Ankara'daki Falcılar

masal bu ne övgü bu ne şartlanma ya...adın zehra gibi..bende bir çok falcı gezdim birde mesleğim icabı bir çoğunuda yakinen tanırım.senin zehra dediğin sıradan bir falcı.enerjisi güzel ama üstüne ben falcıyım diyen olmaz demen çok saçma..ondan çok daha iyi bildiğim enaz 10 kişi daha var.sadece reklam olmasın diye adlarını dahi yazmıyorum..onların reklama ihtiyacıda yok ..ha bu arada mesleğim dedim falcı değilim zabıtayım.

Daysta merhaba. Çok iyi olduğunu söylediğiniz en az 10 falcıyı burada paylaşmama gerekçenize ben katılmıyorum. Reklam olmasın diye adlarını dahi yazmadığınızı belirtmişsiniz. Bu da, yanlış bir tavır bence. Siz makul bir anlatımla bu çok iyi falcıları burada yazarsanız neden reklam olduğu düşünülsün ki? Hem böylece bu kadar insana da iyilik yapmış olur, paralarımızı oraya buraya dökmemizi engellemiş olurdunuz. Yani bence "forumdaşlık" adına böyle yapmış olmanız gerekirdi. Zaten forumun kuruluş amacının da falcıların (Elbette isimleri ile birlikte, aksi takdirde x falcısı, z falcısı diye anlatırsak, kargalar bile bize güler) iyi-vasat-kötü olarak karşılıklı anlatımlarla değerlendirilmesi için uygun platform yaratmak olduğunu düşünüyorum. Hem endişelenmeye gerek yok bu bakımdan; çünkü neyin reklam olduğu, neyin olmadığı eninde sonunda anlaşılabiliyor. Zaten kıdemli forumdaşlar sağolsunlar, meseleye el atıyorlar ki bence de burada tecrübeleri oldukça fazla olduğu için el atmaları da çok doğru.

Şimdi, lütfen yazın sizce iyi olan falcıları, hatta yine sizce iyi olmayanları da yazın. Çünkü forum üyesi olup da, burada bir kısım iyi niyetli ve gerçekten psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemden geçen insanlara iyi gelebilecek, onları (ben dahil) yolmayacak falcıları gizlemek de bana hiç hakkaniyetli görünmüyor. Ayrıca diyelim ki bizler, burada ismi geçen bazı falcılar tarafından yolunma halindeysek ve birileri de bunu gördüğü halde sesini çıkarmıyorsa bu sessizlik de ahlaki değildir. Ancak ses çıkarma da, dayanaklı, anlamlı ve saldırmadan yapılmalı.

Canim ben Zehra'nin dediklerini yasamaya basladim.
Yok olmaz diyerek kadinla inatlastigim herseyin onun dedigi sekilde oldugunu gorunce inadi biraktim.
Ben Ankara'daki tummmm falcilari denedim. En az 1 kere gittim hepsine, memnun kalmayip bir daha gitmemisimdir.
Zehra bi farkli ya.. Cok ozel oldugu icin anlatamayacagim. Cunku ona tek bir sorun icin gitmistim. Simdi o sorun icin dediklerini yasamaya basladim :) iyikide gitmisim :) Bundan sonra fal merakima yenik dusup asla baska falcilara gidip bosuna para dokmeyecegim.
Biliyorum kadini cok ovdum, ister digerlerine dediginiz gibi reklam deyin ister baska bir sey, ama dogruya dogru..
Mesela bak en dikkatimi ceken su oldu, gittigim cogu falci ya burc yorumuyla konuya girdi yada calisiyor musun canim sen - evli misin canim seklinde.. Birsey deyip sonr gozunu fincandan kaldirip gozlerime bakti.
( hangi falcilar oldugunu merak ediyorsan ozelden yazayim cunku kimseyi kotuleyip ekmegiyle oynamak istemem)
Ankara'daki cogu falci boyle. Zehra oyle degil ama, bir anda patir patir anlatmaya basladi :) arada inanilmaz bir fark var, git kendi gozlerinle gor :)
Walla ister reklam deyin ister baska birsey, gordugum kadariyla kadina burdan cok giden olmus. Pek musteriye ihtiyaci olan birisi gibi durmuyor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben simdi zehra hanimin yanindan geliyorum aslinda ona hanim degil abla demek istiyorum cunku cok cana yakin cok samimi ben cok
Memnun kaldim falindan su falina baktirdim tuylerim urpereerek dinledim hakkinda kotu yorum yapan varsa eger bence yapmasinlar cunku her falci herkese iyi gelicek degil bana tavsiye eden kisiye guzel bakar fakat bana bakamayabilir bu enerji uyumudur ama herkese denemeleri icin zehra ablayi tavsiye ederim ben cok memnun kaldim ve cevremdeki ilgilenen arkadasima hocama esime dostuma zehra ablayi soyleyecgim arzu eden olursa buyursun bir su falina veya kahve falina yahutta tao kart falina baktirsn :)

İlk defa peline katiliyorum iki kişilerdi hala devam ediyorlar. Olayi acmiyorum tartismamk için ama bu kadar da olamaz.

Zehraya gitmedim gitmeyecegimde ama insanlari salak yerine koymayin

en azindan farkeden bi kisi oldu :) kizlar ankarada falci yildiz varmis burda ismini hiç duymadim yarin baktiricam mmenunkalirsam yazzarimm

Ben simdi zehra hanimin yanindan geliyorum aslinda ona hanim degil abla demek istiyorum cunku cok cana yakin cok samimi ben cok
Memnun kaldim falindan su falina baktirdim tuylerim urpereerek dinledim hakkinda kotu yorum yapan varsa eger bence yapmasinlar cunku her falci herkese iyi gelicek degil bana tavsiye eden kisiye guzel bakar fakat bana bakamayabilir bu enerji uyumudur ama herkese denemeleri icin zehra ablayi tavsiye ederim ben cok memnun kaldim ve cevremdeki ilgilenen arkadasima hocama esime dostuma zehra ablayi soyleyecgim arzu eden olursa buyursun bir su falina veya kahve falina yahutta tao kart falina baktirsn :)

Bugün saat kaçta Zehradaydın?

Daysta merhaba. Çok iyi olduğunu söylediğiniz en az 10 falcıyı burada paylaşmama gerekçenize ben katılmıyorum. Reklam olmasın diye adlarını dahi yazmadığınızı belirtmişsiniz. Bu da, yanlış bir tavır bence. Siz makul bir anlatımla bu çok iyi falcıları burada yazarsanız neden reklam olduğu düşünülsün ki? Hem böylece bu kadar insana da iyilik yapmış olur, paralarımızı oraya buraya dökmemizi engellemiş olurdunuz. Yani bence "forumdaşlık" adına böyle yapmış olmanız gerekirdi. Zaten forumun kuruluş amacının da falcıların (Elbette isimleri ile birlikte, aksi takdirde x falcısı, z falcısı diye anlatırsak, kargalar bile bize güler) iyi-vasat-kötü olarak karşılıklı anlatımlarla değerlendirilmesi için uygun platform yaratmak olduğunu düşünüyorum. Hem endişelenmeye gerek yok bu bakımdan; çünkü neyin reklam olduğu, neyin olmadığı eninde sonunda anlaşılabiliyor. Zaten kıdemli forumdaşlar sağolsunlar, meseleye el atıyorlar ki bence de burada tecrübeleri oldukça fazla olduğu için el atmaları da çok doğru.

Şimdi, lütfen yazın sizce iyi olan falcıları, hatta yine sizce iyi olmayanları da yazın. Çünkü forum üyesi olup da, burada bir kısım iyi niyetli ve gerçekten psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemden geçen insanlara iyi gelebilecek, onları (ben dahil) yolmayacak falcıları gizlemek de bana hiç hakkaniyetli görünmüyor. Ayrıca diyelim ki bizler, burada ismi geçen bazı falcılar tarafından yolunma halindeysek ve birileri de bunu gördüğü halde sesini çıkarmıyorsa bu sessizlik de ahlaki değildir. Ancak ses çıkarma da, dayanaklı, anlamlı ve saldırmadan yapılmalı.

Kesinlikle katılıyorum. Lütfen paylaşırmısınız. Buranın amacı bu değil mi zaten

Bu arada eylüle gittim. Yorumu ma gelicek olursam. Çok iyiydi diyemiycem.belkide çok büyük beklentiyle gittim onun için olabilir. Şunu sevmiyorum kafandaki adamın ismini soroyor ona göre yoruma başlıyor. İsim harf vs kendisi söylemedi. Tipini bilemedi.verdiği tarihler içinde 2-3 ay var dediği çıkarsa asıl o zaman iyi diyebilir. Ama 20 tl için gayet uzun bakıyor ve tavrı gayet iyi. Verdiğim paraları düşününce denenebilir ama çok beklentiye girmemek gerek.

cafede degil cnm isportaci bi kadinmis ek olarak fal bakiyomus.

Bu akşam Zehra'ya ikinci kez fal baktırdım. Açıkçası ben Zehra'yı beğenmeye devam ediyorum. İlk baktığı faldan çıkanlar oldu mu diyeceksiniz; ilk falı 2-3 hafta önce baktırmıştım. Henüz çıkan önemli durum yok. Zaten önemli dediğim durumun hemen gerçekleşmesi de mümkün değil.

İlk ve ikinci fal arasında bir uyumsuzluk yoktu.

Zehra, birkaç gün önce önemli bir rüya gördüğümü söyledi. Doğruydu, zaten istihareye yatıp da dehşet bir rüya görünce Zehra'yı aramaya karar vermiştim. Rüyanın ilk kısmı çok güzel, ikinci kısmı ise bunu tam tersi, yani çok kötüydü.Zehra istihareyi nasıl yaptığımı sordu; anlattım; hatalı yaptığımı ve bu nedenle ikinci kısımda çok güzel olan şeyin çok kötüye dönüşmüş olabileceğini söyledi. (Alcanzar'a sormalıyım; yanlış istihare böyle bir şeye neden olabilir mi gerçekten?)

Bundan başka, bir takım olumsuzluklarımın ortadan kalkmasının, bir akrabamın vefatına bağlı olduğunu söyledi ki Zehra, böyle bir şeyi bana söyleyen üçüncü falcı oldu. Bu söylediğinin doğru olduğunu-maalesef- ben de biliyorum.

Aylardır görüşmediğim "abi"nin haleti ruhiyesini anlattı. Abiyle görüşmediğim için test etme imkanım yok ama Zehra'nın tarif ettiği, abinin ruhsal halleri aklıma yattı; çünkü abinin potansiyelini unutmuş değilim.

ah canım ya sağol önerilerin için :KK42::KK37: ben burada zehrayı övenlere hiç laf ettim mi ki sen benim ufacık bi cümlemi eleştirme hakkı buldun? benim falcıya verecek param yok kimse de versin istemem arkaraşımın hayatındaki en önemli noktada patladı işte buradan da bi arkadaş sormuş ben de olumsuz görüş belirttim sizlerin yana yakıla illa gidin demeniz ne kadar normalse ben de gitmeyin dedim. Ayrıca arkadaşım buraya üye bile değil çok da falcıya gider az çok ayırt eder korkma sen :KK76: :KK51: buraya üye başka bi arkadaşım daha gitti o da beğenmedi ne yani bide ben gidip zengin mi edeyim bayram öncesi almayım sağolasın:KK45:

Agzina saglik tatlim cok guzel yazmissin kesinlikle katiliyorum sana

Bu arada eylüle gittim. Yorumu ma gelicek olursam. Çok iyiydi diyemiycem.belkide çok büyük beklentiyle gittim onun için olabilir. Şunu sevmiyorum kafandaki adamın ismini soroyor ona göre yoruma başlıyor. İsim harf vs kendisi söylemedi. Tipini bilemedi.verdiği tarihler içinde 2-3 ay var dediği çıkarsa asıl o zaman iyi diyebilir. Ama 20 tl için gayet uzun bakıyor ve tavrı gayet iyi. Verdiğim paraları düşününce denenebilir ama çok beklentiye girmemek gerek.

Gecen hafta yogun oldugu icin baktiramamistin eylule, ozaman aman aman bir falci degilmis.uzuldum adimizaa

X