Ankara'daki Falcılar

Minimum 1 saat bakiyor canim.
Sikintin fazlaysa 1,5 saate uzayabilir fal suren.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sevgili gizzzz zehra ablanın telefonu sende var sanırım rica etsem bana da özelden gönderebilirmisin

Çok teşekkür ederimhazal inşallah memnun kalırım da hemen paylaşırım sizlerle

burdan bi arkadaşımız msj atmıştı ama ben o msjı sildiğimden numarası şu an bende yok, hazal_88 belki bize verebilir numarayı

ZEHRA ABLADAN hiç memnun kalmadım, beni 4000 liraya birine yönlendirmeye çalıştı.

kızlar gitmeyin.

önce olur demişti sonra olmaz dedi fln..

zeynep var ona baktırın isteyenlere tel nosunun burdan atarım..

muhteşeşm bakıyor.

bi de pınar..

bi de didemm

yenere baktırmayın sakın aptala çeviriyo bi olucak bi olmıcak diyo..

fatoş a da baktırmayın o da hocaya yönlendiriyo..

neslihan da terapi gibi ona baktırabilirsiniz:))

cnm ben bugun gidicektim gitmeyim mi simdiii cok kararsız kaldım acilll pınar nasıl peki bide zeynep nerde

biz kalabalik gittigimiz icin ve Zehra abla seni tanidigi icin simdi yorumunu gorunce arayip sordum ne oluyor diye.
Senin hayat tarzini ve yaptiklarini onaylamadigi icin falina 10 dakika bakip birakmis.
Burada 3dmax ve ben ; surekli Zehra ablanin musteri sectigini ve herkese fal bakmadigini zaten yaziyoruz.

yok cnm ondan mı mı beni suzan anneye götürmüş:)))

dediğim gibi kızlar zehra abla da saolsun diğer falcılarda ben size sadece tavsiyelerimi veriorumm:))) bizi bu hallere düşürenler utansın)))

yok cnm ondan mı mı beni suzan anneye götürmüş:)))

dediğim gibi kızlar zehra abla da saolsun diğer falcılarda ben size sadece tavsiyelerimi veriorumm:))) bizi bu hallere düşürenler utansın)))

Suzan annen ile ayni sokakta buyudugunu soyledi? Senin onlarin elinde buyuyen kiz oldugunu duydum ben :)

Ayrica pazar sabahi saat 8'de arayipta hadi hadi hadi gidelim diyen senmissin :)

Zorla mi goturmus seni? Pazar sabahin korunde aramaya basladi diyor.. Cevap?

evet saolsun işte beni de götürdü.. şükranlarımı sunuyorum:) yalnız burdan özelimi paylaşmasanız sevinirim.

evet saolsun işte beni de götürdü.. şükranlarımı sunuyorum:) yalnız burdan özelimi paylaşmasanız sevinirim.

Ozelini yazmadim.
" hayat tarzini tasvip etmedigi " dedim. Burda ozel bir bilgi yok!

3dmax in yazisini okusun gidecek olanlar.
ZEHRA ABLAYA GİDECEK OLANLAR ; dikkat !! Diye basliyor.

Hakkinizda hayirlisi :)

kızlar ben artık forumdan cıkıyorum:)) bütün özel bilgilerimi paylaştılar..

allah hakkımızda hayırllısını versin..

pınar ve zeynep bi de didem son diceklerimde bunlar

öpüorum hepinizi:*

Bu ne kadar saçma bi yorum ya o kim ki başka birinin hayat tarzına karisabiliyo .,....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…