Ankara'daki Falcılar

bahçeli gül ve neslihan konusunda sana yerden göge kadar katılıyorum.. bişey bilmiyorlar ama begenenleri çok nedense,, enerji meselesi diyip geçiyorum.. diğerlerinden hiç duymadıklarım da var. ama ilerleyen zamanlarda sibel i denemek isterim.

arkadaslar yeni üyeyim zehra ablanın numarasını özelden mesaj atmıslar ama özel mesajımı göremiyorum bunun nedeni nedir acaba ?

sibel ve kader benim favorim bencede bir dene istersen bende isabetli noktalar olmuştu bende zehrayı merak ediyorum gidenlerden yorum bekliyorum evindemi bakıyormus acaba

Kızlar hala nur'u bulanınız yok değil mi? Artık son çare tüm fal kafelere gidip soracağım nur adında bi falcınız var mı diye emirgan cafe de en ufak bilgi vermiyo valla sinir oldum. Nur kayboldu resmen

Sahra yıldız dediğin yasemin mi eskiden turuncudaki sahra da yıldız diye bir falcı yok diye biliyorum ama.bir de su perisi kader yenimahalledeki mi

Kızlar hala nur'u bulanınız yok değil mi? Artık son çare tüm fal kafelere gidip soracağım nur adında bi falcınız var mı diye emirgan cafe de en ufak bilgi vermiyo valla sinir oldum. Nur kayboldu resmen
benimde daha önce baktırdıgım bir falcıydı yaklasık 2 ay önce emirganda baktırmıstım agustos ayının sonuyla ılgılı bir gelişme olucagını soylemıstı beklemedeyim şuan waffless seninle ilgili gelecekle alakalı tutturdugu şeyler oldumu özel olmazsa paylasabilir misin bende merak ettim dogrusu bu kadar ısrarla aradıgına göre enerjim tuttu sanırım

Sahra yıldız dediğin yasemin mi eskiden turuncudaki sahra da yıldız diye bir falcı yok diye biliyorum ama.bir de su perisi kader yenimahalledeki mi

evet yasemin cnm simdi sahra die kızılayda bir yerde bakıyor eskiden turuncudaydı evet su perisi kaderde yenimahalledeki .

Bu arada bahçelideki kadriye dediğiniz hangi cafede
bir arkadasımın tavsiyesi ile gitmiştim 7 caddedeki batigin ordan giriyosunuz 200 metre ilerde bir cafe ama cafe gibi deil fal cafe tarzı bi yer kücük bi yer kime sorsan gösteririr bence iyidir bi dene istersen ama yinede sen bilirsin cnm :)

Çok teşekkür ederim ramazandan sonra düşünüyorum. İnternetten ararştırdığımda ebruli cafe denmiş sonra çiğ köfteciye dönmüş aynı yer mi birde ne falına ve kaça bakıyor. Su perisi sadece suya mı bakıyor yoksa kahve filan var mı onun fiyatı nedir söyleyebilirmisin

ben artık baktırmıyorum cnm ama senin sorularını cevaplayım evet eskıden cifkoftecıymıs simdi ebruli cafe olabılır telefonunu al randevuyla git kahve yada tarot bakıo ben 40 lira vermiştim tarota tarot baktırmıstım su perisi kader hanım kahve 30 su + tarot 50 ye bakıyo o cok yogun oluyo cnm randevu bulmak zor oluyor. kader hanımın sankı kadrıye hanıma göre daha fazla musterısı olabılır gbı geldı bana takdır senın hangısını ıstıyorsan ona baktır

Çok teşekkür ederim verdiğin cevaplar için umarım benim de fal baktırmayacağım günler gelir.

bende çok falcıya gitti hepsi fiyasko sayılır leyla var kendi yerinde bakan iyidir

Leyla eskiden silan kafede olup sonra hosderede ofis acan leyla ise yilllaaaaarr oncesinden bilirim. 6 7 sene once dehset iyiydi anda ve gecmiste. Lakin o zaman bana soyledikleri gelecek icin tutmadi. Yillar sonra yine gittim yine tutmadi. Eskiden ands iyiydi ama 3 4 sene once eski performansini gorememistim simdi nasil bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…