Ankara'daki Falcılar

gercekten herkese dedikleri cikan kimse yok. Neslihan'a gitmedim, onu tenzih ederek konusuyorum, lakin begenenleri var, gercekten hicbir hissiyati olmayan berbat bir falci oldugunu sanmam.

Rukiye bence kendini bozmadan once super bir falciymis, her dedigi cikiyormus. Gercekten kendine yazik etti, ya parayla baka baka yetenegini kaybetti ya da sallamiyor, bilemiyorum ama bence yazik etti.

Ortakoy Yildiz a 2 yil once gittigimde her dedigi cikti, her dedigi. Evleneceksin demisti, yani onun disindaki her sey :21: Sonra gittiklerimde salladi, cok kotuydu.

ben memnunum rukiye hanım'dan şuana kadar bir sıkıntı görmedim

iyi biriside

benimde gitmediğim falcı kalmadım ama şöyle birşey var falcı'dan elektirik almak'da çok önemli sıcak kanlı vs olacak ben rukiye hanımda bu saydıklarımı görebiliyorum

tabi her falcı bir olmayabilir benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir başkasının beğenmediğini ben beğenmeyebilirim

5 parmağın 5 bir değildir unutmayalım bunu:KK20:

:KK17:
ben memnunum rukiye hanım'dan şuana kadar bir sıkıntı görmedim

iyi biriside

benimde gitmediğim falcı kalmadım ama şöyle birşey var falcı'dan elektirik almak'da çok önemli sıcak kanlı vs olacak ben rukiye hanımda bu saydıklarımı görebiliyorum

tabi her falcı bir olmayabilir benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir başkasının beğenmediğini ben beğenmeyebilirim

5 parmağın 5 bir değildir unutmayalım bunu:KK20:

Benim gorusume gore, Rukiye gercekten hisleri yuksek, siradisi bir insanDI, artik salliyor. Herkese 2 ay icinde teklif var diyor, dogal olarak kimseye cikmiyor :KK9::KK9: Rukiye nin son 1 yilda tutturdugu tek bir fal duymadim.:KK30: Ben arkadaslarim, kuaforum, kardesim, annem , hicbirimize cikmadi.

Son düzenleme:
Bu kadar iyimserlikte pes doğrusu !!!!daha önceki sayfalarda anlattım ne medeni durumumu , ne işimi , ne ailemi bildi diyorum . Bunun neresi iftira , neresi yalan , neresi çakra kapatma . Kısaca hiçbir şey bilmedi . Gittiğin falcılar senin arkadaşın , kapı komşun Yada eğlencesine baktırdığın samimi dostun değil ki !!!! Bunlar bu işi geçim kaynağı haline getirmiş ve bundan para kazanıp hayatlarını idame ettiren tipler .. Maden para için yapmıyor , sömürmüyor ve aç gözlü değil diyorsun , tek kelimesi çıkmayan falları için verdiğimiz paraları IADE etsinler .. Yaparlar mı ??? Asla . Tanık olmadım hiç .sen gidersin oraya sıkıntılısındır , kadın seni dinler , rahatlatır , güzel enerji alırsın ve seversin, o başka bişey ... Kimse kimseye kötü demiyor , ama unutulmamalı onlara para verilip karşılığında birşey bekleniyor ; sen ben arkadaş edinmek için gidiyorum diyorsan o başka ... Walla ben hiç laga luga yapamıcam ; ne Nur'un , ne neslihanın ne Meryem'in ne sevdanın ne çiğdemin ne de Yasemin'in çok iddialı şekilde söylediği HİÇBİRŞEY çıkmadı , bana ne canım babamın kızlarımı , arkadaşım mı , dostun mu .??? Doğru neyse onu söylerim .. Aha da buraya tekrar yazıyorum hep sallıyorlar karşılığınıda CASH olarak alıyorlar ... Iyi insanlar mı ???? Tartışılır

yazdığınız mesajı okudum ve aklıma ilk gelen şey Fırat karikatürünü bilirsiniz heral de en çok ben bildim yüs puan bana der ya, öyle bi izlenim bıraktınız bende
evet iyimser bi insanım, bunu kötü bişeymiş gibi değil de bi iltifat olarak alırım ben :)
anlatmaya çalıştığım hiç bir şeyi anlamayarak aynı zamanda konuyuda farklı yönlere farklı boyutlara çevirmişsiniz tebrik ediyorum sizi bu üstün başarınızdan dolayı :) yine yüs aldınız :)
çıkmayabilir, ben illa fal çıkıcak demiyorum ama şu tavrınız getirmiş olduğunuz tutumu değiştirmediğiniz sürece olumlu şeylerin hayatınızda çok nadir gelişiceğini söylebilirim ben size,
mesela didem mi bi arkadaş önerdi geçenlerde değil mi adını hatırlamıyorum, bana her dediği çıktı dedi, bizlerde denedik, bende çok memnun kalmadım
hatta dediği bişey de gerçekleşti ve gittiğimde olumsuz yorumunu da yaptım ardından dedim bu dediği çıktı memnun kalmadın faldan ama dedim, dedikleri pek tutarlı gözükmüyodu, bi arkadaş daha yazmış kişiliği 10 puan falcılığı 0
siz böyle bi yorum yapamıyormusunuz?
anca şu kötü bu kötü o ondan felaket bu boş ; tekrar tekrar söylüyorum size çıkmadı die bi başkasına da çıkmıycak die bişey yok çıkmadıysa gitmemeyi tercih edersiniz, bana çıkmadı bi daha düşünmüyorum şu şahsa gitmeyi dersiniz
yaptığınız yorumları okurken bile içim kararıyor gerçekten
siz özellikle bana alıntı yaptığınız için size özel yazdım ama diğer bu şekilde davranan arkadaşlar da söylüyorum bunları

YİNE ÖRNEKLERLE AÇIKLAYAYIM, NEŞE HANIM MI ÇOK SEVEN Bİ ARKADAŞ VARDI; BENDE DENEDİM AMA MEMNUN KALMADIM VE DEDİKLERİ VERDİĞİ SÜREÇTE ÇIKMADI, AMA BEN GİTTİKTEN SONRA BİLE O ARKADAŞ GİTTİ VE ONA DEDİKLERİ ÇIKIYORDU
BU DEMEK OLUYOR Kİ SİZE ÇIKMAYAN FALCI YERİN DİBİNE KADAR REZİL KEPAZE ETMEYE GEREK YOK...
SİZ TAMAMEN ATIYORUM, BİR İŞYERİNDE ÇALIŞIYORSUNUZ VE SABAHTAN AKŞAMA KADAR ÇAY KAHVE İÇMEK VE DIRDIRDAN BAŞKA BİŞEY YAPMAMANIZA RAĞMEN O İŞYERİ SİZE MAAŞINI ÖDÜYOR, O ZAMAN BİZLERİNDE SİZİN ARKANIZDAN NE İŞ YAPTIDA BUNU HAK EDİYOR ALIYOR HARCIYOR DEMEYE HAKKIMIZ VAR
FAL ÇIKMAYABİLİR, AMA GERÇEKTEN EMEK VEREREK BİŞEYLER YAPIYOSA İNSANLAR O EMEĞİN KARŞILIĞINI ALMALI BENCE, FAL BAKMAK ÖYLE KOLAY BİŞEY DEĞİL, KARŞINIZDAKİ İNSANIN ÜZERİNDEKİ ENERJİYİ ALIYOSUNUZ, VE BUNDAN KÖTÜ DE ETKİLENE BİLİYOSUNUZ, ÜZERİNDEN KÖTÜ ENERJİ VARSA HELE; RESMEN AYNI ETKİYİ FALA BAKAN KİŞİ DE YAŞIYOR, UYDURUKTAN YAPIP UMUT SÖMÜRENLERE DEĞİL BU SAVUNUCULUĞUM
UMARIM BU SEFER ANLATABİLMİŞİMDİR :21::21::21::21::21:

yazdığınız mesajı okudum ve aklıma ilk gelen şey Fırat karikatürünü bilirsiniz heral de en çok ben bildim yüs puan bana der ya, öyle bi izlenim bıraktınız bende
evet iyimser bi insanım, bunu kötü bişeymiş gibi değil de bi iltifat olarak alırım ben :)
anlatmaya çalıştığım hiç bir şeyi anlamayarak aynı zamanda konuyuda farklı yönlere farklı boyutlara çevirmişsiniz tebrik ediyorum sizi bu üstün başarınızdan dolayı :) yine yüs aldınız :)
çıkmayabilir, ben illa fal çıkıcak demiyorum ama şu tavrınız getirmiş olduğunuz tutumu değiştirmediğiniz sürece olumlu şeylerin hayatınızda çok nadir gelişiceğini söylebilirim ben size,
mesela didem mi bi arkadaş önerdi geçenlerde değil mi adını hatırlamıyorum, bana her dediği çıktı dedi, bizlerde denedik, bende çok memnun kalmadım
hatta dediği bişey de gerçekleşti ve gittiğimde olumsuz yorumunu da yaptım ardından dedim bu dediği çıktı memnun kalmadın faldan ama dedim, dedikleri pek tutarlı gözükmüyodu, bi arkadaş daha yazmış kişiliği 10 puan falcılığı 0
siz böyle bi yorum yapamıyormusunuz?
anca şu kötü bu kötü o ondan felaket bu boş ; tekrar tekrar söylüyorum size çıkmadı die bi başkasına da çıkmıycak die bişey yok çıkmadıysa gitmemeyi tercih edersiniz, bana çıkmadı bi daha düşünmüyorum şu şahsa gitmeyi dersiniz
yaptığınız yorumları okurken bile içim kararıyor gerçekten
siz özellikle bana alıntı yaptığınız için size özel yazdım ama diğer bu şekilde davranan arkadaşlar da söylüyorum bunları

YİNE ÖRNEKLERLE AÇIKLAYAYIM, NEŞE HANIM MI ÇOK SEVEN Bİ ARKADAŞ VARDI; BENDE DENEDİM AMA MEMNUN KALMADIM VE DEDİKLERİ VERDİĞİ SÜREÇTE ÇIKMADI, AMA BEN GİTTİKTEN SONRA BİLE O ARKADAŞ GİTTİ VE ONA DEDİKLERİ ÇIKIYORDU
BU DEMEK OLUYOR Kİ SİZE ÇIKMAYAN FALCI YERİN DİBİNE KADAR REZİL KEPAZE ETMEYE GEREK YOK...
SİZ TAMAMEN ATIYORUM, BİR İŞYERİNDE ÇALIŞIYORSUNUZ VE SABAHTAN AKŞAMA KADAR ÇAY KAHVE İÇMEK VE DIRDIRDAN BAŞKA BİŞEY YAPMAMANIZA RAĞMEN O İŞYERİ SİZE MAAŞINI ÖDÜYOR, O ZAMAN BİZLERİNDE SİZİN ARKANIZDAN NE İŞ YAPTIDA BUNU HAK EDİYOR ALIYOR HARCIYOR DEMEYE HAKKIMIZ VAR
FAL ÇIKMAYABİLİR, AMA GERÇEKTEN EMEK VEREREK BİŞEYLER YAPIYOSA İNSANLAR O EMEĞİN KARŞILIĞINI ALMALI BENCE, FAL BAKMAK ÖYLE KOLAY BİŞEY DEĞİL, KARŞINIZDAKİ İNSANIN ÜZERİNDEKİ ENERJİYİ ALIYOSUNUZ, VE BUNDAN KÖTÜ DE ETKİLENE BİLİYOSUNUZ, ÜZERİNDEN KÖTÜ ENERJİ VARSA HELE; RESMEN AYNI ETKİYİ FALA BAKAN KİŞİ DE YAŞIYOR, UYDURUKTAN YAPIP UMUT SÖMÜRENLERE DEĞİL BU SAVUNUCULUĞUM
UMARIM BU SEFER ANLATABİLMİŞİMDİR :21::21::21::21::21:
Yazdıklarına şöyle bi baktım ... Laf kalabalığı ... Saygılar

:KK17:

Benim gorusume gore, Rukiye gercekten hisleri yuksek, siradisi bir insanDI, artik salliyor. Herkese 2 ay icinde teklif var diyor, dogal olarak kimseye cikmiyor :KK9::KK9: Rukiye nin son 1 yilda tutturdugu tek bir fal duymadim.:KK30: Ben arkadaslarim, kuaforum, kardesim, annem , hicbirimize cikmadi.

dediğim gibi benim beğendiğimi sen beğenmezsin senin beğendiğini ben beğenmem

zevkler ve renkler tartışılmaz

bana dediğiniz gibi bir yorum yapmadı

saygılarımla

ya zaten nihal abla aşkö falı bakıyo , iskambille. daha gelecekle ilgili söylediklerinden bi bu çıktı diğerleri de çıktıkça yazarım

Kızlar ben geçen yaz ağustos sonu gibi taynatta aysel diye bi hanıma baktırmıştım yeşil gözlü. Ordan ayrılmış tabi bayaa önce. Aklıma düştü bu aralar. Böyle bi bayanı bileniniz var mı?

X