Ankara'daki Falcılar

Çok teşekkür ederim.sibele bir gidiyim o zaman yorumlarımı yazarım.sibele başka giden varsa yorumlarınızı alabilirmiyim

Ben evimdeki sibele gecen yaz gitmiştim fena değildi ama tarihler cikmadi gizem de ayni şekilde...

ben gene evim cafedeki didem e gittim, arıcak demişti aradı bu 2 hafta içinde tekrar arıcak dedi, bakalım çıkarsa yazarım

ben gene evim cafedeki didem e gittim, arıcak demişti aradı bu 2 hafta içinde tekrar arıcak dedi, bakalım çıkarsa yazarım

canım, Didem'in ya da cafe'nin numarası var mı sende?? ben ona diye gitmiştim geçen haftalarda.. gelmemişti izinliymiş sanırım.. Kudret'ti sanırım adı, emin değilim ona baktırmıştım emri vaki bi şekilde.. asıl Didem'i merak ediyorum ben ama..

bu arada, bu kudret hanım hakkında fikri olan var mı? ya da giden diyim?

hatta tarifini de vereyim, kısa saçlı, böyle yavaş konuşan orta yaşlı bi kadın. çokta kötü değildi geçmişle ve şuanla ilgili söyledikleri.

Son düzenleme:

Canım ben Evim kafede Kudret diye birini bilmiyorum Kıymet olmasın? Tarifin ona uyuyor çünkü. Ben ona iki defa gittim. Şöyle söyleyeyim durum tespiti gayet iyi ilk oturduğunda öyle derin bakıyor ki içini okuyor gibi biraz tedirgin oldum açıkçası. Bir de ilk gidince isimden karakter analizi yapıyor sıkıldım biraz. Yalnız bana söylediklerinin hiçbiri çıkmadı. Belki de enerjimiz uyuşmadı bilemiyorum.

Tatlım Didem dediğn kumrak genç bi kız mı? Eğer oysa ben ona geçen yı bu zamanlar kahve-tarot baktırmıştım çok kesin konuşmuştu hatta çııkmazsa ben burdayım demişti ama ççıkmadı hiçbiri :/

Kızlar mrh, turuncu cafedeki pembegüle gideniniz var mı?Turuncu cafeyi aradım yasemin geldi mi diye onlarda yasemin hanım yok ablası pembegül var dediler. Yaseminin ablasıymış bir kere baktırmıştım ama hatırlamıyorum.çıksaydı aklımda kalırdı ama hiç gideniniz oldu mu

Kesinlikle katılıyorm daha dideme yeni gittim ne verdiği tarihler ne de söyledikleri çıkmadı bu zmna kdr verdiği tarihler içinde paranıza yazık.Hiçç önermiyorum

Nur'un ayrılmasına çok üzüldüm, benim için baya önemli bi falcıydı. Nereye gittiğini bilen ya da telefon numarası olan varsa ve bana yazarsa çok sevinirimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…