Ankara'daki Falcılar

Bu ne kadar saçma bi yorum ya o kim ki başka birinin hayat tarzına karisabiliyo .,....

Yorumumda hiç bir saçmalık yok.

Zehra abla kimsenin özel hayatına karışmaz fakat istemediği veya sevmediği kişiye fal bakmaz.

Bu durumda onu suçlayamazsınız. İster bakar ister bakmaz.

Müşteri seçer ve bu onu ilgilendirir. Burada saçmalık yok.

Yorumumda hiç bir saçmalık yok.

Zehra abla kimsenin özel hayatına karışmaz fakat istemediği veya sevmediği kişiye fal bakmaz.

Bu durumda onu suçlayamazsınız. İster bakar ister bakmaz.

Müşteri seçer ve bu onu ilgilendirir. Burada saçmalık yok.

Böyle yapan birine boşuna fal baktırmam kimse kusura bakmasın... O müşteri seçiyorsa bende falcı seçiyorum.
Birine 10 dk bakıp bine 1 saat bakıyorsa adam kayırmaya girer... Kendi reklamını yapan müşterilere daha uzun bakıyorsa bilemem. Bundanda su sonuç çıkıyor çıkarları doğrultusunda hareket ediyor demektir.

biz kalabalik gittigimiz icin ve Zehra abla seni tanidigi icin simdi yorumunu gorunce arayip sordum ne oluyor diye.
Senin hayat tarzini ve yaptiklarini onaylamadigi icin falina 10 dakika bakip birakmis.
Burada 3dmax ve ben ; surekli Zehra ablanin musteri sectigini ve herkese fal bakmadigini zaten yaziyoruz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o zehra hanım dediginz kişi arkadaşın hayat tarzını bile begenmese onu sevmese dahi siz burda arkdşın yüzüne nasıl bunu söyliybilyosunuz ayıptır ya hiç düşünmüyomusnz bu kız kırılır diye

Böyle yapan birine boşuna fal baktırmam kimse kusura bakmasın... O müşteri seçiyorsa bende falcı seçiyorum.
Birine 10 dk bakıp bine 1 saat bakıyorsa adam kayırmaya girer... Kendi reklamını yapan müşterilere daha uzun bakıyorsa bilemem. Bundanda su sonuç çıkıyor çıkarları doğrultusunda hareket ediyor demektir.
Bende baktirmam falcilardaki bu kibire anlam veremiyorum

yaf konuyu dağıtmıyalımm:))) başka bildiğiniz iyi muhteşem bakıyo bana verdikleri tarhler tuttu dediğiniz var mı:))

ayy yirim hepinizi:))

arkadaslar bugun saat 12 de zehra ablaya fal baktırmaya gıttım o kadar sevecen ve guler yuzlu bı hanımefendıkı gercekten fıkırlerımı paylasıyorum kımsenın hakkını yemek ıstemem nokta atısları oldukca fazla 50 dakıka baktı ben su falına baktırdım soyledıgı tarıhlere 1.5 ay var ama sunu soyleyım oldukca gercekcı bı bayan ve guzel fal bakıyo herkese tavsıye ederım benden bu kadar :KK52: boylece fal defterını kapatıyorum ınsallh hepımızın hakkında hyrlısı olur ben tavsiye ederım gıtmeyı dusunen kısılere :KK54:

bi de bişey sölicem hepimizin anlayışlı olması gerek çünkü psikolojisi iyi olan kimse falcı falcı gezmez..

yerimmmm!!!:KK52:

o zehra hanım dediginz kişi arkadaşın hayat tarzını bile begenmese onu sevmese dahi siz burda arkdşın yüzüne nasıl bunu söyliybilyosunuz ayıptır ya hiç düşünmüyomusnz bu kız kırılır diye

Yorum yapan arkadaşı tanıyorum. Yüzyüze görüşmüşlüğümüz hatta evime gelmişliği var.

Durum hakkında detaylı bilgiye sahip olmadan yorum yapamazsınız.

Yaparsanızda yorumunuz bu şekilde çürütülür :)

Yorum yapan arkadaşı tanıyorum. Yüzyüze görüşmüşlüğümüz hatta evime gelmişliği var.

Durum hakkında detaylı bilgiye sahip olmadan yorum yapamazsınız.

Yaparsanızda yorumunuz bu şekilde çürütülür :)

istersen tanı istersen akraban kardeşin olsun insanın biraz yüzü kızarır koskaca forumda otrpta zehra senin yaşam tarzını begenmemiş diyede asaglymazsın :KK14:

KIZLARRRRRR:)))))

gerçekten çıkıyorum, istiyosan yediiğimi iiçtiğimi de anlat yuh artık bu kadar saygısızlık olmaz.

seni yanlış tanımışım.

ben kapatıyorum.

yeter artık.

yuhhhh

Gerçekten ne kadar ayıp şeyler yazılıyor böyle . Bu nasıl falcı böyle hiç mi etik değerleri yok. Neden baktığı biri hakkında diğerine bilgi veriyor. Onun arkasından hakkında konuşuyor. Hayat tarzını beğenmiyorsa neden parasını alıp bskmış o zaman hiç evine almayacaktı. Bu karakterde ki birine her şeyi biliyor olsa ds hayatta gitmem.

Bu arada şunu da anlamış değilim doğrusu. Bu kadının adı burada 1 haftadır filan geçiyor. Herşeyi bildiğini nerden çıkardınız.daha hangi dediği oldu da yorum yapılıyor. Anı bilen o kadar çok kişi var ki ne işe yarıyor.

Gerçekten ne kadar ayıp şeyler yazılıyor böyle . Bu nasıl falcı böyle hiç mi etik değerleri yok. Neden baktığı biri hakkında diğerine bilgi veriyor. Onun arkasından hakkında konuşuyor. Hayat tarzını beğenmiyorsa neden parasını alıp bskmış o zaman hiç evine almayacaktı. Bu karakterde ki birine her şeyi biliyor olsa ds hayatta gitmem.

onuda geçtim burda o kızı asaglıyo bide ayıp bişey ya

Bu falcı dediğin Zehra abla bu dünya üzerinde görüp görebileceğin en büyük etik değerlere sahip olan insan. Tanımadan kimse hakkında yorum yapamazsınız.

bi de bişey sölicem hepimizin anlayışlı olması gerek çünkü psikolojisi iyi olan kimse falcı falcı gezmez..

yerimmmm!!!:KK52:

Catikciğim, Zehra abla sana dooğruyu söyledi diye mi kötü oldu. Len bana mesaj yağıyor Zehra abla süpper diye. Hadi canım hadi sen pınar a git, senin duymak istediklerini söyler.

Ha bu arada foruma duyurulur; Zehra Abla, ZİNA YAPANA, hırsıza, dolandırıcıya, uğursuza, büyücülere, kumarbazlara, ALKOL ALANLARA, kafire falan fal bakmaz.

Catikcan anlatsana cumartesi sabahın 8 inden 10 una kadar ağlayıp Zehra Ablayı aradığını, abla nolur kurtar dediğini falan.

Ah Catik Ahhh, Hazal ile benim kahvemi içtin be 40 yıl hatırı vardır derler, sen de zerre kadar değeri yokmuş. Psikolojinin iyi olmadığı kesin. Sana dedik alkol almak falcı falcı gezmek yerine aklını başına alsaydın, kurtulurdu her şey... Sen kendin istedin böyle olmasını canım. Şimdi insanlara iftira atma!!!

Bu falcı dediğin Zehra abla bu dünya üzerinde görüp görebileceğin en büyük etik değerlere sahip olan insan. Tanımadan kimse hakkında yorum yapamazsınız.

Belli çok etik değerlere sahip o yüzden mi baktığı biri hakkında gidip diğerine bilgi veriyor. O kadar iyi falcıysa kişinin kötü olduğunu anlayıp evine almıycak aldı ben sana bakamam diyecek. Ne güzel dünya parayı al arkasından konuş. Kız olumsuz konuştu diye de herşeyini ortaya dök. Ne güzel etik değer hepinizi tebrik ederim.

Belli çok etik değerlere sahip o yüzden mi baktığı biri hakkında gidip diğerine bilgi veriyor. O kadar iyi falcıysa kişinin kötü olduğunu anlayıp evine almıycak aldı ben sana bakamam diyecek. Ne güzel dünya parayı al arkasından konuş. Kız olumsuz konuştu diye de herşeyini ortaya dök. Ne güzel etik değer hepinizi tebrik ederim.

al benden de o kadar!!!

ister ZİNA YAPARIM, İSTER İÇKİ İÇERİM... Allah sorgulayacak beni, bu falcı takımı da kim oluyor yaw?? kaldı ki bizler fal baktırıyoruz, bu bile günahlardan biri iken kalkmış bir de insanlar onun-bunun eleştirisini yapıyor..

Zehra abla, etik değerleriyle köşesinde kalsın.. ona mutluluklar diliyorum... bu yorumları okuduktan sonra da asla gitmem...

Catikciğim, Zehra abla sana dooğruyu söyledi diye mi kötü oldu. Len bana mesaj yağıyor Zehra abla süpper diye. Hadi canım hadi sen pınar a git, senin duymak istediklerini söyler.

Ha bu arada foruma duyurulur; Zehra Abla, ZİNA YAPANA, hırsıza, dolandırıcıya, uğursuza, büyücülere, kumarbazlara, ALKOL ALANLARA, kafire falan fal bakmaz.

Catikcan anlatsana cumartesi sabahın 8 inden 10 una kadar ağlayıp Zehra Ablayı aradığını, abla nolur kurtar dediğini falan.

Ah Catik Ahhh, Hazal ile benim kahvemi içtin be 40 yıl hatırı vardır derler, sen de zerre kadar değeri yokmuş. Psikolojinin iyi olmadığı kesin. Sana dedik alkol almak falcı falcı gezmek yerine aklını başına alsaydın, kurtulurdu her şey... Sen kendin istedin böyle olmasını canım. Şimdi insanlara iftira atma!!!

yok artık daha neler siz ne yazdgnızın frkındamsnz kızın bütün soyunu sopunu döktüler

X