Ankara'daki Falcılar

Valla Ata Iskenderin yanindaki apartmana girdim, 2 yer var ve iksine de gittim huyum kurusun :) Birinde Iranli Medyum Yasemin diye bir hatun vardi. Digeri son kattaydi, falevi diye bir yerdi, Birgul diye bir hatun vardi. Birgul iyiydi bence, lakin fena paragozdu kursun dokmeye 100 tl istedi.
Bays paragozmuz yaw

şekerim hangisini önerirsin?

Ask konusunda ikisi de paralel seyler soyledi, sadece Rukiye ters dustu. Bu iki hatun da cok paraciydi, habire kursun kursun doksem boyle olmaz, hep nazardan vs vs. Yani adam niye boyle yapti diye soruyorum, nazari temizlesek boyle davranmaz gibi garip cevaplar verdi ikisi de. Insan davranislari gayet deterministik bence, kursun dokturunce herifin kisiligi mi degisecek sankim tovbe tovbe :) Para koparmaya calsimaktan fal bakamadilar bence.

Is konusunda hepsi birlesti ama ihtimal vermiyorum.

yani bunları da eliyoruz. neyse hayırlısı .:KK43:

Dedikleri cikar mi bilemem ama surekli kursun kursun demeleri beni baydi, cok paragozduler coooooooook Yani insan bir kere soyler gecer, her lafin basi kursundu.
inan ki bunu hepsi yapıyor. ve hepsi de ocaktan geldim. yalanını söylüyor. bir de ben de el var diyorlar.benim şu beğendiğim arvaa bile aynı numara ile yaklaşmıştı bana. ama ben bilerek iyi baksın diye kurşun döktürmüştüm.

inan ki bunu hepsi yapıyor. ve hepsi de ocaktan geldim. yalanını söylüyor. bir de ben de el var diyorlar.benim şu beğendiğim arvaa bile aynı numara ile yaklaşmıştı bana. ama ben bilerek iyi baksın diye kurşun döktürmüştüm.

Valla bana da ocak, aleviyim yalanini salladi hatun ama ben de inanmis gibi yaptim. Ben de kursun dokturdum guzel baksin diye, ama inanir misin kursundan sonra ilk kez bir gece rahat , deliksiz uyudum plasebo etkisi yapti zannimca :)

Valla bana da ocak, aleviyim yalanini salladi hatun ama ben de inanmis gibi yaptim. Ben de kursun dokturdum guzel baksin diye, ama inanir misin kursundan sonra ilk kez bir gece rahat , deliksiz uyudum plasebo etkisi yapti zannimca :)
en azından olumlu etkisi olmuş.:KK24:

Belgüzar Hanım; Karanfil Sok. 25/16 Kat:4 te. Geçmişi ve şimdiki anı bildi. Gelecek için verdiği tarihler veya olayların da gerçekleştiği oldu.
büyüye kurşuna yönlendirme yapmıyor inşallah? bir de paracı mı?ve son olarak neye baktırdın? canım

İlk gidişimde Güneş Hanım büyü var sende kurşun lazım dedi bana ve bir daha baktırmadım. Belgüzar Hanım Kahve - Tarot - İskambil falları bakıyor ve gerçekleri söylüyor, göz boyamıyor.

Kızlar bu ara bi fal baktırmam gerek ama hangisine gideyim?
Canım belgüzar hanım hangi cafede acaba? Ve ne kadara baktırdın?

X