Ankara'daki Falcılar

Kizlar gunaydin size cikan fal haberiyle geldim...nur hanimin baktigi fal dun itibariyle cikmistir..emirgandayken baktirmistim seninki evlenecek ama 9.ayda ayrilacaklar demisti 30 agustosta evlenen cift sadece 12 gun sonra ayrildilar..

Ne?!!!!!!!!

Ozlem var ya o kadar sevindim ki sorma falinin cikmasina :) Bu nasil bir nokta atisi hehehehhe :) Eeeeeee heri sana yonelecek miymis peki, ne demisti?

Bu hatunun numarasini bana vermek isteyen var mi :)

Kizlar gunaydin size cikan fal haberiyle geldim...nur hanimin baktigi fal dun itibariyle cikmistir..emirgandayken baktirmistim seninki evlenecek ama 9.ayda ayrilacaklar demisti 30 agustosta evlenen cift sadece 12 gun sonra ayrildilar..
Falının cıkmasına sevindim canımmm:)
Kendisini nerde bulabilirim?? Adres??

Bu arada 12 gun nedir ya, popomla guldum :KK70::KK70::KK70: Bu ne bicim bir is anlamadim.

Ne?!!!!!!!!

Ozlem var ya o kadar sevindim ki sorma falinin cikmasina :) Bu nasil bir nokta atisi hehehehhe :) Eeeeeee heri sana yonelecek miymis peki, ne demisti?

Bu hatunun numarasini bana vermek isteyen var mi :)
Sorma arkadasim adam cok bile durdu :) mayasi bozuk herifin kiza yazik oldu :) donecek demisti ama bnm dul herifle isim olmaz :)bu arada ozeline bak seker

nur'un adresini ben de alabilir miyim? randevu gerekiyor mu? kahve mi tarot mu baktıralım?

Kizlar silaya gittim serminden cok daha iyi gecmisi ani iyi bildi gelecek cikarmi bilmem. Cok isim veriyor onu begenmedin birde birjac yerde celiskili konustu. Denene bilir bence

Eger ayni efsundan bahsediyorsak bana baktigi falu hic hatirlamiyorum. Ciksaydi dedikleri kesin hatirlardim. Hanim bir bayab his sohbet

X