Ankara'daki Falcılar

xlilax, teşekkür ederiim mesajını geç gördüm biraz. :))

ama ben henüz mesaj yazamıyorum. Nisan nerde ve kaça bakıyor? onu da söyleyebilir misin?

Benim de tek baktırmadığım bir Dikmendeki Yasemin kaldı galiba. Numarasını paylaşır mısınız. Tabi tavsiye ediyorsanız kızlar

Mrh kızlar, uzun süredir buraya yazmıyorum. Zira çok kötü zamanlar geçiriyorum.bunda falcıların payı da çok fazla. Önceden de paylaşmıştım ankara da gitmediğim falcı kalmadı diyebilirim. En son da burdan sizlere nisanı sormuştum. Nisana da gittim hayatımda böyle bir saçmalık daha görmediğimi söylemeliyim. Verdiğim paraya mı yanıyım aptallığıma mı bir tek kelime bile anlamadın ve çıkan da hiç bir şey olmadı.inanın eşin dostun baktığı fallar bile daha iyiydi. Gitmeyi düşünenlere duyurulur. Diğer falcılara gelince taynat meryem,bahçeli süheyla, rukiye, neslihan, mustafa, dejavu gül ve aklıma adı gelmiyen niceleri. En çok parayı da turuncu cafe fakcılarına verdim.son 6-7 ayda falcılara 3-4 bin tl yakın para verdim. Turuncu da cengizden berrine, sibelden pembegüle en çok da yasemine gittim.zira yasemin kafamdaki adamın tipini işini vs bilmişti ve bende bunları biliyosa geleceği de tahmin edebilir diye düşünerek ona inandım ve hayatımın hatasını yaptım. Hiç olmuycsk birine aylardır sen bu adamla evleneceksin seni çok seviyo inan bana diye yeminler etti.bende haliyle beklentiye girdim ve inandım. sonuç fiyasko adam bana beni sevmediğini, görmek istemediğini, onu bir daha aramamı söyledi. Aynı durum arkadaşımın başına da geldi kızın sevdiği biri vardı ilişkileri bitmişti ama kız bekliyodu. Yasemin ona da adamın ona geri döneceğini agustos da nişanlanacaklarını söyledi garibim de inandı ve beklemeye başladı.sonuç adam 2 hafta evvel nişanlandı ve ağustos da başka biriyle evleniyor.beraber yeniden turuncuya gittik yasemine bakalım bu olanları bilecekmi diye ordan ayrılmış.kendimizi bunlara inanıp şartlandırmasak belki de çoktan unutup önümüze bakacaktık. Ne olur bunlara inanıp hayatınızı şekillendirmeyin.

Sonuç ne oldu canım. Ne geçti eline şimdiye kadar ne öğrenebildin bir düşün. İnsanın en iyi yardımcısı yine kendisi.aciz kullardan bişey beklemeyelim. Fala karşı değilim arada terapi niyetine gidilmeli ama ne olur benim halime düşmeyin.7 ay evvel unutmaya çalışmam gereken adamı onların yüzünden unutamadım.

Bende bir dikmendeki yasemine gitmedim ev beni biraz korkutuyor.bir de geçmişi taradığımda çıkmayan çok arkadaş var.hatta biri yazmıştı bu adamla evleneceksin düğünün de kokteyl olacak demiş adam başka biriyle evlenmiş.böyle çok örnek vardı haberiniz olsun.benim en güvendiğim turuncu yasemindi ama malasef oda fos çıktı.(((

canm bende genl olarak cikiyo fallari
nokta atislari faln cikmayanlarda oldu ama 10 sey dediyse 1-2 si cikmadi oldu mesela
memnun kalmayan arkadaslarda var sen bilirsin nasil istersen

Sağol tatlım en son neslihana gidip bu fal baktırma işininuzun bir müddet bırakmayı düşünüyorum hiçbirinin dedikleri çıkmmıyor neslihan yine iyi bilmiş

Evinde mi bakıyor peki? Dikmenin neresinde tam olarak? Kızlar yok mu numarası olan?

yasemin öylee ya benimkinin oturdugu yerine okudugu bölüme kadar bilmişti arkdasıma hoslandıgı herifin ismini söyledi ama sonuç tırttttt
heleee cengizzz fiyasko gül vardı ordan bi kaç kıza sormuştum biliyomu diyee hemde herşeyi demişlerdi ama bende yine tırttttt
Kaan vardı ehlikeyfte başlarda soyumu sopumu biliyodu inanamıyodum yani sonra arkdaş olduk diyemi oldu noldu bilmiyorum hiç bilemedi

Son düzenleme:
kahve falına bakabilen var mı:)))

Şekerim, ben bakabiliyorum, az çok katina ve tarotdan da anlarım. Adı geçen falcılarla aynı şeyleri söylemişliğim çoktur arkadaşlarıma. Çoğunlukla çıkar fallarım ))) Yalnız çok pis bi huyum var, fal bakana bakarım Cidden falcılara para vereceğimize bir klüp kurup bence birbirimize bakalım. Yalnız dediğim gibi fal bakana fal bakarım. Yoksa üzgünüm...

Bu arada evim cafe Sibel'i denemenizi öneririm...

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, bir çok falcıya gittim ama bir tek evim cafeyi denemedim.aslında falcıya gitmeyi hiç istemiyorum ama çokkkk bunaldım. Kendimi fazla kaptırmadan bir de orda baktırmak istiyorum.kısa vadeyi tutturan önerebileceğiniz biri var mı.

Kuzu bence evim cafe de Sibel i denemelisin. Vazgeçemeyeceksin. Nilgün de iyidir 1 kere baktırdım, memnun kalmıştım. Gülcan ve sarışın kadına sakın gitme. Evim cafede bir de gizem kumral uzun saçlı gözlüklü iyidir. Ama bence Sibel i dene kesinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…