Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar merhaba. Bugün Kızılay da işim vardı. Çok memnun kalmasam da bir Eylül'e baktırayım dedim. Dilça cafe diye biliyordum. Oraya gittim; ancak yokmuş. Yerini bilen var mı?
Bir de Sıla'yı merak ediyorum. Daha önce 3.göz de birisine baktırmıştım sanrım Semrin'di. Memnun kalmamıştım. Giden arkadaşlar Sıla ilgili biraz daha paylaşım yapabilirler mi?

Arkadaşlar merhaba. Bugün Kızılay da işim vardı. Çok memnun kalmasam da bir Eylül'e baktırayım dedim. Dilça cafe diye biliyordum. Oraya gittim; ancak yokmuş. Yerini bilen var mı?
Bir de Sıla'yı merak ediyorum. Daha önce 3.göz de birisine baktırmıştım sanrım Semrin'di. Memnun kalmamıştım. Giden arkadaşlar Sıla ilgili biraz daha paylaşım yapabilirler mi?
Valla ben bugün gittim sılaya. Cok övüldü son zamanlarda burda. Bugun yanımda oturan 2 kıza kime geldiklerini sordum. Semrini söylediler bana. Kız baya övdü. Direk isim verdi hatta dedi. Harf falan degil dedi. İlk geldigimde sok olup cıkmıstım yanından dedi. Sizin memnun kalmamanız suan sasırttı beni. Kız baya övdü cunku. Hatta bi an acaba sılaya degil ona mı baktırsam dedim:KK53:

Valla ben bugün. gittim sılaya. Cok övüldü son zamanlarda burda. Bugun yanımda oturan 2 kıza kime geldiklerini sordum. Semrini söylediler bana. Kız baya övdü. Direk isim verdi hatta dedi. Harf falan degil dedi. İlk geldigimde sok olup cıkmıstım yanından dedi. Sizin memnun kalmamanız suan sasırttı beni. Kız baya övdü cunku. Hatta bi an acaba sılaya degil ona mı baktırsam dedim:KK53:
Tatlim gecmis sayfalari tara serminle ilgili bircok yazi bulursun Sunu diyebilirim isimden baska hicbirsey bilmez parana yazik yani

sonuç itibariyle sılayı deneyeceğim. bakalım.şu efsunu çok övüyorlar ama , kimileride çok kötü diyor.
ne dersiniz kızlar?

Kizlar gunaydin size cikan fal haberiyle geldim...nur hanimin baktigi fal dun itibariyle cikmistir..emirgandayken baktirmistim seninki evlenecek ama 9.ayda ayrilacaklar demisti 30 agustosta evlenen cift sadece 12 gun sonra ayrildilar..

X