Ankara'daki Falcılar

Turuncu kafedeki hic bir falciyi falci olarak kabul etmiyorum bence paraniza yazik edersiniz
Kesinlikle katılıyorum. Ordaki falcıların hepsine gittim. Bir de inanmak gibi bir aptallık yaptım.bana dönecek dedikleri adam başka biriyle nişanlandı. Resmen depresyona girdim. Çıldırmak üzereyim.

Turuncu kafedeki hic bir falciyi falci olarak kabul etmiyorum bence paraniza yazik edersiniz
Kesinlikle katılıyorum. Ordaki falcıların hepsine gittim. Bir de inanmak gibi bir aptallık yaptım.bana dönecek dedikleri adam başka biriyle nişanlandı. Resmen depresyona girdim. Çıldırmak üzereyim.

Aynenn ole faldann baska herseye bakiyolar cengiz icin cok ii falci diyolar ben fal baktrmaya gttim bana ayetlerden surelerden bahsedip cok alakasiz seyler soledii hayatimda baktrdim en rezalet faldi oradaki hepsine gttim rezalet kimse parasini car cur etmesin :)

Sekerim, falciya gitmemek icin kendimizi tutmamiz gerekiyor ama hicbirimiz yapamiyoruz, maddiyati gectim, manevi olarak tukeniyoruz. Bana kalirsa sana olanlar, ben de dahil olmak uzere fal baktiran kadinlarin %90 nin basina gelecek zaten.

Ne desem bos, fal zirvaligi depresyonu iyice besliyor bence....neyse, cok uzuldum sekerim, istersen ozelden yazabilirsin seve seve dinlerim.

Çok teşekkür ederim. Durumum gerçekten berbat bu saat oldu daha uyuyamadım. O kadar kötüyüm ki nasıl kendime gelicem bilmiyorum. İnan falcıya gitmeden evvel bu kadar umut bağlamamıştım bu adam için. Sanki aralarında anlaşmış gibi hepsi seni seviyo sana gelecek olur öyle hayatında geçiçi kadınlar zırvalarıyla benle dalga geçtiler. İlk önce turuncudaki yasemin yeminler etti arkasından ablası pembegül bu adam senin kaderin güven bana cengizi, sibeli, zeynepi bide yemin etmeleri allah belamı versinki dediğim gibi demeleri Allah hepsini nasıl biliyosa öyle yapsın. Bir çok arkadaşım defalarca uyardı. Bu adam seni sevmiyor hayatını rezil etme bu adamı unutman senin için en hayırlısı bu falcılara inanma demelerine rağmen ben salaklık yapmaya devam ettim. Bu arada karşıma çıkan insanlar için bu senin kaderin değil istesen de olmaz diye diye bilinçaltıma işlediler. Halim perişan günlerdir yemiyorum uyumuyorum. 1 sene evvel ınutmam gereken adamı onların gazıyla unutamadım ve daha kötüsü adam beni seviyo kaderim olacak lafına o kadar insndım ki adam için yapmadığım kalmadı. Kıralan gururamı yıkılan hayallerime mi hangisine yanayım.

Kuzu kardeş aynı durumu gecen sene ben de yaşadım seni çok iyi anlıyorum ozellikle tellwedeki falcilarin tamamina yakını sana dönecek hatasini anlayacak su an başka ! sıkıntıları var diyerek beni inandirdilar artik bir sure sonra emindim geri donecegine sadece zaman bekliyordum ama ben beklerken o başkasını bulmuş bile kendine senin de dedigin gibi falcilara inanmamin yıkımı çok büyük oldu bir buçuk sene oldu hala arayacak sözde gerçekten derler ya zaman her şeyin ilaci klasik belki ama öyle simdi diyorum iyi ki onunla birlikte değilim olaylara daha tarafsız bakabiliyorum değmez kimse için bu kadar üzülmeye

Kendinizi uzmeyin diycem ama malesef hepimizin yasadigi seyler bunlar insan ister istemez uzuluyo zaten hepimiz icin gecerlidir bu askla alakali cikmaza girdimizde kendimizi falcilara atiyoruz belkide yakinlarimiza anlatamadimiz seyleri bi nebzede olsa para verip falciya dokelim icimizi diyoruz resmen denize dusup yilana sariliyoruz iyi bakan insanlar yok mu tabiki var ama kizilay ve cevresindeki falcilarin cogu falci degil tek amac fal cok ii para getrdigi icin 2 sallama yok sana gelcek yok evlendin deyip yolluyolar adami insanda ister istemez umitleniyo

• Canim aynisini bende yasiyorum senin ruh halini cok iyi anliyorum Gittigim falcilarin hepsi donecek dedi ustune seni hala seviyor. vb Gecenlerde tunalida kafede karsilastim yaninda yeni bir bayan var ve utanmadan bana selam verip kizla sarmasdolas oturdu hala kendimde degiilim bitecek bir duyguyu falar yuzundun biteremiyoruz ve sonu bunalim birhaftadir ruh gibi dolasiyom

Kuzu cugum sana yazmistim baska uyeden alintu yapti cep telefonu.

Vallahi kardes, aslinda biz de umutlu olmak istiyoruz, ask boyle bir sey , cikmadik canda umut vardir diyip bekliyorsun. Yani tamamen bittigini anlayincaya kadar insann icinde umut oluyor, falciya gitsen de gitmesen de yapacak bir sey yok, bekliyoruz iste, o yuzden kendine cok yuklenme derim.

Okadar falci dolastim hepsi donecek dedi. Hepsine de sordum hayatinda biri varmi diye biri haric hepsi yok dedi. seni dusunuyor bu adam sana donecek dedi. Gideli bugun tam 1 yil oldu

Okadar falci dolastim hepsi donecek dedi. Hepsine de sordum hayatinda biri varmi diye biri haric hepsi yok dedi. seni dusunuyor bu adam sana donecek dedi. Gideli bugun tam 1 yil oldu
Bunu demelerinin sebebi senin bidaha o falciya gtmen icin gelecek diyip umutlandiriyolar bide sole bi pskoloji var donmiycek dendigi zaman bazi insanlar o kisiyi kotu falci olarak nitelendiriyo bundan dolayida olabilir ama iste fal baktrmak bi hastalik baktirsak bile dediklerinin o kadar etkisi altina grmemek lazim sonucunda onlarda bizim gbi birebir insan ve gelecegide sadece allah bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…