Ankara'daki Falcılar

Pınar a gidin siz bence!!! Zehra abla da bize kalsın. Tavsiyem catikle arkadaşlık kurun, ondan sonra konuşalım.

şu yazdıkların cok cok ayıp mubarek gunde hiç yakışmadı

adminlere söyledim, beni çıkarın diye:)) ben nasıl iptal edeceğinmi bilmiorum..

yardım eder misiniz??

adminnnnnnnnnnnnnnnnnn

ayıp gercekten cok ayıppp. Nasıl falcıymış bu asla gidilmezzzzzz.insanların özeli kimseyi ilgilendirmez

Topikte falcı kavgasına son veriniz lütfen...

Falcı savunacağım diye özellere kadar ortaya dökmeyin rica ediyorum.

soyle soyliyim zehra hnm eger bazi musterilere ffal bakmiyorsa onu fali bakip parayi almadan once diyecek sen parayi al sonra bakmiyorum de olmaz.benim gittigim falci da buburdan ikki kisiyi bakmadan geri çevirdi çunku psikolojik sorunlari oldugunu hissediyyorum dedi hemde az buz degil 250 t'ye bakiyor.konu çok uzadi.Allaha Emanet olun.kalp kirmayalim nolur

Arkadaşlar geçen hafta ben gitmiştim zehra hanıma ve bana dediği birşey bugün itibariyle çıktı,inşallah tüm tahminleri çıkar hayırlısıyla.hatta dünde üç arkadaşım gitti benim tavsiyemle ki bu arkadaşlarım gerçekten çok memnun kaldılar bugüne kadar çok falcı tanıyan birileri olarak az buz şeylerden tatmin olmayan birileriyiz....

cemriis cnm herkes 1 saat bakıyo dio peki gelecekle ilgili söyledigi seyler cıktımı cok merak ediyorum kararsız kaldım yoksa bugun gidicektim
Ben memnun kalmadim evet on DKK falan baktı iki nokta atışı yaptı ve istediğim şeyleri söyledi ama daha tarihe üç ay var söylendiği gibi bi saat değil on dkk

aboo kan gövdeyi götürmüş topikte.. (

kızlar boşverin, kalp kırmaya değmez.. kutuplaşma oluşmuş bildiğin ortada.. yahuu, hepimiz orta bi amaç için burda toplanıyoruz.. herkes fikirlerini beyan ediyor, beğenen beğeniyor, beğenmeyen beğenmiyor.. hiç böyle olmamıştı daha önce..

misal ben, Neslihan ablayı çok severim,

ama biri çıksa dese, Neslihan abla da tırt bakıyor, sakın gitmeyin diye.. çok üzerinde durmam açıkçası.. daha iyi, gittiğimde sıra beklemem..

kaldı ki, hepimizin beğenip beğenmediği falcılar var..

ben de taynat Meryem'i hiç beğenmedim mesela.. fal diye oturduk saçmaladı gönderdi, şimdi burda onu beğenen arkadaşlar da var.. saygı duyarım onlara, ama benim için fiyaskoydu Meryem..

hani zehra abla konusunda da bu şekilde düşünebiliriz kızlar.. yani, hazal, 3dmax için zehra ablanın enerjisi tutmuştur.. üstelik yakın bir arkadaşım da gitti zehra ablaya geçen hafta, çocukta gayet memnun kaldığını söylüyor.. onla da tutmuş demek ki, ama bu demek değil ki, herkesle tutacak.. isteyen gitsin istemeyen gitmesin.. boş yere kalp kırmayalım kızlar.. boşverin.. yine fikirlerimizi beyan etmeye devam edelim.. saygı duyalım birbirimize..

şimdi ben Meryem'e ateş püskürsem burda elime ne geçicek.. hiçbir yorum yapmamayı seçiyorum.. bence gitmeyin bile demem, yine gidin, belki sizle enerjisi tutar, size iyi bakar.. belki bana baktığında aklı başka yerdeydi, canı sıkkındı, dalgındı vs. hani, çokta üzerinde durmuyorum açıkçası.. gizz beğeniyor mesela Meryem'i, ben beğenmedim.. ama gizz'e mesaj attım, teşekkür ettim tavsiyesi için mesela.. o da farklı bi perspektif kattı sonuçta.. en azından görmüş oldum, tecrübe etmiş oldum..

ama Neslihan abla konusunda da gizz de ben de aynı fikirdeyiz mesela.. yani bi falcı için değmez be kızlar.. kırmayın birbirinizi boşyere, boşverin..

son olarak, madem yazdım, zehra abla en az bir kere denenmesi gereken bir falcı bence de.. bence de en az bir kere gidin görün derim.. ama, gitmek istemezseniz de bir sürü falcı var yani Ankara'da.. hepimiz hemen hemen herkesi denedik burda artık.. hepimizin kafasına yatan belli isimler oluştu artık.. sen, ben, o zehra ablaya gider dertleşiriz.. bir başkası Neslihan ablaya gider dertleşir.. bir başkası ahsen der, bir başkası da Meryem'den başkasına güvenmem der.. yani, saygı duyalım.. fake hesap açıpta reklam yapanların söyledikleri hariç tabeee..

bi de süre muhabbetine çok takılmış..

benim ona giden arkadaşım burda üye bile değil, reklamını da yapamaz doğal olarak ama ona da 1 saat kadar bakmış.. bunu da ek bilgi olarak veriyim.. hani reklam yapanı kayırmıyor yani, burdan çıkan sonuç bu..

Ben memnun kalmadim evet on DKK falan baktı iki nokta atışı yaptı ve istediğim şeyleri söyledi ama daha tarihe üç ay var söylendiği gibi bi saat değil on dkk

süre hiç önemli değil sorulduğunda için söyledim gerçekten çok kısa baktı ben tanımam etmem haa önerirsiniz diye sorarsanız evet deneyebilirsiniz dediğim gibi iki nokta atışı vardı tarih çıkarsa süper çok hayran bıraktı diyemem ama iyiydi

ayy yok canım, sana ima etmemiştim ben onu.. :)) ben de katılıyorum sana, süre önemli değil, önemli olan o konuda söyledikleri ve tabii ki de çıkması..

5 dakika baksın, ama tuttursun yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…