Ankara'daki Falcılar

Rica ederim canim :)
Evet, girisinde muzik calan numara :) bende az once mesaj attim, banada geri donus yapmadi. Uyuyor galiba :)
Evine mi gitceksin fal baktirmaya? :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
eger evinde bakıyorsa mecbur evine gidicem ama dsrdada bakıyorsa o zaman dısarda baktırırım :)

kızlar özelden zehranın numarasını yazarsanızz size nasıl olduğğnu söylerim :)) bu konudan çok iyi anlarım bugune kadar gittiklerimin içinde leyla en iyisiydi

Rica etsem bana da Zehra Hanımın telefonunu gönderebilir misiniz Özelden !!! Çok ihtiyacım var, biraz acillll...

Yerleri nerde nasıl ulaşabiliriz.bunlarda evde mi bakıyor.rica etsem biraz bilgi verebilirmisiniz?

Rica etsem bende leyla'nin telefonunu alabilir miyim ozelden?
Hakkinda biraz bilgi verebilir misiniz?

Teşekkür ederim Hazal hanım, Zehra hanımla görüştüm ama ev dışında bakmıyormuş.Bana Neslihan hanım ın telefonunu verebilir misiniz? Ona da iyi demiştiniz sanırım

Teşekkür ederim Hazal hanım, Zehra hanımla görüştüm ama ev dışında bakmıyormuş.Bana Neslihan hanım ın telefonunu verebilir misiniz? Ona da iyi demiştiniz sanırım

Rica ederim, ne demek :) Evet, sadece evinde bakiyor.
Neslihan hanim icin yorum yapmadim. Fakat gecende gittim onada fal baktirmaya. Neslihan Hanim'a su anda kefil olamiyorum cunku kendisini henuz onaylamis degilim. Dedikleri ciksin, o zaman burda yorumlarimi paylasacagim. Bence ilk etapta Zehra Hanim'a gidin, zaten cok memnun kalacaksiniz. Baskasina ihtiyaciniz olmayacak bile :)

Rica ederim, ne demek :) Evet, sadece evinde bakiyor.
Neslihan hanim icin yorum yapmadim. Fakat gecende gittim onada fal baktirmaya. Neslihan Hanim'a su anda kefil olamiyorum cunku kendisini henuz onaylamis degilim. Dedikleri ciksin, o zaman burda yorumlarimi paylasacagim. Bence ilk etapta Zehra Hanim'a gidin, zaten cok memnun kalacaksiniz. Baskasina ihtiyaciniz olmayacak bile :)

ben de zehra hanımın telefonunu ve adresini alabilir miyim bir de fiyatını niye özelden yazıyorsunuz ki fiyat yazmak yasak değil bildiğim kadarıyla...

kızlar ya evlere tek gitmeyin nolur :18:bir kaç kişi toplanıp grup şeklinde gidin veya o kişiyi bir cafeye bir yere çağırın.. hadi olmadı en son gittiğiniz yerin adresini-bilgisi mutlaka yakınınızda birine verin gitmeden

ben de zehra hanımın telefonunu ve adresini alabilir miyim bir de fiyatını niye özelden yazıyorsunuz ki fiyat yazmak yasak değil bildiğim kadarıyla...

Ozel bi sebepten dolayi yazmadimki ozel mesaj olarak. Oyle denk gelmis. Yoksa fiyat yazmanin yasak olmadigini bende biliyorum.

arkadaşlar zehra ablaya yarın gıdıyorum ve son kez fal defterini kapatıyorum gidenlere soruyorum net cevaplar alabilir miyim bide ne kadar süre bakıyor

arkadaşlar zehra ablaya yarın gıdıyorum ve son kez fal defterini kapatıyorum gidenlere soruyorum net cevaplar alabilir miyim bide ne kadar süre bakıyor

Minimum 1 saat bakiyor canim.
Sikintin fazlaysa 1,5 saate uzayabilir fal suren.

Merhaba ben de zehra hanıma fal baktırmak istiyorum bana da telefonunu gonderebilirseniz çok sevinirim Teşekkürler

Sevgili gizzzz zehra ablanın telefonu sende var sanırım rica etsem bana da özelden gönderebilirmisin

X