Ankara'daki Falcılar

Allah herkeze mutluluk versin cnm.hayirlisi olsun senin içinde uzulme.ben falcimdan memnunum ama iki kere para kaptirmisimdir

,

ah kuzuuumm özele bak içimi döktüm orda sana...

kizlar geçen gokçe hanima fal bqktirdim dedi ki evde bisi kayip kagit dedi ama para degil dedi bizimde diplomamiz kayip kaç aydir bulamiyoruz hiç ses çikarmadim dedi ki evde ses çikaran biseyin altinda tv ya da muzik seti gibi dedi bizimde tv sehpasinin altina girmeye imkan yok temizlik amaciyla bi çektik altinda nasil girdiyse kadin bunu bildi.simdi bildi ya yine baktirasim var ne kadarda bir baktirilir illet bulasti bi kere :)

ya evet onu söyleyecektim teşekkür ederim sana ben ona baktırdım htta bugün görüştük rüyasına giriyormuşum :) benim için tekrar açmış fal anlattı herşeyi :) tvsiye ediyorum antalya'da gökçe hanım..

ve ben baktıralı 2 hafta felan oldu kadın beni rüyasında görüyormuş bugün aramış ualşamamış mesajlaştık sana falla ilgili birşey söylemeliyim dedi aradım beni rüyasında görüyormuş senin sevgilinin aldattığı kızın adının içinde ayşe yada gül var mı bir de nur var dedi şu anda 2 kişi var onun hayatında dedi fotoğraflar görmüşsün dedi ve doğru ben fotoğraflar gördüm kızın adı malum açıkladım :) sana dönecek sakın kabul etme bu rezili felan dedi...kızlar nisan abladan sonra öneririm gökçe hanımı...kadıncağız bnm için uyumamış fal açmış :)

iyi akşamlar arkadaşlar. Gökçe hanımın telini yazabilir misiniz? bi de ne kadara bakıyo. teşekkürler

canım kadının adı burada geçti okuyodur hikayeni biliyordur az çok üç gündür de ayşe güller ayşe nurlar dolanıyo burada ikimiz sayesinde :) nerden anlıcak diyoruz da falcıya kk dan numaranı aldım de şak diye biliyo kim olduğunu ya sensindir ya benimdir ya üç beş kişiden biridir bi iki falcı benim burada yazdıklarımı bana aynen söyledi bilmelerine imkan yok!!! ayrıca gökçeye buraya yazmayan bi arkadaş baktırdı hiç memnun kalmamış hem de hiç...

Merhabalar,
Uzun zamandır yazamadım ama ben de birkaç satır Nisan hakkındaki görüşlerimi yazayım dedim yine.
Öncelikle bence de herşeyi söylemiyor Nisan ama söylememesi iyi de olabilir bilemiyorum. Herşeyi açık açık söylemese de tarzına biraz alışınca aslında durumun genel değerlendirmesini yapabiliyor insan. Ha tabi hiç oluru olmayan birileri için ' bu adam dönecek. Çok da mutlu olacaksınız ' gibi birşeyler dediyse bilemem. Bana öyle şeyler demedi. Umarım kimsenin başına da böyle birşey gelmemiştir.
Gerçekleşme konusuna gelince bende de asıl bombalar yok henüz. Ufak tefek şeyler ( özellikle de kısa vadede olacağını söyledikleri) oldu. Ama yüzde yüz diyemem onlara da tabi. Ama genel olarak kısa vadede çok başarılı geldi bana. Umudum uzun vadede de aynı başarıyı gösteriyor olması. Beklediklerim için bana en son verdiği süre yani maksimumu 2014 Mayıs. Umarım olur. Hatta umarım bu tarihi beklemeden olur. Sonuç olarak ben 20 lira 30 lira paraları oraya buraya vereceğime daha az gider 100 liramı verir çıkarım diyorum. Nisan şimdilik bence bir numara. Başka birine gidecek olursam da sadece Dikmen'deki Yasemin Hanım'ı deneyebilirim. O da biraz Nisan ile tutarlı mı diye bakmaya. Zaten ona gidersem de soru sormadan ne derse dinleyip çıkacağım herhalde. Soru sorunca bir yere takılıp kalıyorlar gibi geliyor. Bu arada Nisan'ın her söylediği şey de pembe tablo değildi şimdiye kadar. Ama tamamen istediklerimize yoğunlaşıp ona yorarsak arada söylediği diğer şeyleri kaçırıyoruz gibi geliyor. Sonuçta neyin ne olacağını Allah bilir. Nisan sadece öngörüde bulunup bazı tedbirler almamız için uyarıyor bizi. Bütün hayatımızı ona bağlamadan terapi gibi değerlendirip söylediği iyi şeylerden moral bulup diğerlerine karşı tetikte olabilirsek iyi olur diye düşünüyorum.

Nisan tabi 1 numara ezgi misal 3 dk bakıyo neymiş istediğini söylüyomuş az özmüş onlar laf cambazı nisan farklı... nisana çok inanıyorum karşı tarafın düünceleri konusunda öngörüleri de olumsuz olanlar özellikle çıkıyo ama dedim ya bana verdiği süre doldu dediği olumlu şey olmadı...isteyen gider isteyen gitmez bazıları rahatsız oluyo nisan falcı değil diye buyursunlar o zaman 15 liraya 3 cümle dinlesiler orda burda...ben hatta bi daha baktıracaktım biraz beklemeye karar verdim...yani kendinizi avutmak istiyorsanız gidin aşık ölüyo bitiyo laflarını dinleyin...yasemin de düşünceleri biliyo o konuda da kefilim de geleceği feci sallıyo nisan onu yapmıyo...yasemine gidip geleceği kendiniz tahmin edebilirsiniz onun dedikleri de olmadı bende. nisana zaman sormadım hiç ama dediği zamanlar karışık...bide niye herşeyi söylemiyo nisan o konuya değineyim eskiden cafelerde çalışırken herşeyi söylermiş kontrolsüzce şimdi frenliyo ama bana söylememsi gereken bişeyi daha söyledi...üstüne basarak söylüyorum aşık falan demedi ama düşüncelerindeki olumlu olumsuz ne varsa çıktı hatta başkasıyla çıkmış olduğunu da söyledi...yazık tabi 100 liraya ancak cafelere 20ler 10 lar 50 ler saçıyoruz iki ayda bi nisan iyidir...ben böyle düşünüyorum...gelecek çıkmıyo da gelecekle ilgili konuşmuyo da çok yanlış.nisan geleceği söylüyo da anlayana...mesela evliliğim ne zaman olur sevgilimle diyorsun şu tarihte kararlar sonuçlandırılacak diyor seviniyorsun ama tam da o tarihte tüm bağları koparıyorsun sevgilinle...bu tip şeyler işte

Birşey daha eklemek istiyorum. Son gittiğimde benim aklımda olan bazı planlarla ilgili söylediği bayağı birşey oldu. Akıl mı okuyor yoksa gerçekten geleceğe dair gördükleri mi bilmiyorum. Umarım gerçekleşir de sadece aklımdakileri söylemiş demem

Bu arada Nisan çok sık da tarih vermiyor bana. Nadirdir şu ay bu ay dediği. Birkaç kez ben sabırsızlanıp tarih sormuştum. Onlarda da karışık birşeyler söyledi. Olmadı:))) ama eğer kendisi sen daha sormadan bir tarih veriyorsa öyle ya da böyle birşeyler oluyor. Ama senin de dediğin gibi bizim arzu ettiğimiz şekilde olmak zorunda değil.

ben sormadan verdiği tarihti ama "x gün içinde bu kızın kapısına köle olasın dedi" ve bana fal boyu bu dönünce nolur eskisi gibi alttan alma bacı k.da dolansın bırak dedi nisan abla ben hazırım dönmicek desen de sorun değil zaten dönmicek dedim kızdı benimle değil buradakilerle iddaya giriyorsun bak kızıyorlar dedi (( bilmiyorum valla dediği süre bugün bitti...

Bak sana da dilek şeklinde söylemiş aslında. Benim de seninki gibi bir durum olmuştu. "Aman eksik olsun. İstemez" dediğimi hatırlıyorum:) Zamanda biraz şaşma oldu ama oldu. Gerçi iş işten çoktaaaan geçmişti. Amaaan boşver takılıp kalma.

oldu yani geç oldu...temenni gibi ama olacak dedi sanki...ay bilemiyorum

uzuuun zamandır cevap vermeme hakkımı kullandım ama bana atılan taslardan artık gına geldı ezgıyı burda ben ovdum arkadasın bı tanesı her yazısında sırf kıllık olsun dıye yok ezgı soyle kotu nısan soyle ıyı yok ezgı boyle kotu nısan boyle ne yan ne ne alıp veremedıgın var benımle ya sen gıt 100 lıralatrını bayılmaya devam et alla alla ıkı de bırde ezgıye laf ezgıye laf yeter ya yeter ben yasadım ezgının soyledıklerını hala da yasıyorum gormedıgı bıseyı soylemıyo suc mu ya alla alla burda amacım ezgıyı savunmak dııl ezgı adı altında bana ıkıde bırde laf ösokusturmaya calısan arkadasa gene yazıyorum bıdaha yazarsan bıdaha yazıcam senın hayat hıkayenı okumaktan bıktım ozellıkle son yazdıgın yazı banaydı ama artık yeter bıdaha benımle ezgı adı altından laf atarsan senınle mahkemede gorusucem ben hıcbısey yazmadıgım halde hala ama hala taş atıyosun bu ne yeter ya!!!!

yazdıgım bu yazı ustte alıntıladıgım kısıyeydı !

ne mahkemesi pardon? ben sana ilk hakaretlerinde de laf etmedim cevap bile vermedim ...ayrıca nisanı ne diye övüyolar adı neden hala dönüp duruyor anlamıyorum nisan falcı bile değil diyen sensin bunu ben de taş mı kabul etmeliyim senin mantığına göre? ben senin ezgiyi övdüğünü bile hatırlamıyorum ne diyorsun sen niye kendini önemsiyorsun ezgiyi örnek verdim ben bi önceki sayfada mb mustafayı örnek verdim ya da başkasını o an kim aklıma geliyorsa oraya rukiye de yazabilirdim evet bu tip falcılar laf cambazı adlarını tek tek mi yazıyım asya,mustafa yasemin leylavs vs kaş göz okuyan ağzı laf yapan insanlar...sana hakaret mi ettim ya da ezgiye? ya da başka falcıya??? ben değil herkes yazıyo az veya çok!!! falcı yürürken tökezleyeceksin dese ay dediği bişi çıktı deniliyo ne çıktı diyoruz asıl dediği çıktı mı yok beklemedeyim deniliyo!!! asıl sen20+20+... ları kime veriyorsan ver ban ne??? sana tek bi yerde bile laf vurmadım eski sayfaları tek tek oku bana üç kere bu tarz seviyeli(!) mesaj yazdın sustum...pınarı bi arkadaşım çok beğeniyo ben tutmadım burada da yazıyorum o gelip beni mahkemeye falan vermiyor!!!
sana sormayacağım ne yazacağımı sanırım özgürüz bu sitede (!) ben elbette hangi falcı neyi tutturdu yazacağım kimseyi nisanı bile körü körüne savunmayacağım...ilk kez ve son kez cevap veriyorum sana.lütfen artık bana yönelik birşey yazma!!! ben senin adına tek bir mesaj dahi yazmadım...

Son düzenleme:
Burasi bir forum. Herkes istedigini yazmakta ozgurdur. Sen haric bircok kisi de gaussmat in yazdiklariyla ilgileniyor. Sizin ezgiyi onerdiginizi bile unutmustum. Eski uye olmasaniz sizi Ezgi sanicaktim inanin.. Ne ezginin be de sizin kisiliginize hakaret var burada. En azindan kimse gitmedigi bir kisiye (Nisana gitmediginizi biliyorum) burda insanlarin gitmemesi icin ikna etmiyor.
Gaussmat herkesi yaptigi gibi " simdiyi bildi, gelecegi bekliyorum' demiyor. Sizin disinizda da rahatsiz olan kimse oldugunu sanmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…