Ankara'daki Falcılar

nuran ne kadara bakıyor?
iş ile ilgili konularınızı bilen var mı mesela.Erkek arkadaş mevzularında ztn dönsün diye gittiğinizi bildikleri için hepsi aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorlar arkadaşlar.

işle alakalı bıldıgı seyler oldu evet kahve 20 kahve+katına 30 a bakıyo:)

kızlar merhaba :)
yıllardır çeşitli konular hakkında buradan fikir alırım ama genelde okuyucuyum. son 1 yıldır fal olayına merak sardım. ama öyle en fazla 30tlyi geçmeyecek türden. bi gün kuzenimin hepimizi toplayıp randevu almasıyla yenimahallede kader adında bi falcıya gittik. su falı baktırdım.. eski sevgilimin huyunu, davranışını, karakterini resim gibi anlattı. neden olduğunu anlam veremediğim 2-3 olayımızın eksik parçalarını tek tek söyledi. yani baya memnun kaldım. arada da burayı takip ederim. iyi bakan biri var mı diye. genelde kızılay - bahçeli kafelerindeki falcılar var hep. ama bu kaderin bildiğiniz sırf fal üzerine ofis tarzı bi yeri var. lakin burada ona dair iyi veya kötü hiçbir yorum göremedim. fal için büro açacak kadar iyi olup da burada adının olmaması da şaşırttı açıkçası. bu aralar yine gitmeye hevesliyim ama bi yandan da içim içimi yiyor acaba geçen sefer ki gibi iyi bakamazsa diye. bileniniz gideniniz var mı acaba? ya da onun dışında su falını tavsiye edebileceğiniz herhangi biri?

yıllardır çeşitli konular hakkında buradan fikir alırım ama genelde okuyucuyum. son 1 yıldır fal olayına merak sardım. ama öyle en fazla 30tlyi geçmeyecek türden. bi gün kuzenimin hepimizi toplayıp randevu almasıyla yenimahallede kader adında bi falcıya gittik. su falı baktırdım.. eski sevgilimin huyunu, davranışını, karakterini resim gibi anlattı. neden olduğunu anlam veremediğim 2-3 olayımızın eksik parçalarını tek tek söyledi. yani baya memnun kaldım. arada da burayı takip ederim. iyi bakan biri var mı diye. genelde kızılay - bahçeli kafelerindeki falcılar var hep. ama bu kaderin bildiğiniz sırf fal üzerine ofis tarzı bi yeri var. lakin burada ona dair iyi veya kötü hiçbir yorum göremedim. fal için büro açacak kadar iyi olup da burada adının olmaması da şaşırttı açıkçası. bu aralar yine gitmeye hevesliyim ama bi yandan da içim içimi yiyor acaba geçen sefer ki gibi iyi bakamazsa diye. bileniniz gideniniz var mı acaba? ya da onun dışında su falını tavsiye edebileceğiniz herhangi biri?

bu bayan kuaforde bakan bayan değilmi?

bu bayan kuaforde bakan bayan değilmi?

ekim ayında falan gitmiştik yalan olmasın, kendi değil ama yanında bi kuaför olabilir belki. ama kendi yeri baya ofis gibi. yanında 2 çalışanı vardı. üstelik ana caddede bi yerde. hep kafelerde bakılmasına alışmışım, içeri girdiğimde baya şaşırmıştım. bi de falcının yerine gidicez diyince insanın kafasında dizilerdeki gibi böyle çok egzotik karanlık bi yer canlanıyor :KK1: aksine gayet sıradan bi yerdi.

ekim ayında falan gitmiştik yalan olmasın, kendi değil ama yanında bi kuaför olabilir belki. ama kendi yeri baya ofis gibi. yanında 2 çalışanı vardı. üstelik ana caddede bi yerde. hep kafelerde bakılmasına alışmışım, içeri girdiğimde baya şaşırmıştım. bi de falcının yerine gidicez diyince insanın kafasında dizilerdeki gibi böyle çok egzotik karanlık bi yer canlanıyor :KK1: aksine gayet sıradan bi yerdi.

yenımahallede bırıne gıttım ama kadermıydı ısmı tam hatırlayamadım şımdı ya soyledıklerınden cıkan seyler oldumu pekı?bıde adres telefon yanı nasıl ulasabılırız yazarmısın canım?

yenımahallede bırıne gıttım ama kadermıydı ısmı tam hatırlayamadım şımdı ya soyledıklerınden cıkan seyler oldumu pekı?bıde adres telefon yanı nasıl ulasabılırız yazarmısın canım?

randevu alıp gidiyorsun. dediğim gibi eski sevgilimin fiziğini, karakterini eksiksiz bildi. ailevi durumlardan, okul - iş durumundan da bildiği oldu. üzerinden baya da zaman geçti fazla hatırlayamıyorum ama tipik falcının söylediği hiçbir cümle kurmadı. ya da öğrenci misin yaşın kaç diyip onun üzerinden tahminlerle yürütmüyor falı. ben su falı baktırdım. onu da tarotla birlikte bakıyor zaten. annem sadece kahve falı bakırdı o da memnundu açıkçası. ama ablam pek inanan biri değildir o fazla da beğenmedi mesela. biraz da hep söylenen karşındakinin enerjisi mevzusu devreye giriyo sanırım. biz biraz toplu gittik :KK1: kuzenime dualı bi su verdi mesela. evini sildirdi o suyla. kuzenimin yıllardır üzerinde büyülü bi muskayla gezdiğini ve sürekli onu üzerinde taşıdığını söyledi. üzerinde öyle bi şey taşımadığını söylemesine rağmen bi 2 hafta sonra cüzdanında minicik duamsı bi şey buldu. bunca senedir nasıl onu orda görmediğini de hala anlatıyor mesela. açıkçası reklam gibi gözükecek diye de uzatmak istemiyorum. ama en azından genel falcıların aksine en azından sallamasyon değil de dolu dolu bi fal olduğunu söyleyebilirim. kartını almıştım tepealtı mahallesi ragıp tüzün caddesi no 223. numarayı burdan veremiyorum sanırım. otobüs de tam önündeki durakta indiriyor. gideceksen tek tavsiyem telefonla dediklerini kaydetmen sonra çok pişman olmuştum :KK43:

sana ozelden maılımı yazsam numarasını oraya yollarmısın?evet buraya numara yazınca pek hos olmuyo ama ısteyen olursa ben ozelden ıletırım bıde ne kadara baktıgınıda yazarsan sevınırım canım:)

yollarım tabi. su falı 50tlydi. tarotla birlikte baktığını bilmiyordum. kartlarla konuşmaya başlayınca baya sevindim açıkçası:KK1: bi de böyle yüzüne bakmadan konuşuyo genelde. ya da sadece yorumlaması gerekiyosa. suya gözlerini tuhaf bi şekilde dikiyo o çok ilginç gelmişti bana. içeri girdiğinde merhaba merhaba diyip başlıyo. 15 dakika civarı bakıyor. falcıların çoğu genelde ablam teyzem muhabbetine girip samimiyetten işi götürmeye çalışır ama ilginç bi şekilde mesefeliydi. en çok ona şaşırmıştım. bu arada kahve de 20ydi yanlış değilse. kartında ayrıca tarot ve yıldız name de yazıyor ama biz sadece su ve kahve baktırdık. diğerlerinin fiyatı hakkında bi bilgim yok maalesef

yollarım tabi. su falı 50tlydi. tarotla birlikte baktığını bilmiyordum. kartlarla konuşmaya başlayınca baya sevindim açıkçası:KK1: bi de böyle yüzüne bakmadan konuşuyo genelde. ya da sadece yorumlaması gerekiyosa. suya gözlerini tuhaf bi şekilde dikiyo o çok ilginç gelmişti bana. içeri girdiğinde merhaba merhaba diyip başlıyo. 15 dakika civarı bakıyor. falcıların çoğu genelde ablam teyzem muhabbetine girip samimiyetten işi götürmeye çalışır ama ilginç bi şekilde mesefeliydi. en çok ona şaşırmıştım. bu arada kahve de 20ydi yanlış değilse. kartında ayrıca tarot ve yıldız name de yazıyor ama biz sadece su ve kahve baktırdık. diğerlerinin fiyatı hakkında bi bilgim yok maalesef

tesekkurler bılgıler ıcın ozel mesaj kutuna yolladım maılımı:)

mailde de söyledim ama yine söyleyeyim, tavsiyem üzerine giden olursa inşallah memnun olur herkes. boşta kalırsa çok üzülürüm. bi de giderseniz buraya yazar mısınız nasıl geçtiğini? cuma günü için randevu almayı düşünüyorum. kısmet olur da gidersem tekrar beğenip beğenmediğimi yazarım ben de :)

mailde de söyledim ama yine söyleyeyim, tavsiyem üzerine giden olursa inşallah memnun olur herkes. boşta kalırsa çok üzülürüm. bi de giderseniz buraya yazar mısınız nasıl geçtiğini? cuma günü için randevu almayı düşünüyorum. kısmet olur da gidersem tekrar beğenip beğenmediğimi yazarım ben de :)

paylaşırız burdan mutlaka ama once sen gıdersen sende paylaş tekrar menun kalıp kalmadıgını:KK3:

Yenimahalle çok uzak bana ya :KK43:
Kaç numaralı otobüs geçiyor ordan? tam önünde duruyor demiştiniz.

sana ozelden maılımı yazsam numarasını oraya yollarmısın?evet buraya numara yazınca pek hos olmuyo ama ısteyen olursa ben ozelden ıletırım bıde ne kadara baktıgınıda yazarsan sevınırım canım:)[/QUOT

Canım numarasını bana da atar mısın?? merak ettim şimdi memnun kalırsanız ben de deneyeceğim. :KK52:

Yenimahalle çok uzak bana ya :KK43:
Kaç numaralı otobüs geçiyor ordan? tam önünde duruyor demiştiniz.

kızılay avm'nin aşağısına doğru kompedan, addax falan var bilirsiniz. hemen onun karşısındaki durak falcının biraz gerisinde indiriyor. ama numarası kaçtı hiç bilmiyorum :KK43:

Su perisi cafe Kader hanımı diyorsun .. Ben iki kere gittim fincanı açmadan ilk önce birseyler söylerr. daha sonra fincanı açarak devam ederr.. Acıkcası çok memnun kalmadımm ama çoğu falcıdan iyidirrr

kahve falı hakkında ne desem yalan olur açıkçası. su falı baktırmıştım ben. ama annem gayet memnun kalmıştı. 1-2 nokta atışı olduğunu söyledi. geçmişten de gelecekten de söylemiş bi şeyler. en azından karakter olarak ablam - teyzem muhabbetine girmeyip işi olarak görmesi ve kaç yaşındasın? çalışıyo musun? gibi sorular üzerinden gitmemesini beğenmiştim. yine de hiçbir falcı için kesin çok güzel bakar gidin denmemesi gerek. fal baktıranın da inanması ya da sinerjisi de önemli. zaten ben de bunun vebali altında kalmak istemem. cuma günü olur da denk getirir gidersem, yazarım yorumlarımı. cuma olmazsa da en geç haftaya falan düşünüyorum zaten.

50 mesajı geçmediğim için özel mesaj cevaplayamıyorum ama mail yazarsanız bilgilerini veririm :)

Son düzenleme:
dikmen'deki yasemin hanıma baktırdım dün. tatlı samimi bir kadın, fala bakma şekli biraz nisan'a benziyor sanki- o kişinin içine girip onun ağzından konuşabiliyor. tabi nisan'ınki kadar karışık değil, daldan dala atlamıyor. tarihler verdi ve çok keskin şeyler söyledi. anı bildi de ilerisi için tutturur mu zaman gösterecek ama benim tahminlerim onun öngörülerinin aksi yönde.
artık ankara'da baktırmadığım kişi nerdeyse kalmadı diyebilirim. pınar'ın dediklerinin yarısı tuttu, nisan'da çıkan olmadı, yaşar hanım anı bildi, ilerisi için dediklerine daha zaman var ama olmayacak gibi. meryem'in ilk falından çok memnundum, 2.si fostu. bir de ebru alev'den memnunum, düzenli gittiğim tek kişi bu ara. şu kızılay'daki ıvır zıvırları saymıyorum bile.
son olarak da eskişehir'deki kadriye hanımı deneyip jübileyi yapıcam:) gidersem yazarım buraya. bu arada soranlar oldu, telefonuna hala ulaşamadım ama eskişehir'de odun pazarı varmış orda bakıyormuş kadın da hep orda durmuyor sanırım.

bana yasemin hanımın iletişim bilgilerini yollarsanız cok mutlu olurum cok merak ediyorumda

kahve falı hakkında ne desem yalan olur açıkçası. su falı baktırmıştım ben. ama annem gayet memnun kalmıştı. 1-2 nokta atışı olduğunu söyledi. geçmişten de gelecekten de söylemiş bi şeyler. en azından karakter olarak ablam - teyzem muhabbetine girmeyip işi olarak görmesi ve kaç yaşındasın? çalışıyo musun? gibi sorular üzerinden gitmemesini beğenmiştim. yine de hiçbir falcı için kesin çok güzel bakar gidin denmemesi gerek. fal baktıranın da inanması ya da sinerjisi de önemli. zaten ben de bunun vebali altında kalmak istemem. cuma günü olur da denk getirir gidersem, yazarım yorumlarımı. cuma olmazsa da en geç haftaya falan düşünüyorum zaten.

Açıksacı canım 50 tl edecek bir falcı olduğunu düşünmüyorumm.Arkadasımın tavsiyesi üzerine gittim. Arkadasıma 2013 te evlencen dedi ama malesef olmadıı.Zaten 2. gittiğimde ilk gittiğimin tam tersi seyleri dediii.

Açıksacı canım 50 tl edecek bir falcı olduğunu düşünmüyorumm.Arkadasımın tavsiyesi üzerine gittim. Arkadasıma 2013 te evlencen dedi ama malesef olmadıı.Zaten 2. gittiğimde ilk gittiğimin tam tersi seyleri dediii.

o yüzden kimseye gidin çok iyiydi diyemem zaten. acaba neden böyle oldu diyip de anlam veremediğim bi konuyu nokta atışıyla tamamladı bana. sadece onu bile söylemesi bana yetti. annemin memnuniyeti ortalama üzereydi. ablam beğenmedi mesela. çok göreceli bi kavram. hiçbir falcının kesinliği yok. genelde çoğu falcı ilk gidilen kadar iyi bakamaz. benim asıl yazma amacım tavsiye etmek değil giden başkaları varsa onlardan yorum almaktı. benim vesilemle gidenler olursa da memnun kalırlar inşallah

X