Ankara'daki Falcılar

hayır yani anlamıyorum bize ne elalemin reklamından. sadece iyi olduğunu belirtmek istedim. iyi olduğunu göre göre gelipte burda kadını kötüleyemem. madem siz bu falcılara para veriyosunuz vakit ayırıyorsunuz gerçekten işini layığıyla yapan insanlara gidin ve pişman olmayın. çok gördüm ben öyle iki yalan atıp paramızı alanları. bu kadının çok farklı bir enerjisi vardı. zeynep'e bende dün gittim.......

Aynen oyle, bu kadar kisi gelmis burda Zehrayi anlatiyor. Kim olumlu yorum yapsa reklamci oluyor.
O zaman begendigimiz falcilari yazmayacagiz buraya.. Burdan bu cikiyor..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bence sen arkadaşının ağzından yorum yapıp gitmeyin deme hakkına sahip değilsin. bence senin gerçekten ''gerçek'' bir fala ihtiyacın var oyüzden git ve kendi yorumu yaz buraya

ah canım ya sağol önerilerin için ben burada zehrayı övenlere hiç laf ettim mi ki sen benim ufacık bi cümlemi eleştirme hakkı buldun? benim falcıya verecek param yok kimse de versin istemem arkaraşımın hayatındaki en önemli noktada patladı işte buradan da bi arkadaş sormuş ben de olumsuz görüş belirttim sizlerin yana yakıla illa gidin demeniz ne kadar normalse ben de gitmeyin dedim. Ayrıca arkadaşım buraya üye bile değil çok da falcıya gider az çok ayırt eder korkma sen buraya üye başka bi arkadaşım daha gitti o da beğenmedi ne yani bide ben gidip zengin mi edeyim bayram öncesi almayım sağolasın

sana zorla git diyen yok canım eğer arkadaşın beğenmediyse gelsin o yazsın buraya. falcıları zengin etmeyi düşünmüyorsan burada işin ne

Yine sacma sapan muhabbetler dönmeye başlamış,kimsenin reklam yaptığı yok buna bi mecburiyetimizde yok para fln almıyoruz bu işten gördüğümüzu paylaşıyoruz, bende çok falci ya gittim ama içlerinde en iyisi zehra abla dedim paranız boşa gitmez en azindan,kizilay falcilarina para yatırana kadar adam gibi bi tane falci niz olsun diye tavsiyede bulunduk yapmadığınız saygısızlık kalmadı.begenmeyebilirsiniz ama yok o da boş fos bayram öncesi parami ona verip zengin etmem onu fln çok çirkin sozler bunlar, begenin yada begenmeyin işi saygısızlıga goturmeyin

sana zorla git diyen yok canım eğer arkadaşın beğenmediyse gelsin o yazsın buraya. falcıları zengin etmeyi düşünmüyorsan burada işin ne

Bu ne kadar agresif bir yorum sekerim, ne demek burda isin ne ? Burda isin ne yazdiginiz uye, fal topiklerinin en eski uyelerinden biri ve gorusleri bizim icin onemli, onun burda bir isi ve islevi var. Boyle seyler yazma hakkini nerden buldunuz , neden agresiflestiniz, sozlerinize dikkat edin.

Son düzenleme:

uyarıların için teşekkür ederim tatlım :) en eski üye diye ve ben yeni üyeyim diye söylediklerimin bir önemi yok mu? hemen reklamcı yapıyorsunuz insanı. asıl sizin yaptığınız ayıp. kimse fikrini söylemesin ozaman.

Hayir sekerim, tabi ki herkes fikrini soylesin ama burdan ne reklamcilar gecti, bazilari o kadar kurnazdi ki.....En son Siraz vakasi vardi, hayret etmistim. Herkese supheyle yaklasmamiz normal bence:)

bdoganaycım cheryy haklı, neler geldi geçti bu sayfalardan.. o nedenle kişisel olarak sana söylenmiş bir yargı değil bu..bir ara mesela nisan fırtınası vardı. aman allahım kimse laf diyememişti aksi yönde..şimdi şimdi eleştiriler olabiliyor.. ben de isterim giden herkes yorumunu yazsın burada..

çıkmayan-çıkan da yazsın, olayımız bu sadece..

Kel alaka olacak ama yeri gelmsiken soyleyeyim, Nisan a verdigim para bana evlat acisi gibi koymustu

bayanlar ben bir tek zeynep'e, fatoş'a ve zehra hanıma gittim. gittiklerimin arasında en iyisi zehra hanımdı. ama reklamını yapmıyorum neden böyle bir şey yapıyım ki. herneyse eğer bildiğiniz başka falcılarda varsa önerir misinizz? :)

Zeynep Hanım (Yenimahalle, Şentepe) ile ilgili yorumunuz nasıl?

maalesef tatlım iyi falcı yok başka.. işte bu aralar bir kaç isim daha dolanmaya başladı ama bakalım ?

ahsene gitmedim ama haceri çok iyi bilirim.eskiden bir cafenin mutfağında bulaşık yıkayan ve faldan para kazanmak günah diyen bir insandı.sonradan para tatlı gelince kendisine cafe açtı ve eski falcılardan duydukları kelimelerle kendide fal bakmaya başladı.oda yanındaki deryada fala bilmeden para için bakmaya başlayan iki arkadaştır.para kolay kazanılmıyor.sizlerle dalga geçen insanlara paranızı kaptırmayın.gideceğiniz yeri iyice araştırın.istismara en açık sektördür fal piyasası.

ya ben reklamcı mı dedim tövbe est. biri giden var mı nasıl demiş ben de arkadaşım gitti beğenmemiş bence paranız cebinize kalsın dedim ve sonuna da YİNE DE SİZ BİLİRSİNİZ diye ekledim...sen memnunuz derken kimse sana vay efendim nasıl memnun olursun dedi mi? demedi o halde rica ederim benim hakkımda yorum yapma Ayrıca bana ne işin var burada da asla diyemezsin rahatsızsan sen gidebilirsin nasılsa falcını bulmuşsun ne gerek var dolanmaya buralarda

Son düzenleme:
Bant'a katılıyorum, Zehra ablanın üstüne çıkıpta '' ben falcıyım'' diyen olmaz, olamaz!! Ancak tanımadan hakkında yorum yaparlar..

masal bu ne övgü bu ne şartlanma ya...adın zehra gibi..bende bir çok falcı gezdim birde mesleğim icabı bir çoğunuda yakinen tanırım.senin zehra dediğin sıradan bir falcı.enerjisi güzel ama üstüne ben falcıyım diyen olmaz demen çok saçma..ondan çok daha iyi bildiğim enaz 10 kişi daha var.sadece reklam olmasın diye adlarını dahi yazmıyorum..onların reklama ihtiyacıda yok ..ha bu arada mesleğim dedim falcı değilim zabıtayım.

Sekerim, sen Eylul'e gitmis miydin son gunlerde?

usenmedim gece uçe kadar inceledim imla hatalrindan,herseye kadar.yakin zamanda kovulan iki uye burda yaziyor.noktalama,kelime hatasi hepsi ayni.kullandigi sozcukler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…