Ankara'daki Falcılar

Kizlar bende bugun Zehra ablaya su fali baktirdim. Sahaneydi :) Ozel oldugu icin detay vermiyorum ama muhtesem bir bakim yapti :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bende bugun Zehra ablaya su fali baktirdim. Sahaneydi :) Ozel oldugu icin detay vermiyorum ama muhtesem bir bakim yapti :)

Zehra Abla gerçekten muhteşem. En kısa zamanda su falı için yine gideceğim.

Bir de selanik 1. Caddede 33/10 da fatoş ablayı bi deneyin bence. Bana tarihleri günü gününe tutturmuşluğu vardır. En son falımda sorunlar yaşayacağımı, üzerimdeki ağırlıkların ilişkimi olumsuz etkileyeceğini vs bilmişti teeee kaç ay öncesinden. En kısa zamanda fatoş ablaya da su falı için gideceğim.

hazalcımm ilk olarak özel mesajın geldii cok tesekur ederım zaman ayırıp yolladıgın için peki bu zehra hanım evindemi yoksa cafedemi bakıyor acaba?

hazalcımm ilk olarak özel mesajın geldii cok tesekur ederım zaman ayırıp yolladıgın için peki bu zehra hanım evindemi yoksa cafedemi bakıyor acaba?

Rica ederim :)
Evinde bakiyor canim. Biz pazar gunu forumdan kizlarla toplanip gittik hatta :) Bende bugun su falina gittim. Evine gitmek istersen ozelden adresini yazabilirim :)

Inşallah canım yaa çok istediğim bisey:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Alıntı cemriis kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Genel anlamda güzeldi nokta atışları çok acaip ti tarih verdi bakalim

geçmişimi yaksa geleceğimi söylüyor

Rica ederim :)
Evinde bakiyor canim. Biz pazar gunu forumdan kizlarla toplanip gittik hatta :) Bende bugun su falina gittim. Evine gitmek istersen ozelden adresini yazabilirim :)

sana zahmet bana bi özelden adresini yazabilir misin birde su falınımı yoksa kahve falınımı tavsiye edersin özelden fiyatıda yazabılır mısın :)

lütfen banada özelden zehra hanımın numarasını yazarmısınız.
kahve mi su falımı hangisi daha detaylı. fiyatlarınıda belirtirmisiniz

sana zahmet bana bi özelden adresini yazabilir misin birde su falınımı yoksa kahve falınımı tavsiye edersin özelden fiyatıda yazabılır mısın :)

hazalcım cok tesekur ederım sabah aradım ama acan yok bana 2 farklı numara gelmıs gırısınde muzık calan numara dogru olan dımı :) özel mesaj hakkım yok o yuzden burdan yazıyorum :KK52:

hazalcım cok tesekur ederım sabah aradım ama acan yok bana 2 farklı numara gelmıs gırısınde muzık calan numara dogru olan dımı :) özel mesaj hakkım yok o yuzden burdan yazıyorum :KK52:

Rica ederim canim :)
Evet, girisinde muzik calan numara :) bende az once mesaj attim, banada geri donus yapmadi. Uyuyor galiba :)
Evine mi gitceksin fal baktirmaya? :)

X