Ankara'daki Falcılar

ben artık iyice ümidimi yitirdim
başkalarına kıçımı yırtarak kazandığım parayla bana umut satmasından
olmuyorsa
olmuyoooorrrrrrrrr
olmuyor işte
gelmiyorrrrr
bu insanların ilacı olsa kendi başıma sürer
bu olayı para işine döker ne bileyim yapar birşey işte
inanılmaz depresif oldum ya da ben
mutsuzummmm yaaaaaa lanet ediyorum herşeye
hatta birazdan işten çıkıp tek başıma benim dünyama gideceğim...

Vallahi sunu sana soylemek istemezdim ama ask meskte, kaderde, kismette ne sana ne bana yardim edebilecek kimse yok, hepimiz bu konularda tek basimizayiz. Yani falda , falci hislerini okuyunca , empati yapinca rahatliyorsun ama bir noktaya kadar, ertesi gun hayatta yine tek basina kaliyorsun.

Son düzenleme:

hepimizin hikayesi ayni canim herkes biraz yalniz burada bi cogumuz ailesi ile de mesafeli (fiziken ve ruhen) bunlar benim tespitim tabi millet bizimle konussun diye yalnizligimiz hafiflesin diye artik bizi dinlemekten bikmis arkadaslarimizin basi sismesin diye saciyoruz paralari malesef

Aynen. sevgilileriyle mutlu arkadaslarima dert anlatisim gelmiyor. Yani, benimle ayni durumda olmayan biriyle konusup onun da kafasini patlatmak ve icini karartmak istemiyorum. Rezzan ablanin bana soyledikleri cikmadi mesela, yine de dost sesi duyma ve dertlesme amacli ona fal atiyorum mesela.

Bu mesajı ben yazdım sandım bi an ,çok doğru tespit etmişsin...İnsanın kendi gibi birileri olması güzel mi kötü mü bilemedim şimdi.Ben para saçmaktan kurtuldum sayılır saçtığım zamanda azarlanıyorum o yüzden mutluyum galiba.Tek başına olmak çok kötü değil aslında hayal kırıklığı olmuyor beklenti olmayınca.Umarım sizde ben gibi çok çok azaltırsınız
Not: Ankara falcılarıyla maddi & manevi bi bağım yok :)

sen memnun kaldin mi ? bende hatlar karisti eski sevgilisine donmus diyen mi ararsin baskasini bulmus diyen mi eski sevgilisinin sevgilisi var diyen mi bu da senin aramani bekliyor dedi bakalim

Valla aslında bir iki nokta atışı oldu. Genel olarak memnun kaldım , gelecekle ilgili net bir tarih söylemedi , sormadım . Duymak istediğim bir iki şey vardı aslında onları da söyledi ....

Burak bana bir de " duru görü" yeteneğim olduğunu söyledi.... Yeteneğimi geliştirip falcı arayışımıza son mu versem :26::26:

kızlar o 100 liraya baktırdığım, benim hangi pozisyonda olduğumu falan telefondan gören şahıs da patladı.

haftaiçi karşılaşacaksınız demişti (ki normalde karşılaşıyorduk da, ama bu hafta karşılaşmadık:)

giden paraya oldu çünkü başka bişi söylemedi hep bu odakta konuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…