Ankara'daki Falcılar

Ada06ada bahsettiğiniz falcının ad ve adresini bana da yazar mısınız. teşekkürler..

ben pek sokakmış oymuş buymuş bilmem
angelo cafe yazıoyor şuan karta bakıyorum
karanfil 2 sokak diyo
orda mısırlı bi hnm var
adı biraz tuhaf sarışın mavi gözlü 45-50 yaşlarında
ona baktırdım 70tl idi
ben gerçekten çok etkilendim

İlginç angelo kafede bende baktırmıştım kıştı galiba ama bir erkek vardı ona.Kuşun döktür falan filanlar oldu ama ilgilenmedim.Kerem'in dediklerinin bikaçı çıkmıştı aslında.Ama tarih verenlere yada isim verenlere takılmıyorum çünkü saçma.70 tl de çokmuş beee :))neyse benim fal krizim tutunca gideceğim yer belli.

rezzan ablanın falını cok ovmustum bana gercekten tuturduu arkadsımn bırınıde bıldı yenı nıkah dugun yapmıısnz erkek bebegınız olmuss hatta yabancı uyruklu gelın almısınz falan tarıhler vedıı ama cok yakıın degıl ama bakalım nasıl olcakk amaaaaa diger arkadsıma hayatındakı erkegın dogru kısı oldugunu ve evleneceklerını soyledıı.kızda nasıl mutlu oldu etkılendıı ....dun cocuk ayrıldı arkadasımdan :KK43: ve sanırızz zaten evlıymıs emın olmamakla beraber yuzde 95 :KK43:((((((:-)26:

rezzan ablanın falını cok ovmustum bana gercekten tuturduu arkadsımn bırınıde bıldı yenı nıkah dugun yapmıısnz erkek bebegınız olmuss hatta yabancı uyruklu gelın almısınz falan tarıhler vedıı ama cok yakıın degıl ama bakalım nasıl olcakk amaaaaa diger arkadsıma hayatındakı erkegın dogru kısı oldugunu ve evleneceklerını soyledıı.kızda nasıl mutlu oldu etkılendıı ....dun cocuk ayrıldı arkadasımdan :KK43: ve sanırızz zaten evlıymıs emın olmamakla beraber yuzde 95 :KK43:((((((:-)26:

offf bu nasil kotu bir haber :KK43: ben de son kez rezzan ablaya baktirmistim evli adami goremiyorsa benim sordugum soruyu hic bilemez ki....
falcilar burayi okuyup aman siz falla kafayi bozmussunuuz eglenmeye baktirin demiyorlar mi!

kızlar merhabalar, geciktim kusura bakmayın. baktırdığım kadının adı efsa idi. 100 lira olduğu için sizi de etkilemek istemedim. hani bir anda atlamış olmayayım dedim.

bu haftaiçi adamla karşılaşacağımı söylemişti, bugün çarşamba. karşılaşma vs yok. muhtemelen de olmayacak. çünkü haftaiçi programım önceden belli oluyor, onun gideceği iş yerlerine gitmeyeceğim. :KK43: yani tutmadı diyebilirim. yine de cuma tekrar bildiririm. bir de 100 lira yani... bu bile tutmuyorsa.

kizlar son aylarda kaç lira harcamışımdır fala bilmiyorum.

bir önceki durumda tutturanlar olmuştu ama bu kez hiçbiri tutturamıyor.

boşa beklentiye giriyorum.

bu hafta karşılaşacaksınız dedi diye falcı her gün süslü süslü gezdim ya.

Pahalı biliyorum ama Nisanı denedin mi? Gittiysen tuttu mu söyledikleri??

Pahalı biliyorum ama Nisan ı denedin mi? Gittiysen daha önce tuttu mu söyledikleri??

offf bu nasil kotu bir haber :KK43: ben de son kez rezzan ablaya baktirmistim evli adami goremiyorsa benim sordugum soruyu hic bilemez ki....
falcilar burayi okuyup aman siz falla kafayi bozmussunuuz eglenmeye baktirin demiyorlar mi!
vallaha adam evli ve 3 cocuklu cıktıı :KK43: bugun emın oldukkk :KK43: ama adam babasının arkadasına soz verdıgını ve onun kızıyla evlenmek zorunda oldugunu soyleyrek ayrıldıı arastırdık ve ogrendık :KK43:(((((((((

Arkadaslar son zamanlarda cok falcı gezdım ılk rukıyeye gıttım ve tuylerım dıken dıken oldu bana ıkı sey soyledı ıkıdınıde yasadım bakalım 3. Sunun olmasını beklıyorum.en son evım cafede gulcana gıttım cok cok spesefık seyler bıldı agzım acık kaldı bakalım oda bıseyler soyledı olurmu bılmem ama nisanın adını cok duyuyorum gıden arkadaslarım var dedıklerını bırebır yasamıslar belkı ona gıderım

X