Ankara'daki Falcılar

neyse kızlar, siz beni ölçüt almayın..bende hiç bir falcının dediği çıkmıyor nasılsa..

neyse kızlar, siz beni ölçüt almayın..bende hiç bir falcının dediği çıkmıyor nasılsa..

bende de cikmiyor canim biliyorsun okuz almak yerine okuz olduk sanirsam.
nisana gelince o kadin baska dunyada yasiyo bence bazen gorduklerini soylemiyo uzulme diye... fal defterini yavastan kapaticam zaten

bende de cikmiyor canim biliyorsun okuz almak yerine okuz olduk sanirsam.
nisana gelince o kadin baska dunyada yasiyo bence bazen gorduklerini soylemiyo uzulme diye... fal defterini yavastan kapaticam zaten

gauscumm, zaten sana da olmuştur eminim de bende durum şöyle, artık bedava fal deseler yine canım istemiyor.. içim geçmiş resmen faldan yaa..eskiden zevk alırdım. böyle kahve fincanını kapatıp beklemeler filan, eğlenceliydi..şimdi zevki de gitti..

Son gunlerde Cidan kafeye giden var mi kizlar?

Yeni falci var mi, orda genelde iyi falcilar oluyor.

Dün gittim de Canan-Figen-Neslihan-Cahide vardı..Ben Neslihan'a arkadaşım Cahide'ye baktırdı. Ben memnun kalmadım arkadaşım mennun kaldı ama bilemiyorum

Son düzenleme:
bana da tutmadi sanirsam.hos oyle tutacaknet bir sey de soylemedi ama neyse....

Ortakoycafe Yildiz a gitmeyin arkadaslar. Son 2 gidisimde de sallamis. Kasim'da olacak dedigi sey cikmadi.

Ya evet Yıldız bende ilk falımda anı gayet iyi bilmişti ama sonra hiç tutturamadı kuzenime de baktı o da beğenmedi. Aslında Güneşin yanında bir ara çalışmış olan kızıl çilli balık etli bir kadın vardı adını hatırlamıyorum onun bana söylediği bir şey aynen olmuştu fala bakarken pek bilemedi demiştim halbuki, sonra gittiğimde ayrıldı dediler. Şimdi nerede bilen var mı. Hüseyin de anı biliyor gibi gelecek ile ilgili söyledikleri eh işte aslında yorumlarıyla terapi gibidir. Çok falım geldi ama yok yok bir baktırdığıma da kolay kolay baktırmak istemiyorum bilemiyorlar çünkü. Şu çilli balık etli hanımı bilen varsa çok sevinirim sırf bir anlık tutturduğu şey için arıyorum belki o da tesadüftür

bahsettıgın kadın yuzu cok çilli disleri sarı erkek kesımı ve kızıl saclı kısa boylu ve şışmana yakın bı bayanmı?

ooff kotu bı haber buu ((

kızlar netten katına kartları sıparısı vercem ve kıtabınıı artıkın sıze fal bakarım beleşee :))))) bıraz arastrma yaptımdaaa kolay bısey 6. hıssımde guclu sayaılırr :)))) zatenn sızlerde fal baktıra baktıraa bakmayı ogrenmıssınızdırr.sonra hep bırlıkte bı sıte acalım dıyorum yada bı fal cafe

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…