Ankara'daki Falcılar

eylüle 1defa gittiğim için ve geçmişini bilemediğim için birşey söyleyemiyorum. ama şimdiki zamanı biliyor.geçmişi de dediklerinden çıkan var mı?
geçmişte çıkan falları oldu mu?
Eskiden cok iyidi yazin basinda bende gittim ana eskisi gibi degil eskiden surekli giderdim dedikleri cikardi ama bu yenu gittigimde eski eylul yoktu birdaha gitmem ona

Eski hali iyiydi bence, simdi Polyanna gordum onu.

Arva nerdedir , gelecek hafta el aticam artik bu ise :) Sila yi denesek mi dicem ama 50 tl az degil.
canım o be be kafedeydi ama, bulamadınız ya. orada artık yok. valla benimde kafam karıştı ,artık bu fallardan.

canım o be be kafedeydi ama, bulamadınız ya. orada artık yok. valla benimde kafam karıştı ,artık bu fallardan.
şu sılayı ben de düşünüyorum. iyi olduğunu ,bizim bir arkadaştan da duydum.

Kızlar Ankara kızılayda yüksel caddesinde Redro Cafe diye biryer var ve falcısının Adı efsun. Kesinlikle öneriyorum Kahve falını 15 tlye bakıyor, tarot falını 40 tlye bakıyor. bunun yanı sıra başka fallarıda olması lazım.
Birde 3.göz adında bir yer daha var aynı binada orda Sıla adında bir bayan var ne kadarlık fal isterseniz o kadarlık bakıyor fakat ikiside muhteşem diyebilirim.
Tabi fala da bu kadar inanmamak lazım ama falsızda kalmamak lazım hadi bakalım kızlar bi kaç güne efsuna tekrar gitmeyi düşünüyorum

sıla hanımın ismi çok dönmeye başladı acaba giden var mı kısa zaman içerisinde? Bir de gençler bana geleceğe yönelik biri lazım gelecekle alakalı bişeyler tutturacak yani geçmişi napıyım

sıla hanımın ismi çok dönmeye başladı acaba giden var mı kısa zaman içerisinde? Bir de gençler bana geleceğe yönelik biri lazım gelecekle alakalı bişeyler tutturacak yani geçmişi napıyım
Ben gittim canım,gercekten de cok iyi ve kaliteli bir kadın söyledikleri gercekten çıkıyor.

Ya binanın etrafında ne var söylermisiniz biraz adres olunca bulamıyorum böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…