Ankara'daki Falcılar

Hadi tarotu kahveyi anladimda biseye bakarak yorum yapiliyo...su falini anlayamiyorum bomboş.. tobe tobe neyi nasi gosteriyolar... şu zehra fos cikti demeden kimse.. ramazandan sonra gitmeliyim

Ben ilk fala basladigimd suyun ne ayak oldugunu bilmiyordum, su bakan bir hatuna giderdim Nurcan diye. Amaninnn inanilmaz etkilenirdim, kadin kafamdaki , herifin kafasindaki cope kadar bilirdi. kesin gelecek de tutar derdim, ama i-ihh.

Lakin bir arkadasima cidden gelecegi tutturdu, tanisacagi cocugun dogumizine kadar bildi. 1 yil sonra tanisacagi , o anda tanimadigi birinin isine, adina kadar bilmisti, 1 yil sonra arkadasim bana bunu soyledi.

Son düzenleme:
kizlar size su faliyla ilgili bilgi vermek istiyorum nacizane.su falinda bazi varliklar falciya goruntu verir ve konusur.sesler duyar falci.ogrenmek istediginiz seyleri anlatir.bunlari gormeyen duymayan bi falci uydurmasyon bi falcidir.o yuzden su fali herkeze baktirtmayin.su falinin ucreti de asil bilenler için 500 lira civarindadir.çunku falci bir hafta rahatsizlik duyar.su fali rastgele insanlara baktirmayin ama tarot ve kahve istediginiz baktirabilirsiniz.

zehra konusunda Misscheryy veya alcanzar gitmeden inanmam kızlar alcanzar'ın baktırması zor ona ama cheryy baktırırsa yorumlarını rica ediyorum.. burada çok popüler falcılar oldu ama hepsi tek tek patladı sonra..

Katılıyorum sanaa. çok reklamı döndü.forum da sadece o geciyor son zamanlardaa. bana inandırıcı gelmiyor açıkcasıı övenlerin çoguda yeni üyee

1 senedir bu portalı üye olmadan takip ediyorum ama hiç yorum yapmadım.bu sayfalardaki bir kaç falcıya sizlerin tavsiyesiyle gittim.ne mustafan nede fatoştan memnun kalmadım.bilindik yuvarlak kelimeler işte.şimdi yorum yazmamın nedeni sonunda verdiğim paranın karşılığını aldım dediğim biri.Ankarada başka cafede çalışmadığı için adı buralarda geçmiyor.eski bir arkadaş tavsiyesiyle güneşabla fal bilim merkezine gittim.orda belgüzar diye bir falcı var.bana iskambil falı baktı ama fal değil sanki içimi okudu.dediklerinin bir çoğunu yaşadım.deneyin derim.

Gunesabla diye birisinin ismi geçiyor ama aynısı mı bilemiyorum. Önemli olan gelecekle ilgili söyledikleri. Zaten içimizdekini bizden iyi kimse bilemez. Falcilarin o anki ruh halimi söylemesi ne sinir olmaya başladım. Hadi söyle sin 1 cümle ama fali terapiye döndürmeleri saçma geliyor.yukarida söylediklerini yaşadım demişsiniz. Uzun vade mi bakiyor kısa mi? Bir de nerde bu kafe? Neye baktırmistiniz? Sadece iskambil mi?

eylulu dusunmuyorum cnm olumsuz çok yazildi.yildizi dusunuyorum ona gidebilirim.yirmi lira kahvesi

Mustafa yi ben de begenmedim, bana dedigi hicbir sey cikmadi. Yuvarlak konustu, ona ragmen cikmadi.

yeni üyeyim diye yaptığım yorumların bir önemi olmuyor mu? beğenen beğendiğini, beğenmeyen beğenmediğini yazabilir. bu topikte zehra hanımın çok konusu geçti ve memnun kalmadım diyen olmadı bende oyüzden gittim ve gayette memnun kaldım rica etsem memnun kalmayanlarda yorumlarını yazsın memnun kalanlarda yazsın. bizde ona göre gidelim

Hatta illa katiba falina bakiyip ne var neyok gizli seyler ortaya cikar dediydi 100 tl kiyamadim bugunluk yeter kahve tarot dediydim iyietmisim 50 tlyle yirtttim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…