Ankara'daki Falcılar

Dedigi hicbirsey cikmayan,negatif enerji veren. Birde fiyati cok yuksek. ofala gore. iticibir kadin. Asla o paraya gidilecek biri degil. Falci bile degil

Ben de katiliyorum, zatn sinirimiz bozuk oldugu icin gidiyruz, iyice negatiflik bulasiyor bu kadindan. Bana ilk falinin hepsi cikti, 2 ve 3. cu fallari hic cikmadi, zirvaydi. Yildiz eskiden guzel bakiyordu, simdi salliyor gitmeyin derim.

Sakarya'daki hatun Cati kafe diye bir yerde bakiyormus, adi Sati'ymis sanirsam.Suya bakiyormus.

Satımı satiya coooook önce gtmiştim hicbir söylediği çıkmamıştı falcimiki o?

Aaaaaaaaaaaaaa, arkadasima dedikleri cikmis, hem de 2 kez mi ne gitmis ?!!! Tolin , sana ne dedi, salladi mi, sana da mi suya bakti?
Kahve tarot. Bakmisti bana çıkan birşey olmadı tabi sonradan kendini gelistirdiyse bilmiyorum ben gideli 2 sene oldu çünkü cherry senin su falcinin telini atarmisin ozelden tatil sonu hem onu hem zehrayi deneyip combo yapicam

Zehranin numarasini istedim bir allahin kulu yardim etmedi...konu birbirinizin gozunu oymak olunca yaris halindesiniz peess...topic topiclikten cikmis

Sekerim, tailden yeni geldim. :) Diger kizlar, usteyenlere numara gonderdim, gozden kacirdigim varsa lutfen tekrar mesaj atin, numarayi gonderirim.

Gitmedim, bugunlerde de cok mesgulum, tatil vs derken.....gelecek hafta gidicem.
Gittiginde yorumka
Sekerim, tailden yeni geldim. :) Diger kizlar, usteyenlere numara gonderdim, gozden kacirdigim varsa lutfen tekrar mesaj atin, numarayi gonderirim.

Gitmedim, bugunlerde de cok mesgulum, tatil vs derken.....gelecek hafta gidicem.
gittiginde yorumlarini bekliyorum Tatilden gelince gitmeyi planliyorum

turuncu cafe de zeynep varmış arkadaşa çıkmış nasıl kızlar giden var mı
gideceğimden de değil işte

Zehranin numarasini istedim bir allahin kulu yardim etmedi...konu birbirinizin gozunu oymak olunca yaris halindesiniz peess...topic topiclikten cikmis
Tatlım Zehraya gidebildin mi? ben gittim ve çooook beğendim. şimdi biliyorum biçok arkadaş beni eleştiri yağmuruna tutacaklar ama ne derseniz deyin. Beğendiğini söyleyenlere "REKLAM" diyorsunuz, söylemediğim zaman da ben üzülüyorum, fal ihtiyacı olanlar yararlansınlar diyorum, artık kararı siz verin. Zehranın evine gittim, bi kere çocuklarıyla çok düzgün bi hayatı var, bi de kısa süre içinde fal baktırmak için o kadar çok telefon eden oldu ki, Zehranın reklama hiç ihtiyacı yok bence. bugüne kadar fal baktırdıklarım içinde geçmişi ve anı bilen en iyilerden biri. gelecekle ilgili söyledikleri de var ama kesinlikle tarih vermiyor. çıktığında buradan yazacağım. benim için çok güzel bi terapi oldu, iyi ki gitmişim dedim. tavsiye ediyorum. herkese mutlu hafta sonları.....

Ne kadara bakiyo acaba zehra hanim ? Cok begenende olmua hic begenmeyende olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…