Ankara'daki Falcılar

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Yasemin'in dediği çıktı benden herkese bir kahve :)))))))))))))))))))))))) Perşembe günü işinle alakalı haber alacaksın dedi, az önce haberi geldi kızlaaaaaarrrrrrrr, barışmanın vadesi daha gelmedi, daha onun zamanı var :))))))))))))))))))))))))))))))

Not: Sahra Cafe deki Yasemin :))))))))))))))))

şaşırdım, ama çok çok sevindim canıımm.. inşallah gönül ilişkini de tuttururr.

şaşırdım, ama çok çok sevindim canıımm.. inşallah gönül ilişkini de tuttururr.

İnş. Canııımmmm daha iyileri sizlerin olsun. Yasmin sadece zamanı tam tutturamadı ama umarım gönül ilişkimi de tutturur, tabi hakkımda hayırlıysa )))) ama çok iddialı konuşup kaderinde başkası yok olsa vericektim seni ona ama yok dedi, gülcan da aynı şeyi söylemişti. Bir de mesela ben senaryo yazıyorum, yazdığım senaryonun konusunu hiç bilmezken bir Neslihan bir de Yasemin bildi. Ama şuna aşırı inanıyorum; şimdi mesela Yasemin işle ilgili şu şu olacak dedi. Ben de olacak olacak diye düşünmeye başladım ve bir hafta gecikmeli de olsa hayatıma söylediği şeyi çektim. Bu açıdan falcılar pozitif düşünmeyi sağlıyor :))))))) yoksa geleceği Allah istemediği sürece kimse bilemez, ama Kadriye bana bir hukukçu ile nişanlanacak ama sakın nişanlanmasın hayatı kayar dedi de ben bunu unutup nasıl nişanlandım da gerçekten hayatım kaydı bilmiyorum. Burada mesela Kadriye bildi, ama ben aklımı kullanıp bunu hatırlamadım ya da Allah unutturdu ve yaşadım. Yani fal da çözüm değil, Yasemin bana tuttururken mesela diğerlerine neden bilemiyor? Bunları ve hakkındaki olumsuz şeyleri okuyunca şüphe ediyorum ama hayırlısı ne ise o olsun diyorum tabi.

Not: Zehra Abla'ya fal baktırdıktan sonra Neslihan hariç artık fal baktırmak gelmiyor içimden. Merakım bitti gitti. İnanılmaz bir huzur ve tevekkül etme durumu var içimde. Hayırlısı, ölcem mi yoksa nedir :))))))))) yazmaya son vermezsem birazdan falı bırakın dua edin moduna geçeceğim nokta :))))))

demek reklammış ha? pess !!! kimse de gitmesin böyle açgözlülere..

bu arada kızlar bir zamanlar eylül vardı bilen bilir..o şimdi dönmüş, dilça cafede başlamış..meraklılarına duyurulur

bu bizim başka ile taşınan eylül mü? ykm'nin arka tarafında ofisi vardı???

Arkadaşlar buraya yeni üye oldum ama uzun zamandır yazdığınız yorumları okuyorum ankarada bütün falcıları denedim kısaca yazayım fikir olur mihriye ve Fikriye baktığım ani bildiler fakat biri dönecek biri dönmicek dedi donmedi:) ebru alev ben böyle itici bi kadın görmedim 100 lira aldı beş cümle kurmadi sonuç sıfır Rukiye ani süper bildi ilk verdiği tarih aynı gün çıktı fakat sonrası çıkmadı Nihal abla fena değildi tarih beklemedeyim deniz erin tam bi fiyasko sakin gitmeyin Meryem ani süper bildi tarihe daha var mustafa daha önceki falı günü gününe çıktı sonrası kötüydü ama hepsi dönecek dedi 8 ay oldu ((((((

Eylülü bende çok meraak ediyorum doğrusu.burda yorumlarını okumuştum daha önceden tel görüp aramıştım ama açmamıştı. Bende gitmek istiyorum giden varsa biraz bilgi verebilir mi ? Birde cafenin tel var mı

Arkadaslar herkese selamlar, bu Zehra abla kimdir, Nerde ve ne kadara bakiyor, Telefonda bakiyor mu, biraz bilgi verir misiniz, bi de numarasini ozelden yazabilir misiniz?

Kızlar eylülle ilgili bilgi verecek kimse yok mu? Lütfen giden varmı çıkıyo mu yardımmmmmm

Kızlar eylülle ilgili bilgi verecek kimse yok mu? Lütfen giden varmı çıkıyo mu yardımmmmmm

ben 1 sene önce gitmiştim, %50 dediği şeyler çıktı ama asıl beklediğimiz bişey çıkmadı, bazıları da 6 ay sonra falan gerçekleşti dediği verdiği zaman da değil de; geçmişle iligli baya nokta atışları var karakter tahlili falan iyi yapmıştı, ama ücreti 50 idi o zaman kahve tarot bakardı
şimdi ne bilmiyorum, gidenler kesin olur, reklamı yapıldı prencess de zaten onun 1 numaralı fanı hatta ben gitiğimde, prencessin eylül oldu iddeası bile yapıldı, eğer hala bu fiyatlara bakıyosa bence gitme parana yazık

Arkadaslar herkese selamlar, bu Zehra abla kimdir, Nerde ve ne kadara bakiyor, Telefonda bakiyor mu, biraz bilgi verir misiniz, bi de numarasini ozelden yazabilir misiniz?

3dmax arkadaşımız gitmişti, memnun 30 tl kahve, 50 tl suya bakıyomuş evinde, numarasını isterseniz özelden yazarım, ama ben daha denemedim, birazdaha giden olsun öyle deniycem giderseniz yorumlarınızı esirgemeyin

Kızlar Zehra ablanın numarasini özelden yazarmisniz

Giizzz çok teşekkür ederim verdiğin cevap için. Para çok önemli değil hep söylüyorum çıkan birini bulsam ne kadar isterse vericem. Daha önce de yazdım ben nisana filan da gittim bir sürü para verdim foosss. Ben öyle çok uzun vade de bir şey de istemiyorum önümüzdeki 2-3 ayı bilse birde biri var onunla ilgili doğru tahminlef yapsa yeter.senin önericeğin biri var mı eylülü yine de denemeyi düşünüyorum paranın gitmesi umrumda değil boşyere umut vermesin yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…