Ankara'daki Falcılar

nurana en son nezaman gıttın?fıyatı hala aynımı kı acaba?bıde katına baktırdınmı ona ya sence nasıl bakıyo katınaya?

tatlım ilk temmuzda gittim 30 tl idi kahve katina 2. si ekim de gittim ince ayrıntılar falan vermişti dediklerinden çoğu çıktı
katinayı iyi bakıyor ve kalbi temiz bi bayan iyi niyetli
artık nevsi kötülerden kaçınır oldum
gittin mi sen?

Son düzenleme:

en eylul sonu gıbı gıtmıstım eskı erkek arkadasımın hayatını doktu bana ve hepsıde cıktı bıdaha gıdıcem ona katınadada ıyıyse katınada baktırıyım

Merhaba kizlar ben topikten oldukca uzak durmaya calisiyorum cikan bişey olmadikca. Sanirim buraya yazdigi için yaz aylarinda tepki çekmişti sule abla ama ben ervamerve araciligiyka baktirmistim ve dedikleri dogru falida cok guzeldi ozelime ait onemli dedikleri şeyleri yasadim ve yazmak istedim.

Ireme de gittim onunda ani guzeldi kahve falı fena sayilmaz.

Cati cafeye gay biri gelmiş cok guzel dediler okuldan kizlar soyledi gidersem yazarim.

Hoscakalin..

şule tarıh verıyomu?

şule tarıh verıyomu?

Evet veriyor bana 3 ay gibi bir sure vermisti ve gerçekleşti yani ben cogu falcidan cok cok iyi buluyorum cok ilgili alakali bi insan cafede falan calismadigi icin daha canayakin :) tabi enerji meselesi kimseye baktirin demem ama aklinizda bulunsun :)

tesekkurler:))))))))

Ben suleye yazin baktrmstm ama 2.yi baktirdimm yenii isteyene anlatabilirimde onda degisik bisey var erkek arkdsmn gercektn söylediği cumleler var bana onları söyledi cok ilginc geldi bakalım subat ayini verdi inşallah cikar. Cikarsa yazarim.

sule ablam gibi oldu artik ben de yazmak istedim.burada reklam diye sucladilar kadini telefonunu yazdi diye millet ne ortulu reklamlar yapti neyse bana ilk falda ailemle ilgili seyleri bilmisti eski sevgilimle ilgili de 6 ay vermisti 3. ayda olanlar oldu ama hala 6 ayi bekle diyor asla paragoz degil beni fal konusunda da cok frenledi bide ben bulundugum sehirde bi fala gittim moralim bozuldu ciktim sinir oldum is yerinde tartisma demisti yasadim bu hafta valla hatta tarif ettigi kisiyle aram iyiydi yok dedim ne alaka dun bi tartisma cikti anlatamam.bu falcilar hep mi kotuyu bilir

Bu arada nuran'a gittiniz mi?

dün akşam nuran hanıma gittim. gayet iyiydi beğendim memnun kaldım, tavsiye edenlere teşekkür ederim
kadın sade duru öz bakıyor. uzatmıyor az ve öz. öyle bazıları gibi müşterinin yüzünün şekline göre hemen lafı çevirmiyor
katina baktı geçmişi söyleyerek başladı ben pek sevmiyorum falda geçmişi dinlemeyi
şu anı aklımdakini planlarımı olabilecekleri bi güzel döktü
rahatladım

numaranin kodlanisi hatali olmus ama mail atmissin tesekkur ederim numara icin.
soner masal cafedeymis 50 tl mis masal cafeyi hic begenmiyorum oradaki kilolu bayan bakmisti bana sacmalamisti bide buyuydu kursundu falan der bi ton para ister sonere de on yargiliyim o nedenle ama tabi belli de olmaz.

sevındım begenmene cıkan bıseyler olursa yaz mutlaka:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…