Ankara'daki Falcılar

bi de süre muhabbetine çok takılmış..

benim ona giden arkadaşım burda üye bile değil, reklamını da yapamaz doğal olarak ama ona da 1 saat kadar bakmış.. bunu da ek bilgi olarak veriyim.. hani reklam yapanı kayırmıyor yani, burdan çıkan sonuç bu..:KK14::KK14:

Bana baktigi fallarda yaklasik 1 saat aliyor :) daha once bu kadar uzun fal bakan ve baktipta asla yanilmayan hic kimseye rastlamadim Zehra abladan baska :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar geçen hafta ben gitmiştim zehra hanıma ve bana dediği birşey bugün itibariyle çıktı,inşallah tüm tahminleri çıkar hayırlısıyla.hatta dünde üç arkadaşım gitti benim tavsiyemle ki bu arkadaşlarım gerçekten çok memnun kaldılar bugüne kadar çok falcı tanıyan birileri olarak az buz şeylerden tatmin olmayan birileriyiz....

Ranacim, banada tum dedikleri harfiyen cikiyor.
Gidenlerin memnun kaldigini okudukca cok mutlu oluyorum cunku gercekten (fal bir kenara) kendisi dunya iyisi bir insandir.
Falinda yanilma payinin olmamasi ise bambaska bir sey tabiki :) Bende gecen gun su, bugun kahve fali baktirdim ve cok memnun kaldim.
Dedikleri 100 % cikan baska bir falci daha da gormedim :)
Memnun kalmaniza da cok sevindim. Hakkinizda hayirlisi olsun :)

süre hiç önemli değil sorulduğunda için söyledim gerçekten çok kısa baktı ben tanımam etmem haa önerirsiniz diye sorarsanız evet deneyebilirsiniz dediğim gibi iki nokta atışı vardı tarih çıkarsa süper çok hayran bıraktı diyemem ama iyiydi

Birine baktığı falı kalkıp diğer müşterisine anlatıyorsa o falcıya gidilmez. Birde cok etik falcı vb diyorlarrr.fal müşterisi ve falcı arsında kalmalı. 3.kişilerle paylaşma olmazz. istediği kadar iyi baksın böyle bir falcıya gitmem ben

Canim, Zehra abla nin ozelden telefonunu ve adresini sana yazdim. Evet, telefonla bakiyor :)

Hazal çok teşekkür ederim. Aslında evine gitmek istiyorum ama çekiniyorum. Sen ne zamandır tanıyosun bu bayanı birde tel hiç baktırab oldu mu evdeki gibi oluyor mu

Hazal çok teşekkür ederim. Aslında evine gitmek istiyorum ama çekiniyorum. Sen ne zamandır tanıyosun bu bayanı birde tel hiç baktırab oldu mu evdeki gibi oluyor mu

Canim ben 10 senedir kendisini taniyorum. Baskasina gitmeye gerek bile duymuyorum :) Oyle soyleyeyim.
Yinede bana derdi git baska falcilara baktir, aradaki farki gor der, aralarda gittim hatta ve asla tatmin olmadim.
Cunku cok iddialidir.
Telefon yada yuzyuze cok fark etmez ama cekinecek bir sey yokki :) Git direk evine orda baksin :) Ben her gun ondayim valla :) Cok seveceksin kendisini :)
Ayrica, forumda yazildigi gibi kimsenin ozelinide kimseye anlatmaz. Orda durum biraz farki :KK66: o konuda da icin rahat olsun :) gittiginde tanirsin zaten..

Yazmayayım dedim ama duramadım, Zehra hanım özelinde dönen genel muhabbetin vahimliği karşısında kayıtsız kalamayacağım.

Benim üstünde durmak istediğim fal falan değil, Zehra Hanım dünyanın en iyi falcısıdır belki, hiç farketmez.. iyi falcılar, hatta genel olarak fal baktırmak benim de hassas noktam ama şunu da biliyorum ki birinin beğendiği falcıyı diğeri beğenmeyecektir, o yüzden ne dibine kadar savunulmasını tasvip ederim bir falcının ne de karalanmasını..

Fakat sorun şu ki, eğer birine fal bakmama bahanesi olarak yaşam tarzını beğenmemek sunuluyorsa olay farklı bir boyut kazanır benim gözümde.. İnsan olan sorar sen kimsin de benim yaşam tarzımı beğenmiyorsun?! bu kadar nettir! Ayrıca, Zehra hanımı tanımam etmem, sonuçta böyle söylediğini de duymadım belki bu şekilde aktarıldı bu da bir ihtimal, ya da gerçekten böyle düşünüyor, fakat daha da büyük sorun; burada bu durumu aktaran insanların aynı şeyi pervasızca savunması.

"Ha bu arada foruma duyurulur; Zehra Abla, ZİNA YAPANA, hırsıza, dolandırıcıya, uğursuza, büyücülere, kumarbazlara, ALKOL ALANLARA, kafire falan fal bakmaz." şu cümlenin vahimliği karşısında gerçekten sinirlenmemek mümkün değil. bir de zina yapmak ve alkol almak büyük harflerle yazılmış:)

Şimdi, isteyen istediğini yapar sanane, kadar basit bir yerden buna karşılık verilebilir. ama olay bu kadar basit de değil.. ben ve benim gibi rahatsız olan insanlar ne kadar sanane dese de kişi zihniyetine hakim olan sorunluluğun farkına varamaz. Şunu göze göze sokmak lazım: Arkadaşım, senin düşüncen hastalıklı. Şu an ülkede herkesi biat etmeye zorlayan ve bunun için tektipleştiren hakim zihniyet ne kadar hastalıklıysa seninki de onun yavrusu olarak o kadar hastalıklı! bu zihniyetin sonu, ramazanda içki içti diye insanları dövmek, bu zihniyetin sonu evlenmeden önce birisiyle birlikte oldu diye nişanlısını öldürmek, benim gibi müslüman değil diye azınlık camilerini yakmak, ya da hayat kadını diye tecavüzü haklı görmek vs. hepsi son günlerde şu ülkede yaşanan olaylar daha da çoğaltılabilir... Yani anlayacağınız olay sanane tepkisini çoktan aşmış durumda, benim gibi kaygı içinde olanların bu farklı olanı ezme, öteki olanı linç etme, azınlık olanı yok sayma ya da en basitinden benim gibi olmayanı dışlama zihniyetine var gücüyle karşı durması lazım ve bunu, bu zihniyetin nüveleriyle karşılaştığı en ufak yerde bile yapması lazım, aile olur, arkadaş çevresi olur, bu forum olur..

Yazmayayım dedim ama duramadım, Zehra hanım özelinde dönen genel muhabbetin vahimliği karşısında kayıtsız kalamayacağım.

Benim üstünde durmak istediğim fal falan değil, Zehra Hanım dünyanın en iyi falcısıdır belki, hiç farketmez.. iyi falcılar, hatta genel olarak fal baktırmak benim de hassas noktam ama şunu da biliyorum ki birinin beğendiği falcıyı diğeri beğenmeyecektir, o yüzden ne dibine kadar savunulmasını tasvip ederim bir falcının ne de karalanmasını..

Fakat sorun şu ki, eğer birine fal bakmama bahanesi olarak yaşam tarzını beğenmemek sunuluyorsa olay farklı bir boyut kazanır benim gözümde.. İnsan olan sorar sen kimsin de benim yaşam tarzımı beğenmiyorsun?! bu kadar nettir! Ayrıca, Zehra hanımı tanımam etmem, sonuçta böyle söylediğini de duymadım belki bu şekilde aktarıldı bu da bir ihtimal, ya da gerçekten böyle düşünüyor, fakat daha da büyük sorun; burada bu durumu aktaran insanların aynı şeyi pervasızca savunması.

"Ha bu arada foruma duyurulur; Zehra Abla, ZİNA YAPANA, hırsıza, dolandırıcıya, uğursuza, büyücülere, kumarbazlara, ALKOL ALANLARA, kafire falan fal bakmaz." şu cümlenin vahimliği karşısında gerçekten sinirlenmemek mümkün değil. bir de zina yapmak ve alkol almak büyük harflerle yazılmış:)

Şimdi, isteyen istediğini yapar sanane, kadar basit bir yerden buna karşılık verilebilir. ama olay bu kadar basit de değil.. ben ve benim gibi rahatsız olan insanlar ne kadar sanane dese de kişi zihniyetine hakim olan sorunluluğun farkına varamaz. Şunu göze göze sokmak lazım: Arkadaşım, senin düşüncen hastalıklı. Şu an ülkede herkesi biat etmeye zorlayan ve bunun için tektipleştiren hakim zihniyet ne kadar hastalıklıysa seninki de onun yavrusu olarak o kadar hastalıklı! bu zihniyetin sonu, ramazanda içki içti diye insanları dövmek, bu zihniyetin sonu evlenmeden önce birisiyle birlikte oldu diye nişanlısını öldürmek, benim gibi müslüman değil diye azınlık camilerini yakmak, ya da hayat kadını diye tecavüzü haklı görmek vs. hepsi son günlerde şu ülkede yaşanan olaylar daha da çoğaltılabilir... Yani anlayacağınız olay sanane tepkisini çoktan aşmış durumda, benim gibi kaygı içinde olanların bu farklı olanı ezme, öteki olanı linç etme, azınlık olanı yok sayma ya da en basitinden benim gibi olmayanı dışlama zihniyetine var gücüyle karşı durması lazım ve bunu, bu zihniyetin nüveleriyle karşılaştığı en ufak yerde bile yapması lazım, aile olur, arkadaş çevresi olur, bu forum olur..

Yazdıklarına aynen katılarak ufak bi ekleme yapmak istiyorum tamam evet içki içmek falan bunlar günah ama daha büyük günah ne fal baktirmak Allaha ortak kosuyoruz sonuçta konuda geçtim kardimizdaki kişinin inancını bile bilmiyiruzki yargılamaya kalkiyoruz yazık gerçekten yazik:KK19:

Canim ben 10 senedir kendisini taniyorum. Baskasina gitmeye gerek bile duymuyorum :) Oyle soyleyeyim.
Yinede bana derdi git baska falcilara baktir, aradaki farki gor der, aralarda gittim hatta ve asla tatmin olmadim.
Cunku cok iddialidir.
Telefon yada yuzyuze cok fark etmez ama cekinecek bir sey yokki :) Git direk evine orda baksin :) Ben her gun ondayim valla :) Cok seveceksin kendisini :)
Ayrica, forumda yazildigi gibi kimsenin ozelinide kimseye anlatmaz. Orda durum biraz farki :KK66: o konuda da icin rahat olsun :) gittiginde tanirsin zaten..

Kimsenin ozelini kimseye anlatmaz demissinizde beni dun aramakla itham ettiniz arayıp aramadigimi nerden ve neden biliyorsunuz her arayan müşteri size habermi veriliyor bu konuda bilgi istiyorum:KK31:

Sizlere soruyorum, gecipte hakkinda konustugunuz insani tanimadan yorum yapma gucunu kendinde bulan sizler!!
Siz falci Zehra ablayi taniyor musunuz? Taniyipta mi konusuyorsunuz? Yoksa forumda yazan 2-3 cumleyi birlestirip mi hakkinda karar vermeye kalkiyorsunuz?
Cevap verin! :)

Kimsenin ozelini kimseye anlatmaz demissinizde beni dun aramakla itham ettiniz arayıp aramadigimi nerden ve neden biliyorsunuz her arayan müşteri size habermi veriliyor bu konuda bilgi istiyorum:KK31:

Siz kim oluyorsunuzda benden bilgi isteme hakkini kendinizde goruyorsunuz? Size bilgi falan vermiyorum.
Bu kadin hakkinda tanimadan etmeden yorum yapma cesaretini kendinde bulan bir insana gecipte benim bilgi vermem soz konusu bile degil.
Ogrenmeniz gereken oncelikle bir insani tanimadan onun hakkinda yorum yapmamaktir.
Olayin ic yuzunu bilmeden olay hakkinda konusmamaktir.
Sizlerle daha fazla muhattap olacak degilim.
Simdi icinizdeki sacmaliklari iyice ortaya dokun, yazin, rahatlayin :) cunku sizler tanimadiginiz bir insani cok kolaylikla yargilayabileceginizi zannediyorsunuz.
Sacmaliktir bu, baska bir sey degil.
Gidersin Zehra ile tanisirsin, ondan sonra yorum yaparsin, her turlu fikrine saygi duyarim.
Ama tanimadan etmeden yapilan yorumun zerre kadar degeri yoktur.

Siz kim oluyorsunuzda benden bilgi isteme hakkini kendinizde goruyorsunuz? Size bilgi falan vermiyorum.
Bu kadin hakkinda tanimadan etmeden yorum yapma cesaretini kendinde bulan bir insana gecipte benim bilgi vermem soz konusu bile degil.
Ogrenmeniz gereken oncelikle bir insani tanimadan onun hakkinda yorum yapmamaktir.
Olayin ic yuzunu bilmeden olay hakkinda konusmamaktir.
Sizlerle daha fazla muhattap olacak degilim.
Simdi icinizdeki sacmaliklari iyice ortaya dokun, yazin, rahatlayin :) cunku sizler tanimadiginiz bir insani cok kolaylikla yargilayabileceginizi zannediyorsunuz.
Sacmaliktir bu, baska bir sey degil.
Gidersin Zehra ile tanisirsin, ondan sonra yorum yaparsin, her turlu fikrine saygi duyarim.
Ama tanimadan etmeden yapilan yorumun zerre kadar degeri yoktur.

Sen benim arayıp aramadigimi nerden bilebiliyosun soru bu varsa cevabın buyur eğer cevabın yoksa ben soyliyim bu isin içinde bit yenigi var ortaya doksem onlara cevap verebilir misin acaba supheliyim....

Sen benim arayıp aramadigimi nerden bilebiliyosun soru bu varsa cevabın buyur eğer cevabın yoksa ben soyliyim bu isin içinde bit yenigi var ortaya doksem onlara cevap verebilir misin acaba supheliyim....

Yapma ya :) bit yenigi mi var :) haklisin zehra benim, fallarada ben bakiyorum hahahha :)
Allah askina sacma sapan seylerle gelmeyin bana ya..
Cevabim var ama sana verecek degilim o cevabi :)

Yapma ya :) bit yenigi mi var :) haklisin zehra benim, fallarada ben bakiyorum hahahha :)
Allah askina sacma sapan seylerle gelmeyin bana ya..
Cevabim var ama sana verecek degilim o cevabi :)

arayıp aramadığıma kadar sıze bılgı verılıyorsa o falcı etık degıldır sıze ıyı reklamlar:KK3::KK3:

içimizde okuduklarını anlayamayanlar var sanırım. benim yazdıklarımda zehra hanım hakkında yargılayıcı bir yorum gören bir daha ve bu sefer zehra hanımı koruma içgüdüsünü kapatıp beynini açarak baksın. Zaten tanımadığımı söylemişim, ne soruyorsun sen zehra hanımı tanıyor musun diye.

benim zehra hanımla falan işim olmaz bu bugün zehra hanımdır yarın Ayşe hanım olur öbür gün fatma hanım.. kişileri değil, olayları ve durumu baz alıyorum ben, hatta şöyle ki, kendisini garip bir şekilde savunmanızın bile üzerinde durmuyorum.. hani büyük resim, hani uzaktan bakmak hani bakış açısını genişletmek falan.. siz de odağınızı zehra hanımdan uzaklaştırırsanız görebilirsiniz belki.. benim derdim, tam da sizin özel mesajınızda dediğiniz gibi insanları yargılamak. hatta sizinkinden bir tık daha fazla, hem tanımadan hem tanıyıp yargılamak ve bunu hak görmek.. daha da anlamayıp özel mesaj atacak olursanız cevap falan vermem. yazdıklarım yeterince açık ve net!

Tabi biz reklam yapiyoruz.
Dedim ya ben aslinda Zehrayim. Kizlarla gittigimizde iceri geciyorum Zehra olup fal bakiyorum, arada da musteri kiligina girerim Hazal olurum :) hahahha
Sizede bilip bilmeden / taniyip tanimadan ; iyi yorum yapmalar :)

1.5 yil aradan sonra geldim sadece bir mesajla unlulere bile fal bakan reklama ihtiyaci olmayan birinden bahsettim..bi kisi reklam dedi.kadin gunlerdir reklam yapiyo o sahis bisey demiyo.herkeze ozel msj atip zehrayioven.ist topigine gelip falci ariyorum diyip sonra gerek yyok zehra soyle diyip reklam yapip,kimin kaçta gittigini ne konustugunu bilen biri reklamcidir.on senedir taniyormus hhergun ondaymis demekki burdan kimin kaçta gidecegini ondan soruyor ki profilinden bilgi alip zehraya soyleyecek.ayip ayip yaptiginiz.hazal88 foyan çikti.bekliyorduk kaç gundur.

kızlar,

ben zehra ablaya 2 kere fal baktırdım,

ilkinde olumsuz knştu.

ikincisinde olumlu knştu. sora da başka bir akrabasına götürdü, o da olumllu knştu. sora da çıktığımda bana sordu bende olumlu dedi dedim, o da ben sölemiştim ztn dedi.

sora dan aradıgımda da olumsuz demiştim ben sana dedi.

yani zehra ablanın benimle ilgili diyebileceği hiç bişi yoktur, sanmıyorum, kadının rızkıyla oynamayım.
ama ben tavsiye etmiyorum.

burdan iki arkadaşım olayı çıkardı ve saçmaladılar.

yani benimle ilgili söyledikleri şeyler kendi(2 kişi) düşünceleridir zehra ablanın o zaman bana niye 2. kez fal baktığını düşünelim.

adminden rica ediyorum

beni çıkarın.

hoşçakalın.

hamiş:artık benim hakkımda konuşmayın.

X