Ankara'daki Falcılar

hahaha tavsiyeler neden özelden dönüyor yaw, burda yazsa olmuyo mu? zaten burası tavsiye yeri değil mi?

Gecmis konusmlarida okudum bu zehra hanimin baya bi konusu gecmis acikcasi merak etmedim degil ne kadara bakiyo ve baktiranlar memnun kaldimi cok ovenide okudum hic begenmeyenide okudum kafam karisti

Gecmis konusmlarida okudum bu zehra hanimin baya bi konusu gecmis acikcasi merak etmedim degil ne kadara bakiyo ve baktiranlar memnun kaldimi cok ovenide okudum hic begenmeyenide okudum kafam karisti
Zehra yinemi gundemde. Anlamadim gittii. Okunmuyormu eski sayfalar yada okunuyorda yeni reklam stratijisimi bu

Zehra yinemi gundemde. Anlamadim gittii. Okunmuyormu eski sayfalar yada okunuyorda yeni reklam stratijisimi bu
Arkadaslar eger reklam yaptigimi dusunuyosaniz yada bu laf banaysa ben hayatimda ilk kez burada duydum zehra hanimi ve bu kadar cok konusuldugu icin merak edip sordum hic bir bagimda yoktur hayatimda ne gordum ne de konustum

Artik burasi falcilar yuzunden nasi istismar edildiyse bu site herkese reklamci gozuyle bakilmaya baslanmis milletin yaptigi seyin ceremesinide biz laf yiyerek cekiyoruz acikcasi cok uzuldum

[bQUOTE="ayslylmz, post: 36541515, member: 608930"]bu özlem hanım nasıl biri acil söyler misiniz[/QUOTE]
Arkadaşlar merhaba, ben Küre kafeye gittim, özlem isminde biri yokmuş, ama daha sonra öğrendim ki Ömür isminde ki bayan Özlem ismini de kullanıyormuş. kendisi çok yoğun olduğu için ben aynı kafede Gülay'a baktırdım anı ve geçmişi bildi. yakın süre ile ilgili söylediği bi konu var çıkarsa buradan yazarım. Bi de gezerken Dore kafeyi arayıp buldum, Meşrutiyet caddesine bulvar tarafından girince de çantacı ve Batik mağazasının arasında ki kapıdan apartmana giriliyo, en üst kat. sahibi Nalan hanımla tanıştım, çok tatlı ve candan biri. Yeni açtıkları için kahve+tarot 10 lira, katina 25 liraymış, randevulu müşterisi olduğu için ben baktıramadım. bi ara gitmeyi düşünüyorum. daha önce giden olursa görüşlerini yazabilir mi?

Bi de Küre kafede ki Özlem diğer adı Ömür olan hanım kilolu kısacık saçlı esmerce bi bayan, kendisinin çok müşterisi vardı, isterseniz randevu alıp gidin. Orada bekleyen bayanlara sordum çok memnunuz dediler. Ben maalesef baktıramadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…