Ankara'daki Falcılar

Ezgiyi ben begenmiyorumda begeneni coktu o yüzden haber vereyim dedim çatı kafaede sakarya caddesinde bakalım baksın belki bu sefer begenirm yazicam.

No. Tam iki uç dakika surdu kahve falı kısadır ama bu kadarda kısa değil yine begenmedim

fiyatı ne ?bıde cıdandakı ezgımı?

Ya valalhi sen aklıma geldin oyuzden iyice baktim başına sal atmış kapali falcı dediler saçlarının yarısı açık yarısı şal var kafasında basta emin olamadık ama bi insan bu kadar benzeyemez herhalde dedim oydu ya biraz yaslanmış ama bence kesin o . kahve on TL idi

kızlar niye yazmıyosun numarayı diyorsunuz da daha fazla insanı mağdur etmek istemedim. tatmin etmeyecek muhtemelen.

arkadaşlar haklı, bu iş olur mu diyosun olabilir de olmayabilir de diyor.

yani ben pişman oldum ya başta yaydığıma:KK43: tamamen iyi niyetle vermiyorum şimdi yani
Canim zaten stresliyiz fal baktiriyoruz bide bu yuzden stres olma ne olacak onerdin sadece:) ben de bi aradim da kimse para yatirmiyo.once 50 lira yatir sonra bakiyim dedi cok geldi baktirmadim ama en azindan yeni birini onermis oldun... bu arada aylanin dedigi cikti bana ama devami gelmedi :) onu da begenmemistim mesela

arkadaşlar ben ayberk e fal baktırmak istiyorum numarasını bilen varsa bana mesaj atabilir mi bulamıyorum nette. bir de yorumlarınızı alabilir miyim ayberkle ilgili

arkadaşlar ben ayberk e fal baktırmak istiyorum numarasını bilen varsa bana mesaj atabilir mi bulamıyorum nette. bir de yorumlarınızı alabilir miyim ayberkle ilgili

Sekerim, face de medyum Ayberk diye ara, sayfasinda numarasi vardi.

Bana dedigi bir sey cikti. Parayla iligliydi.

Kardesimi sormustum o tutmadi herhalde dedim, bugun telefonla konusurken kardesim bir seyler soyledi, dedikleri onun icin de tutacak gibi. Kardesim is degistirmek istiyor, onunla ilgiliydi.

Bana biriyle taniscaksin demisti, kirli sakalli, kumral, renkli gozlu diye. Cidden tanistim ama aramizda bir sey olacagini sanmam ama dedigi gibi biriyle tanistim yani. 3 gun once yazdigim kagidi okurken fark ettim bunu.

Yani bana super bilmis, ama tabi ki herkese tutacak diye bir sey yok, o yuzden gidin/gitmeyin diyemem cunku fiyatlari tuzluca.

@Urminaa bilgine sunarim :63:

Son düzenleme:
kızlar, cidanda figen vardı. bir ara hamile dediler. geri dönmüş mü? hatunun bana baktığı ilk fal çok iyiydi sonrakiler bir o kadar alakasızdı..

Kardesimi sormustum o tutmadi herhalde dedim, bugun telefonla konusurken kardesim bir seyler soyledi, dedikleri onun icin de tutacak gibi. Kardesim is degistirmek istiyor, onunla ilgiliydi.

Bana biriyle taniscaksin demisti, kirli sakalli, kumral, renkli gozlu diye. Cidden tanistim ama aramizda bir sey olacagini sanmam ama dedigi gibi biriyle tanistim yani. 3 gun once yazdigim kagidi okurken fark ettim bunu.

Yani bana super bilmis, ama tabi ki herkese tutacak diye bir sey yok, o yuzden gidin/gitmeyin diyemem cunku fiyatlari tuzluca.

çokkkk sağol tatlım facede de bulamamıştım ama şimdi tekrar bakayım umarım bulurum da gidebilirim yarın çok ihtiyacım var. onu bulamazsam kime gidebilirim öneri var mıııı

kızlar bir de ayberkin yeri güvenilir bir yer değil mi 2 kız gideceğiz de ofis olunca başımıza bir şey gelmesinden çekindik birazcık:)))

ayberk pahalıysa baktırmam ben ya.. bilsem enerjim tutar mı o da meşhul.. gidecek arkadaşlar da yorum yazsınlar lütfen merak ettim..

Uzunnzamandir baktirmiyordum rahatlamistim sadece suleye baktiriyordum o da duru göz olduğu için beni hic etkilemiyordu ayy ezgiye gittim bugün ya uyuyamiyorum inan ki yok yok tövbe vallahi tövbe daha huzurluydum

Uzunnzamandir baktirmiyordum rahatlamistim sadece suleye baktiriyordum o da duru göz olduğu için beni hic etkilemiyordu ayy ezgiye gittim bugün ya uyuyamiyorum inan ki yok yok tövbe vallahi tövbe daha huzurluydum
ben de bu ara fazla gittim herlde canm uyku falan jaram olfu resmen uyursam da abuk sabuk ruya goruyorumm..

X