Ankara'daki Falcılar

Valla tesekkur ederim. Ben bu gazla onada giderdim.. gerek yok neyse

Ben neredeyse Ankara'da hem cafelerde çalışan hemde evde fal bakan bütün falcılara gittim. Hatta bugün forumda adı son sayfalarda geçen Zeynep'e gittim. Bahsettiğiniz Eylül'e dün gittim. Rukiye, Helin, Nurcan, Nur, Gül.. Hepsine gitmişliğim var. Sadece bahsi geçenlerden Mustafa'yı bilmiyorum. Zehra'nın falının üstüne fal tanımam, o kadar net konuşuyorum. Boşu boşuna kadını elemeyin :) Gidin görün aradaki farkı..

1 senedir bu portalı üye olmadan takip ediyorum ama hiç yorum yapmadım.bu sayfalardaki bir kaç falcıya sizlerin tavsiyesiyle gittim.ne mustafan nede fatoştan memnun kalmadım.bilindik yuvarlak kelimeler işte.şimdi yorum yazmamın nedeni sonunda verdiğim paranın karşılığını aldım dediğim biri.Ankarada başka cafede çalışmadığı için adı buralarda geçmiyor.eski bir arkadaş tavsiyesiyle güneşabla fal bilim merkezine gittim.orda belgüzar diye bir falcı var.bana iskambil falı baktı ama fal değil sanki içimi okudu.dediklerinin bir çoğunu yaşadım.deneyin derim.

Reklam kokan hareketler bunlar Mike.

Ben neredeyse Ankara'da hem cafelerde çalışan hemde evde fal bakan bütün falcılara gittim. Hatta bugün forumda adı son sayfalarda geçen Zeynep'e gittim. Bahsettiğiniz Eylül'e dün gittim. Rukiye, Helin, Nurcan, Nur, Gül.. Hepsine gitmişliğim var. Sadece bahsi geçenlerden Mustafa'yı bilmiyorum. Zehra'nın falının üstüne fal tanımam, o kadar net konuşuyorum. Boşu boşuna kadını elemeyin :) Gidin görün aradaki farkı..

Eylül'ün dedigi bir iki sey oldu benim, geri kalanlar uzun vadede oldugu icin yorum yapamıyorum. Bir kere de kuzenimle gittim gecen hafta, kuzenimin bana demedigi seyleri filan söyledi...

Yorumun nedir Eylül hakkında dün gittim demissin, merak ettim.

Eylül'ün dedigi bir iki sey oldu benim, geri kalanlar uzun vadede oldugu icin yorum yapamıyorum. Bir kere de kuzenimle gittim gecen hafta, kuzenimin bana demedigi seyleri filan söyledi...

Zayıf bir faldı. İyiydi hoştu ama bi Zehrayla karşılaştırdığımda çok zayıftı.. Diğer falcılar hakkındaki yorumlarımı özelden yollayacağım. Hepsini denedim çünkü :)

Zayıf bir faldı. İyiydi hoştu ama bi Zehrayla karşılaştırdığımda çok zayıftı.. Diğer falcılar hakkındaki yorumlarımı özelden yollayacağım. Hepsini denedim çünkü :)

Anladım canım, merak ettim sadece diger kisilerin yorumlarını Eylül hakkında. Yollamana gerek yok, pek gidecegimi sanmıyorum cünkü. Öyle arada delilik anımda gittigim oluyor bazen. Dedigi olunca da kuzenimi de götürdüm.

Neyse sagolasın yorum için.

Neslihan var mesela Sude Tarot'ta, Aman tanrım tam bi fiyasko :) Burç yorumumu yaptı, 2-3 dk Katinaya baktı, yol var dedi - arayacak dedi , bitti :)

Gerçekten çok ilginç insanlar var burda, yeni uyeysek gittiğimiz falcilar hakkında yorum yapma hakkımız olmuyo mu? Ne kadar sığ düşünceli insanlar var burda ya, hem falci ariyosunuz söze falci önerisinde bulunuyoruz bunları reklam görüp kötü yorum yapanlara inaniyosunuz.bi kendinize gelin ya saçma sapan muhabbetlerle işgal etmeyin topigi. Zehra abla candir, dediği herseyi yaşıyorum falci dan öte benim için bi Akıl hocası abla olmuştur ki dediklerini ve hissiyatini tek geçerim o yüzden insanlara çamur atmadan iyi düşünün haddinizi bilin

Gerçekten çok ilginç insanlar var burda, yeni uyeysek gittiğimiz falcilar hakkında yorum yapma hakkımız olmuyo mu? Ne kadar sığ düşünceli insanlar var burda ya, hem falci ariyosunuz söze falci önerisinde bulunuyoruz bunları reklam görüp kötü yorum yapanlara inaniyosunuz.bi kendinize gelin ya saçma sapan muhabbetlerle işgal etmeyin topigi. Zehra abla candir, dediği herseyi yaşıyorum falci dan öte benim için bi Akıl hocası abla olmuştur ki dediklerini ve hissiyatini tek geçerim o yüzden insanlara çamur atmadan iyi düşünün haddinizi bilin

Bant'a katılıyorum, Zehra ablanın üstüne çıkıpta '' ben falcıyım'' diyen olmaz, olamaz!! Ancak tanımadan hakkında yorum yaparlar..

Canım zeynep hanıma bugün gittim demişsin.Yorumunu alabilirmiyim bende gitmeyi düşünüyorum çünkü. Bu arada Zehra hanıma gittim çok da memnun kaldım ben, tabi gelecek için söyledikleri daha önemli bekliyorum ve dedikleri çıkarsa burdan hemen paylaşıcam

Bant'a katılıyorum, Zehra ablanın üstüne çıkıpta '' ben falcıyım'' diyen olmaz, olamaz!! Ancak tanımadan hakkında yorum yaparlar..

Bayanlar, iyi hoş, ama bu meseleyi, falcıları tokuşturmaya ya da bunu gurur meselesi yapmaya gerek yok. Bir iki kez olumlu görüşünüzü, makul şekilde yazmanız yeterli.

Bu arada hemen şunu da belirteyim de, Zehra'yı beğenmediğim sanılmasın. Ben Zehra'ya baktırmıştım ve hatta başka birlikte işimiz de olmuştu. Hem fal bakımından, hem de nezaketi, sıcaklığı ve beni mağdur etmemesi bakımından kendisi ile ilgili görüşlerim gayet olumludur; zaten birkaç hafta önce de yazmıştım.

Son düzenleme:
Epeydir telefonuna ulaşılamayan bir Edirneli Melahat var. Ben bugün o mahallenin muhtarıyla görüştüm, hatta yan komşusuymuş Melahat Hanımın. Telefonda bakıp bakmayacağını kendisine sorar mısınız diye rica ettim. Sormuş, Melahat Hanım maalesef telefonda bakmıyormuş, bir zamanlar yaşadığı yasal sıkıntılar nedeniyle.. Durum budur. İstanbul'a bir ara gittiğimde Edirneye de uzanacağım artık. Gitmeden önce buradan haber veririm, baktırmak isteyen olursa, benim telefonumdan kendisine fal baktırabilirsiniz belki.

Zehra hanima gidenler olursa samimi goruslerinizi yazin lutfen... arada reklam yapanlar oluyo sanki.. cunki cogu falci burayi okuyo yada üye gibi geldii.. 3- 5 kurus icin degmez

kızlar merhaba
haftaya ankaradayım gelmişken bi falcıya gideyim diyorum
fiyatı 20yi geçmeyen ve dediklerinde tutarlı olan isimleri verir misiniz
ben yabancısıyım da yardımcı olursanız sevinirim :KK16:

bence sen arkadaşının ağzından yorum yapıp gitmeyin deme hakkına sahip değilsin. bence senin gerçekten ''gerçek'' bir fala ihtiyacın var oyüzden git ve kendi yorumu yaz buraya

Bu konuda sana katiliyorum bdoganay. Gecende ben gittim, kendisinden cok memnun kaldim.
Ben Ankara'daki cogu falciyi denedim.
Fatos'a, Eylul'e, Zeynep'e, Neslihan'a gidin. Zehra'yi en sona birakin ki boylelikle gercek falin ne oldugunu gorun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben sana açıkca doğruları özelden göndericem. fakat burda şu kadar söyleyebilirim ki falından hiç tatmin olmadım yinede çok merak ediyorsan gidebilirsin :)

Çok teşekkür ederim. Özelden henüz mesaj gönderemiyorum. Hiç şaşırmadim telefonla konuşurken bi gariplik hissettim zaten çok sağol

X