Ankara'daki Falcılar

eğer hislerin git diyorsa dinle yok gitme diyorsa yine dinle :)
ben gönül rahatlıya tavsiye ediyorum

en eylul sonu gıbı gıtmıstım eskı erkek arkadasımın hayatını doktu bana ve hepsıde cıktı bıdaha gıdıcem ona katınadada ıyıyse katınada baktırıyım

iyi canım katina'da da sen sadece kahve mi baktırmıştın , ben hep ikisini birden baktığını zannediyodum tarot bakmayı bırakmış öyledemişti

iyi canım katina'da da sen sadece kahve mi baktırmıştın , ben hep ikisini birden baktığını zannediyodum tarot bakmayı bırakmış öyledemişti

hımm ben guvenmeyıp katına baktırmamıstım ama bıkac gun sonra tekrar gıtcem o zaman ıkısını bırden baktırıyım

Dun nuran hanima gittim evet tatli bir bayan ama bende olmadi ankaradaki falci defterini kapattim artik hicbiri bilemiyor...jubilemi mardindeki falciyla yapicam subat sonunda gelmek isteyen arkadaslar varsa birlikte gidebiliriz..

Dun nuran hanima gittim evet tatli bir bayan ama bende olmadi ankaradaki falci defterini kapattim artik hicbiri bilemiyor...jubilemi mardindeki falciyla yapicam subat sonunda gelmek isteyen arkadaslar varsa birlikte gidebiliriz..

mardine gidersem fala gerek kalmaz benimkinin eski sevgilisini bulur yolarim :) ama mardin falci ve hoca yuvasi sanirim

Yasemin hatunundan aylar sonra randevu kapabildim . Gelecekle ilgili bende ufaktefek seyler cikmisti . Zaten gelecek Allaha emanet :)

hımm ben guvenmeyıp katına baktırmamıstım ama bıkac gun sonra tekrar gıtcem o zaman ıkısını bırden baktırıyım

biraz bekleseydin tatlım 2 li vakit genelde dedikleri 2 li bi vadede gerçekleşiyo 2 ay içersinde daha uzun vadeli bişey olucaksa söylüyo zaten
ilk gittiğimde pek memnun kalmamıştım ben ama dedikleri çıkınca 2. kez bi daha gittim ince ayrıntılar veriyor, kişilerin harflerini veriyor ve cidden tutuyor

bana dedıklerıde cıktı zaten o yuzden gıtcem ama benım hayatımı dııl eskı erkek arkadasımın hayatını soyledı ya hepsıde cıktı neyse bıdaha gıdıyım belkı bu sefer benım hayatımı soyler zaten bu ara benım bıldıgım ondan ıyı kımse yok

Ben de bugün telefonda baktırdım. Enerjik bir sesi var.... Tutturduğu pek çok şey oldu. Gelecekle ilgili de bekleyeceğiz :)))

ya bende pek memnun kalmadim ama dedigin gibi beklemek lazim sanirim artik bos paralar vermekten bunaldim umarim nuranda sabit kalirim

Valla ben şu Nuran'a gittim Gökmen Brothers'a bugün kadın bildi bişileri Şubat'ta eski sevgilin geri dönecek dedi bakalım dönecek mi burdan paylaşırım

Bende gittim nuran hanıma iyi biri bildiği şeyler oldu geçmişle ilgili ama gelecekle dedikleri imkansız gibi gözüküyor şu an.Bilemedim.

kızlar bugun gene nurana gıttım ya bu kadın bazı seylerı bılıyo ama eskı sevgılıyle alakalı herkese aynı seyı soyluyo galıba bana gene ıkı ay dedı burda baktıran bıkac kısıyede aynı seyı soylemıs((((

Hadi ya sana neler dedi ki? Bana Şubat ortalarında geri gelecek aynı ciddiyetle evlenmek isteyecek falan dedi.

Hadi ya sana neler dedi ki? Bana Şubat ortalarında geri gelecek aynı ciddiyetle evlenmek isteyecek falan dedi.

banada 2 ay ıcınde arıycak ama sen yuz vermıyceksın dedı ama baska konularla alakalı cok net bıldıgı seylerde oldu yanı bılemedımkı ya

banada 2 ay ıcınde arıycak ama sen yuz vermıyceksın dedı ama baska konularla alakalı cok net bıldıgı seylerde oldu yanı bılemedımkı ya

nuran ne kadara bakıyor?
iş ile ilgili konularınızı bilen var mı mesela.Erkek arkadaş mevzularında ztn dönsün diye gittiğinizi bildikleri için hepsi aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorlar arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…