Ankara'daki Falcılar

mrb kızlar 2 hafta önce falan kızılay karanfil sokakta 6his fal merkezi diye bi yere gittik arkadsımla yolda tanıtım yapan bi cocuk yonlendirdi fal 10 tl biz 7.5 olsun dedik tamam dediler biraz bekledik kahveleri güzeldi :))) sonra ilk beni aldılar sarısın yuzu cil dolu bı kadın fal bakmaya baslamasıyla falıbn bitmesi bir oldu 3te kart cek 10 lira olsun daha kapsamlı bakim dedi tmm dedim hic abartmıyorum sadece 2dk baktı hic birseyde tuturamadı resmen kazıklandım kadın bildigin dalga gecti klasık yolun var falan dedi sakın gıtmeyın insanları kandırıyorlar butun falcıları öyleydı memnun cıkanı görmedim sizleri uyarmak istedim sevgiler...

arkadaşlar merhaba,
burada sözü geçen yada geçmeyen ankaradaki bütün falcılara gittim.yaklaşık 1 yıldır fal baktırmıyorum inancım kalmadığı için ve söylenenlerin 1 kelimesi bile tutmadı.boşuna paranızı savurmayın ve umutlanmayın isterim.

Aynen, maddiyati gectim zaten manevi olarak da tukeniyoruz, hic gerek yok.

Arkadaşlar Ankara da falcı Rahime yi tanıyan var mı lütfen telefonunu kaybettim ona bir türlü ulaşamıyorum...

Kızlar sudedeki neslihana online fal baktıran oldu mu?kızılaya inmeye üşeniyorum da artık fenalık geldi iyiyse direk netten baktırayım.

Bu arada 3-4 gün önce palmiye cafeye gittik arkadaşımla 40tlye baktı beni bilemedi ama arkadaşımı bilmiş haberiniz olsun.Şu gelecek merakı yüzünden falcılara dökmediğim para kalmadı illalah ettim ama baktırmadan da duramıyorum.Terapi gibi oluyor,ümitlerin ömrünü uzatıyor yoksa kendi kafamda kurmaktan kafayı yicem yani.

hic denemedim cnm yaw bilmiyorum ben hep yuz yuze baktirdim

Merhaba hanımlar. :) sırf bu konu için üye oldum desem yeridir.

Eylül Cafe'nin üzerinde Redro Cafe diye bir yerde Efsun'a fal baktırdım da biraz tuhaf geldi bana bu bayan hakkında bilgisi olan var mıdır? Aynı binada 3. Göz Cafe de var.

Ve en önemli sorum yaklaşık 1-1.5 yıl önce Kupa As diye bir cafede Medine adında bir bayana fal baktırmıştım o an inanmadım hiçbir dediğine ama resmen tutturmuş. Bu bayanın nerede olduğunu bilen birileri var mıdır?

iyi günler hanımlar :)

ben yeni üye oldum buraya ama uzun zamandır takip ederim. bu dikmen yasemin hanımın numarasını adresini söyleyebilir misiniz?? ben çok merak ediyorum onu, ben de ankara da birçok falcıya gittim, hepsi olumlu konuşup gönderdi. hatta 4 ayrı falcı birebir aynı şeyi söylediler. şaşırdım, sonra nur ablaya gittim. herkese olumsuz konuşuyormuş diye merak ettim. o olmaz dedi. :)

son olarak dikmen yasemin'e gidip, jübilemi yapmayı düşünüyorum. lütfen numarası olan arkadaşlar gönderebilirler mi? :))

Amanin kimdir bu Medine?

Ben de fal icin uye olmustum

baktırdım baktırdımmm bakalım söyledikleri çıkarsa yazarım

e paraya ihtiyacı var tabi ortalarda bu sıralar ama halen nasıl gidiyorsunuz inanamıyorum tamamen atmasyon başka bir şey değil çok biliyormuş gibi bir de fiyatı yüksek yazık gerçekten yazık

e paraya ihtiyacı var tabi ortalarda bu sıralar ama halen nasıl gidiyorsunuz inanamıyorum tamamen atmasyon başka bir şey değil çok biliyormuş gibi bir de fiyatı yüksek yazık gerçekten yazık

hakikaten kızlar yaa, ben gitmedim gitmeyi de düşünmem çünkü burda 1 milyon kez yazıldı çizildi, bu kadının söyledikleri çıkmıyoooor..

hakikaten kızlar yaa, ben gitmedim gitmeyi de düşünmem çünkü burda 1 milyon kez yazıldı çizildi, bu kadının söyledikleri çıkmıyoooor..

ve burda yazılanları da kesinlikle okuyorlar şikayet etmek için randevu alacagımızı yazmıstık bir türlü gidemedik ne hikmetse ! ama görüyorum ki giden gidiyor

Dikmendeki yasemin birinin dusuncelerini ayni onun cumleleri ile aktarma konusunda cok basarili. Bana cok uzun bakmisti yarisi alakasiz seylerdi sonra direk sordum sadece biri var ne yapicak onu merak ediyorum dedim yogunlasti ve onun cumleleri ile uzun uzun konustu. Ama bi daha ulasamadim teline. Tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…