Ankara'daki Falcılar

Hayir sanmam Baglumda değil sentepede.

hafif tükürerek konuşuyor işte geçen yıl burada baya adı döndü iki kız övmüştü yine öyle bişey sezdim de evi değişmiş olabilir saçı sarı turuncu gibiydi kısa zayıf? iktisat mezunuydu sanırım yanlış hatırlamıyorsam

Hayir canım kesinlikle değil. Ne sarışın, ne tükürerek konusuyor:) ne de Üniversite mezunu. Tane tane konusuyuor ve yavas bir sekilde. Senin dediğin kaç yaşlarında? Sanirim Zeynep hn 45 falan vardır. Görmeden bu,o demek yanlış olur

kızlar bugün 3.30da zehra hanıma gittim. öncelikle faldan çok öte bir şeydi. su falı baktırdım ortalama falcılardan iyiydi memnun kaldım. dedikleri çıkar mı onu ilerde görücez bakalım eğer dediklerinden çıkan olursa yine burada paylaşırım. daha önce tao kehanet falını hiç duymamıştım ilk defa zehra hanıma baktırdım tamamen aşk hayatı üzerine bir fal ondanda oldukça memnun kaldım çok keyifliydi. gitmek isteyen olursa hiç tereddüt etmesin bence

Fiyat nedir acaba

Bu zehra hanim kim ? Kahvemi tarotmu tarzi nasil

Canim, ben dun aksam Zehra hanimdaydim.
Su baktirdim. Cok memnun kaldim, tavsiye ediyorum.
Kahve 35 tl , su 50 tl.
Tarot baktirmadim, genellikle fal soz konusu oldugunda tercihim kahve yada su oluyor cunku.. Tavsiye ederim, muhtesemdi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım geçen hafta bende Zehra hanıma su falı baktirdim ve bende memnun kaldim buradan da paylaşmistim zaten. Ama tao kehanet falından bana bahsetmedi zehra hanim. O fala nasıl bakiyo yine suyla mı yoksa tarot kartlariyla falan mi merak ettim

zehra konusunda Misscheryy veya alcanzar gitmeden inanmam kızlar alcanzar'ın baktırması zor ona ama cheryy baktırırsa yorumlarını rica ediyorum.. burada çok popüler falcılar oldu ama hepsi tek tek patladı sonra..

zehra konusunda Misscheryy veya alcanzar gitmeden inanmam kızlar alcanzar'ın baktırması zor ona ama cheryy baktırırsa yorumlarını rica ediyorum.. burada çok popüler falcılar oldu ama hepsi tek tek patladı sonra..

Haklisin bi hevesl gidip yanildiklarimizda var yada bi iki faldan sonra bozanda bakalim zehrayla ilgili nolcak

Bende su fali baktirdim Zehra hanima ve cok memnun kaldim, aaa yok artik diyecegim seyleri bile soyledi. Fakat Tao Kehanet fali nedir? Bilgi verir misiniz bdoganay?
Eger memnun kaldiysaniz bayramdan once denemek istiyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tao kehanet falı tamamen aşk niyetinle ilgili bir falmiş. 15-20 dakika kadar sürdü ama tam niyetim çıktı. ama bence suyla tao kehanet falı birbirini tamamladı gibi güzeldi yani. bide bu tarot gibi falan değil farklı kartlardan baktı

Suya bakanlar ani biliyor ama gelecegi maalesef, o yuzden supheliyim ben de. Tolin i bekliyorum ben de

Hadi tarotu kahveyi anladimda biseye bakarak yorum yapiliyo...su falini anlayamiyorum bomboş.. tobe tobe neyi nasi gosteriyolar... şu zehra fos cikti demeden kimse.. ramazandan sonra gitmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…