Ankara'daki Falcılar

canım eylül kötü de görse söyler öle bi bayan değil, ben neslihan ablayı seviyorum, bana dedikleri çıkıyor hep söylüyorum zaten burda; sonra mustafa abivar küre oldu kafenin adı onunda dedikleri çıkıyor %80-90 tutturuyolar, tabi olmayan şeylerde var ama ben memnunum onlardan

Teşekkür ederim. Neslihana bende gittim. Pozitif bir bayan ama insanların tipi burcuna göre yorum yapıyor. Hoşlandığın insanın burcunu soruyor ona göre yorumluyor. O kadarını herkes yapar bana dediği elle tutulur hiç bir şey olmadı.mustafa da eylül cafedekiyse o da çok zeki aynen senin tipin ruh haline göre konuşuyor.daha öncede yazdım sahradaki yasemin ben söylemeden adsmın burcunu işini ismini filan bildi. Hislerin kuvvetli olması ayrı birşey hoş onunda dediği hiç bir şey olmadı belki beni tanıdığı için olmıyor ön yargılı bakıyor. Ben böyle hisleri kuvvetli beni tanımyan birini arıyorum . Ama bulamıycam sanırım.

Bu arada zehra hanımın evine giden var mı dışarda bakmıyor mu eve gitmek bana çok sıcak gelmiyor.

tatlım, yasemin dedikleri inan mustafanın ve neslihan ablanın dediği kadar çıkmadı
tmm geçmişte nokta atışları oluyo
amamustafanın da neslihan nında bende öyle dedikleri nokta atışlarıda var gelecek için, ben okuyorum da hala iş için eski patronumla görüşmeye gidicektim yardımcı olmuycak dedi hatta seni çok seviyo yardımcı olamıycağı için üzülcek falan baya ayrıntılı söyledi ve aynene dediği gibi gerçekleşti burcunu adını vs bilmeden
enerji meselesi demekki

Doğru diyosun belki de öyle enerji meselesi. Zehra hanımı gittin mi

Doğru diyosun belki de öyle enerji meselesi. Zehra hanımı gittin mi

bi de falcıya gidince böle direk bütün alıcıları ona yönlndirmek gerekiyo heralde, böyle zamanlarda daha olumlu sonuçlar alıyorum ben, aklımda bi sürü bişey olunca dediklerinide unutoyorum
zehraya gitmedim tatlım

Kızlar, şu son dönemde sürekli falcıya gittim ve fal bakıp %100e varan oranlarda tutturabilen biri olarak analizimi söyleyeyim;

1- Neslihan' a 3 senedir giderim neredeyse, Neslihan candır, canandır, birtanedir. Bana söylediği her şey çıktı her zaman. AMA EN ÖNEMLİ SEBEBİ NESLİHAN IN DEDİKLERİ ÇIKAR MI DİYE ASLA TEREDDÜT ETMEDİM, ONA GÜVENDİM. ÇOK GÜVENİRİM VE DEDİKLERİ ÇIKAR, İNANDIĞINIZ SÜRECE.

2- Zehra Abla 1 haftadır tanıdığım, ama sanki yıllardır tanıdığım artık kadrolu danışmanım, yaşam koçum. Neslihan ile Zehra ablayı asla kıyaslamayın, çünkü Neslihan'ın tarot u ve katinası, Zehra ablanın ise kahve ve su falı harikadır. Kulvarları farklı. İkisi de vazgeçilemeyecek kadar muhteşemdir. ANCAAAAKKKKK: ZEHRA ABLAYA GİDECEK OLANLAR, AMAN DİKKAT; TARZI FARKLIDIR, HERKESE FAL BAKMAZ, EYVALLAHI YOKTUR. ZEHRA ABLANIN NUMARASINI VERDİĞİM ARKADAŞLAR SİZE GÜVENDİĞİM VE KEFİL OLABİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN NUMARASINI PAYLAŞTIM, LÜTFEN İNANAN VE GERÇEKTEN GEREK NESLİHAN A GEREK ZEHRA ABLAYA HİSLERİNE GÜVENECEKSE, ARKASINDAN LAF ETMEYECEKSE BUNLARA İNANDIĞINIZ KİŞİLERİ YÖNLENDİRİN.

3- Nihal abla da iyidir. Muhteşemdir diyemem kendisi de kusura bakmasın ama iskambil falı çok iyidir. Denemeye değer!!! Enerjisi çok iyidir. Kurşunundan çok memnun kalmıştım. Çok severim kendisini, ama fal ücretleri çok yüksek. Bu nedenle nadiren gitmeyi tercih ederim.

4- Sahra kafedeki Yasemin e enerjimizin tutacağına inanarak gittim ve nitekim dedikleri çıkmaya başladı. Zehra Abla ve Neslihan'ın verdiği zamanların hemen hemen aynısını verdi. Vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı.

5- Evim cafe Gülcan Abla, denenmeli!!!

6- Bu 5 tercih arasında vazgeçilmezlerim ZEHRA ABLA ve NESLİHAN; İKİSİNE DE KEFİLİM. AMA DEDİĞİM GİBİ NESLİHAN VE ZEHRA ABLAYI KARIŞTIRMAYIN. ZEHRA ABLANIN SU VE KAHVE FALI MUHTEŞEM. AMA AŞKLA İLGİLİ BİR ŞEY MERAK EDİYORSANIZ KESİNLİKLE NESLİHAN'IN KATİNASI VE TAROTU. HEPSİNE TOPLAMDA HARCAYACAĞINIZ PARA TOPLAMDA 95 TL NESLİHAN'A TAROT DA BAKTIRIRSANIZ 110 LİRA Kİ BU PINAR IN İSKAMBİLİNE DENK. YANİ MADEM PARA HARCAYACAKSINIZ NESLİHAN VE ZEHRA ABLA YA GİDİN, PARANIZ BOŞA GİTMESİN.

7- EN ÖNEMLİSİ; YER GÖK DUA ÜZERİNE KIZLAR. BEN DAİMİ FALCILARIMI BULDUM. ARTIK BURADA İŞİM BİTTİ. HEPİNİZE SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARILAR MUTLU AŞKLAR DİLİYORUM.

NESLİHAN İLE ZEHRA ABLADAN ŞAŞMAYIN, DUA ETMEYİ DE UNUTMAYIN, SADECE YA ALLAH CELLE CELALÜHÜ BİLE OKUSANIZ ALLAH YOLUNUZU ÖYLE BİR AÇIYOR Kİ...

HERKESE MUTLULUKLAR...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Birisi özel mesajla Ankara'da Zehra diye bir falcı var telefonda bakıyor ona kefilim dedi.bana bahsedilen Zehra ile sizin bahsettiniz Zehra aynımı merak ettim dogrusu

Birisi özel mesajla Ankara'da Zehra diye bir falcı var telefonda bakıyor ona kefilim dedi.bana bahsedilen Zehra ile sizin bahsettiniz Zehra aynımı merak ettim dogrusu

Evet muhtemelen aynı zehra dır

Neslihana gittim. pozitif bir bayan. geçmişi ve anı çok iyi bildi.gelecekle ilgili dedikleride insalah çıkarr

Kizlar kum saati'ndeki Fatos ablaya fal baktiraniniz oldu mu? Olduysa yorumlarinizi alabilir miyim?

arkadaslar foruma yeni üyeyim bende sizler gibi ankarada bir çok falcıya gittim yorumlarımı sizle paylasmak icin üye oldum
BAHCELİ GÜL : tamamen sallamasyon sakın gitmeyin verdiginiz para bosuna gider ben böyle bir bayan görmedim size fal bakarken ful cevredeki insanlarla konusuyor hiç önemsemiyor.
sahra yıldız : geçmişi cok ıyı bilir anıda cok iyi bilir bana turuncuda baktıgı ilk falda gelecekle ilgili söyledigi çıkmıstır birebir bunu soyleyım 2 kez baktırdım suan beklmedeyım.
ahsen : tam bir fiyasko bana baktıgı fal patladı
taynat MERYEM : gercekcıdir dogruları söyler ama bana söyledikleri için biraz zaman var
su perisi KADER : arkadaslar ılk defa bu kadar randevusu dolu olan bir falcı gördüm kader abla gercekten bilir iyidirde cok iyi bir şekilde enerjimin tuttugu nadir falcılardandır siddetle tavsiye ederim
NESLİHAN : NESLİHAN BENCE SALLAMASYON ARKADASLAR BANA HİC BİR ZAMAN TUTARLİ GELMEMİŞTİR TAVSİYE ETMEM
bahçeli kadriye : anı ve gecmısı cok ıyı bılır eski erkek arkadasımın ismini birebir söyledi uzun bakmaz kısa bakar ama ıyıdır tavsiye ederim iyi bilir .
kibele SİBEL : bir arkadasımın tavsiyesi uzerine gttim bence mükemmel belkide enerjim uydu ama bildikleri seyler baya çoktu yeni baktırdım gelecek ıcın dedıklerı mantıklı şiddetle tavsiye ederim
taynat evlenmiş gelmiş esmer genc bir bayana baktırdım o da cok ıyı ısmını unuttum ama oda zaman konusunda tutarlı oldugu ıcın tavsiye uzerıne baktırdım ıyıdır ama denenebılır
BENİM FAVORİM :sibel kader ve kadriyedir arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…