Ankara'daki Falcılar

Isteyen gider zehraya, sunu diyim zehraya bu saatten sonra gitmem resmen reklamini yapiyiosunuzz,burda biz ne reklamlar gorduk

darkblue'ya hak veriyorum.

Bazı kişiler şunu hala anlayamadı ne yazık ki; çok ısrarla bir falcıyı övünce ya da çok ısrarla bir falcı hakkında olumsuz şeyler yazınca, ters tepiyor; belki yazılanlar gerçekten reklam maksatlı olmasa bile, bunları okuyanlar reklam olduğunu düşünüyorlar. Aslında çok basit bir mantık ama neden bazılarının kavrayamadığını da ben anlayamıyorum. Benim falcım seninkini döver tartışması ne kadar komik ve aptalca.

Son düzenleme:
benpapatya yildizi ben burdan duymadim disarda duydum.ankarada.meshur bi meydan varmis o meydanda bisi satiyomus bazen dedi de unuttum onundeniycem eger tutarsa yazicam sana.

kızlar merhaba
haftaya ankaradayım gelmişken bi falcıya gideyim diyorum
fiyatı 20yi geçmeyen ve dediklerinde tutarlı olan isimleri verir misiniz
ben yabancısıyım da yardımcı olursanız sevinirim
Canım Kızılayda Karanfil Sokakta Rengarenk Cafe var.Oranın sahibi Hacer Hanımı önerebilirim.Onun dışında yine Karanfil Sokakta Dost Kitabevinin karşısında bi cafe var.Adını şu an hatırlayamıyorum ama orda Ahsen Hanıma baktırabilirsin.10 liraya bakıyor kahve falına ben 2 haftada bir giderim çokta memnunum kendisinden.Eğer aklına takılan bişey olursa özelden de sorabilirsin :)

Isteyen gider zehraya, sunu diyim zehraya bu saatten sonra gitmem resmen reklamini yapiyiosunuzz,burda biz ne reklamlar gorduk

Zehra ya gidin demedim hiçbir mesajımda sadece memnun kaldığımı söyledim ve gelecekle ilgili soylediklerinin çıkması benim için önemli bunu da her mesajimda belirttim ve henüz gelecekle ilgili bi olayı da yasamadim beklemedeyim söyledikleri çıkmazsa da zaten bi anlamı yok benim için geçmişi zaten falcilarin % 90'ı biliyor.Özelden mesaj gonderemiyorum henüz o yüzden buraya yazdim masala teşekkürümü ve fikrimi mecburen yani.Benim tek derdim gelecekle ilgili gerçekten birkaç bişey tutturabilen bir falci bulmak dolayısıyla kim olduğunun da bi önemi yok yeterki gelecekle ilgili tutturabildigi şeyler olsun.

Benpapatya
Henüz özelden mesaj gonderemiyorum melesef o yuzden cvp yazamadım size.Ben gitmedim kendisine henüz.Ozelden mesaj gonderebildigim zaman cevaplarim mutlaka

Bide ben yeni üye değilim onu belirteyim zaten gorebiliyorsunuzdur üyelik tarihimi .Burayı hep okurdum ama hiç yazmamıştım.Benim zaten çok fazla bi falcı deneyimim yok en iyilerini buradan öğrenip seçerek gitme.derdindeyim.Ücretleri malum almış başını gidiyo o yüzden de en iyisini bulmaya çalışıyorum

kızlar, bu forumda son zamanlarda zehra'ya gidip de söylediklerinden çıkanlar olursa yazsın lütfen.. ama öyle sıradan şeylerse yazmasın bi zahmet, o tip şeyleri artık herkes biliyor ne hikmetse

kızlar, bu forumda son zamanlarda zehra'ya gidip de söylediklerinden çıkanlar olursa yazsın lütfen.. ama öyle sıradan şeylerse yazmasın bi zahmet, o tip şeyleri artık herkes biliyor ne hikmetse

Canim ben Zehra'nin dediklerini yasamaya basladim.
Yok olmaz diyerek kadinla inatlastigim herseyin onun dedigi sekilde oldugunu gorunce inadi biraktim.
Ben Ankara'daki tummmm falcilari denedim. En az 1 kere gittim hepsine, memnun kalmayip bir daha gitmemisimdir.
Zehra bi farkli ya.. Cok ozel oldugu icin anlatamayacagim. Cunku ona tek bir sorun icin gitmistim. Simdi o sorun icin dediklerini yasamaya basladim :) iyikide gitmisim :) Bundan sonra fal merakima yenik dusup asla baska falcilara gidip bosuna para dokmeyecegim.
Biliyorum kadini cok ovdum, ister digerlerine dediginiz gibi reklam deyin ister baska bir sey, ama dogruya dogru..
Mesela bak en dikkatimi ceken su oldu, gittigim cogu falci ya burc yorumuyla konuya girdi yada calisiyor musun canim sen - evli misin canim seklinde.. Birsey deyip sonr gozunu fincandan kaldirip gozlerime bakti.
( hangi falcilar oldugunu merak ediyorsan ozelden yazayim cunku kimseyi kotuleyip ekmegiyle oynamak istemem)
Ankara'daki cogu falci boyle. Zehra oyle degil ama, bir anda patir patir anlatmaya basladi :) arada inanilmaz bir fark var, git kendi gozlerinle gor :)
Walla ister reklam deyin ister baska birsey, gordugum kadariyla kadina burdan cok giden olmus. Pek musteriye ihtiyaci olan birisi gibi durmuyor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Verzogen senin bahcelievlerdeki falci kadriye suan nerede bilgin var mi acaba ben bugun gidecegimde

Kadriye'ye arkadasimla gecen hafta gittik, tavsiye etmem. Sacma sapan bos bir faldi, uzun bakti, bize zaman ayirdi hatta bana bakarken calan telefonlari bile acmadi,mesgule verdi, ama fali zayifti.. Tatmin edici bir fal degildi.

Peki yeri tam olarak nerede kadriyenin bana soyleyebilirmisiniz randevu alicamda ben denemek istiyorum

Canim, ben de memnun kaldigim icin yaziyorum buraya Zehra hakkinda. Bence ustune alinma hic, sonucta gittik gorduk neyin ne oldugunu.
Benim hakkimda su-su olacak dedikleri olmaya basladi ve en kisa surede yine gidecegim.
Bende senin gibi memnunum kendisinden :) Ayrica cok tatli bir kadin ya.. Acayip sevdim :)

Zehra nerede peki canim :)

Canim zehranin yerini banada soylebeiliir misin? Ozeldende yazdim sana ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…