin var, 2 si de olacak dedi. ailemle ilgili konuştu hep. zaten bu aralar gönül meselem olmadığından mantıklı geldi.. bana hisleri güçlü gibi geldi, taşlarla bakıyor bence. çünkü taş sesleri geliyor arkadan.

ama şunu eklemek isterim, gerçekten saf- iyi niyetli bir teyzeye benziyor, lütfen bakım yaptırıp da parasını yatırmamazlık etmesin kimse. ben sevdim insan olarak, kanım kaynadı diyebilirim :) akıl da verdim :) dedim teyzecim sen iban nosu bulbir yerden, öyle ptt filan insanlara güven olmaz.

büyü yaptırmak zaten cidden tehlikeli bir mecra.. teyze yaparım der yapadabilir önemli olan aklı başında insanlar gibi davranıp yaptırmamaktır. ben kendisinin bunca dolandırıcı dolu falcı camiasında 30-40 lira kazanmasına karşı değilim ama büyü yaptırmayın dostlar.

büyü yaptırmak zaten cidden tehlikeli bir mecra.. teyze yaparım der yapadabilir önemli olan aklı başında insanlar gibi davranıp yaptırmamaktır. ben kendisinin bunca dolandırıcı dolu falcı camiasında 30-40 lira kazanmasına karşı değilim ama büyü yaptırmayın dostlar.
banada buyu demedı dua dedi bende sımdılık kalsın dedım ve katılıyorum taslarla bakıyo sana olumsuz soyledıgı bısey oldumu?

banada buyu demedı dua dedi bende sımdılık kalsın dedım ve katılıyorum taslarla bakıyo sana olumsuz soyledıgı bısey oldumu?
yok tolincik bana olumsuz bişey demedi.. bi nazar olayı olmuş üstünde dedi, o da hakkaten ben çok küçükken öyle bir şey olmuş derler. çevrende bir kadın var dedi ona dikkat et dedi. annemle-babamla ilgili bir şeyler söyledi.. ailevi şeyler konuştuk aslında daha çok. svdiğin biri varsa adını ve anne adını söyle ona da bakarız sonra dedi. o an gözlerim doldu benim o_O dedim yok teyze beklediğim biri.. olsun, olursa söylersin sonra da dedi :KK52:

Kızlarrr,Gülsüm e az önce bakım yaptırmış biri olarak ki ilk deneyimimdi biraz korkarak sonuçta kimdir necidir falan kaygısıyla fikirlerimi sunuyorum: isim anne adı veriyorsun ki biz bunu online falcıların özel su fallarında da veriyoruz.. nokta atışı yaptı geçmişe ilgili.. hatta ben karşı tarafın ismini de verdim onla ilgili de doğruydu söyledikleri... şuan biraz garibim.. ne biliyim gecenin bi vakti olduğundan mıdır.. yoksa duyduklarımın etkilerinden midir.. bilmiyorum.. tarih vermiyor sadece sonucu ve durumu söylüyor..
Atart sana mesaj atamiyorum acaba bana ozelden yazabiliyomusun bilgi almak istiyorum bu falciyla ilgili ama :KK43:

Kizlar ben daha gulsum'un no falan paylasmam. Hosuma gitmedi bu bagirsak vs hikayeleri. Forumda uyeligimi yakacak bisi degil. İyi niyetle paylastim herkese baglayalim demis. Baska falci aramaya devam, gerci baktirmicam bu ara. Bir sey degismiyor duzelmiyor zaten.

Bu arada geçen ay Evim'deki Fatoş'a fal baktırdım mevcut durumu baya iyi bildi bundan 15 gün sonra da bir gelişme olacak ama net değil sonuca bağlayacak olan olay bu değil dedi gerçekten tam 15 gün sonra tarif ettiği şeyi yaşadım. Geçmişten biri gelecek dedi geldi dedim hayır bence bu o değil ama sen öyle diyorsan öyle yorumlayalım dedi hakikaten bir yıldır konuşmadığım aramasına ihtimal vermediğim biriyle konuştuk şimdi diğer dediklerini beklemedeyim :))

yok bana öneren arkadaşıma mevcut erkek arkadaşı için "bu herif seni ağlatacak, yanınızda üçüncü bi kişi varken. sen kaçıp gideceksin, sonra bu adam başkasıyla evlenecek demiş." bunu diyeli çok çok oluyor, adam şu an başkasıyla nişanlı. (not: adam da arkadaşım)
cnm banada numarasını atarmısn özelden gülsüm hanımın tskler sımdıden

X