Ankara'daki Falcılar

Kizlar gulsum'u birkac kisiye attim da bir arkadas begenmemis mesela. Az daha bekleyelim birileri denesin sonra devam edeyim no vermeye.

Tolin bildigi kilit seyler var miydi peki? bana da zaman vermedi sordum ama. cok yakin zaman ya da daha var diyor. e
Bildigi kilit seyler vardi evet ozellikle istanbuldaki andacin ve burda ismi gecen nurun bilemedigi bi sey soylediki gecer notu aldi benden tam olarak ne oldugunu yazamiyorum isteyene ozel mesaj atarim:)

Bildigi kilit seyler vardi evet ozellikle istanbuldaki andacin ve burda ismi gecen nurun bilemedigi bi sey soylediki gecer notu aldi benden tam olarak ne oldugunu yazamiyorum isteyene ozel mesaj atarim:)
canm bana da numarasini fiyatini ve bildgi kilit noktayi ozelden atabilir misin

Birisi Sabiha diye bir falcıdan bahsetmiş Ankara'ya geldi Almanyadan filan diye. Bu büyücülük yapan ve üç koca değiştiren ve memurluk yapan Sabiha Eker aynı zamanda falcılık yapıyor şimdi ek iş olarak demek. Yalanlarıyla para kazanmaya devam ediyor, inanmayın.

Gülsüm'ün numarasını bana da atar mısınız? ^^
Anladığım kadarıyla çok paragöz bir hanım değil. Beğenmezsem canı sağ olsun en azından işine yarar aldığı para.
Gittiğim falcılardın birinin ( Evim Cafe'deydi galiba) mal varlığının benden fazla olduğunu öğrendim dedikleri de çıkmamıştı zaten.

ben de baya dağıttım valla numara, baktıranlar yorum yapsın arada:)

kızlar ben ancak 1-2 haftaya baktırabilirim sanıyorum ama baktırırsam sizlerle paylaşıcam yorumlarımı :KK72:

Ben baktırdım :) herkesin kolayca bilmediği bir şeyi direk bildi ailemi aşık olduğum adamı söyledi. Bi kaç günlüğüne veya günü birlik biyere gitmeyi düşünüyorduk kuzenimle onu bildi şok oldum. Ve mutlu son evleneceksiniz dedi ama o beni istemiyor sevmediğini söyledi dedim erkekler öyledir söyler öyle falan dedi ama bilmiyorum genel olarak anı cok iyi bildi hele hanemi sanki içindeymis gibi anlattı. Yıllar sürmez dedi sen başkasını da sevsen o başkasıyla da evlense siz birbirinizi unutamazsiniz birleseceksiniz dedi tam bi tarih söylemedi ama yıllar sürmez en gec bir yıl içinde dedi

Bu arada bana hem böyle söyledi hem de sana bağlayım mı onu gözü senden başkasını görmesin falan filan ister misin dedi bende Hayır ben öyle şeylere inanmam da yaptırmamda dedim nasıl bişey yapacaksınki dedim işte dua mua dedi bende yok istemiyorum dedim o da tamam o sana nasıl olsa gelecek dedi. Burda bişey çelişiyor madem gelecekse niye yapma gereği duyuyor geç gelecekte erken gelmesini mi sağlayacak yanii ne diyorsunuz ??????

X